LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Inace, kolega Pero je koliko vidim kod Abacusa, tako da se nadam da je dokupio na zadnjem padu ispod 670. No u oba slucaja vise nema razloga za drukati na dolje…


Kolega PETINA, u petak smo došli do targeta moje analize, ne znam da li se sjećate.. Potpora je na 660 (prošlo dno).. Sada bi mogao i odbijanac.. Do kud, ne znam.. Imamo tu opet jedan klinčić, ali ovoga puta naklonjen rastu..

Ovako bi to trebalo biti.. Naravno da će puno utjecaja imati razvoj situacije vani, tako da trenutno sve uzimam s rezervom..


Uz dužo poštovanje znanja praćenja i tumačenja analize reci mi što ti zdrav razum govori kako bi se trebala u skorije vrijeme kretati dionica "rekorder" na burzi, a ta ista burza svaki dan završava s negativnim predznakom.

da li je plavi još uvijek s nama……ne bih volio da mi zaradimo a njega nema….nikad nam ne bi to oprostio [lol]

Mozda se vrati natrag na 1800 🙂

@Alin

Pa rekao sam da trenutno sve uzimam s rezervom.. Svi preduvjeti za odbijanac su tu.. Ali u slučaju neke globalne panike sve pada u vodu..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

…sve pada a Luka raste [proud]

kolege,

na valu dobrih vijesti iz Kine, europske burze okrenule jutrašnji oštar pad u nagli jaki plus.
Crobex naravno krasi minus i najniži indeks od 2009.

Luka Ploče d.d. prijavljuje stjecanje 50 komada vlastitih dionica koje čine 0,0118 % temeljnog kapitala.
Nakon navedenog stjecanja Luka Ploče d.d. posjeduje 150 komada vlastitih dionica koje čine 0,0354 % temeljnog kapitala.

Dionice su stečene po cijeni od 681,361 HRK po komadu.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=38353

p.s….idemo Uprava DESTVUJTE malo snažnije.Ako ovako nastavite sa kupnjom necete potrošiti onih 9 milona kn za nekih 30-tak god.


…sve pada a Luka raste [proud]

valjda su ljudi postali svjesni da je za LKPC ovo dno dna, nize ne moze…

Pero7 di si, zbijaš redove za nedjelju, ha ? (haha)

1.12.2011 9:25:06

Luka Ploče d.d. prijavljuje stjecanje 50 komada vlastitih dionica koje čine 0,0118 % temeljnog kapitala.
Nakon navedenog stjecanja Luka Ploče d.d. posjeduje 200 komada vlastitih dionica koje čine % temeljnog kapitala.

Dionice su stečene po cijeni od 680,28 HRK po komadu.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=38376

kako je ask prošupljio. skinuto je 20-30% količine i to sve u prvih 20% cijene. može li neki tehničar u tome vidjeti nešto konkretno ili je to nevažan trend?

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close