LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Izgleda da netko počima shvaćati apsurd cijene LKPC, ovo je tako smiješna cijena za poluditi firma posluje pozitvno, ogromni planovi širenja i povećanja kapaciteta a cijena svaki dan dolje.

Mnogi to shvacaju, ali ti vec cekaju unutra. Ovaj rast danas je, budimo realni, na jednako mizernom prometu kao i pad od prije nekoliko dana, iako bi mogao oznaciti pocetak desnog dijela rounded bottoma. Medjutim pravo otkljucavanje vrijednosti i masovne kupnje ce doci na visim razinama od ove. Puno visim.
[/quote]
Kada?Možda 2020 ili 2025?
Tko će otplaćivati kredite LKPC? S kojim prometom? Kakva dobit se može očekivati preko BiH na
"ekonomskom izdisaju" i bez koridora Vc.
Mali dioničari koju su kupovali LKPC po tržišnim cijenama nemaju se čemu nadati barem slijedećih
desetak godina .I tada samo pod uvjetom da se do tada izgradi koridor Vc,što je malo vjerovatno.
Mislim da će cijena LKPC i dalje padati do nekih 500-600 kuna.
To je dakako samo moje mišljenje bazirano na pretpostavci da dividende neće biti barem 10
godina zbog investicija i da će se situacija u Europi i Bih i dalje pogoršavati.
Pozdrav
[/quote]

Prije 4 godine su svi bili uvjereni da nas ceka desetljece kontinuiranog napretka i razvoja, pa eto, stvar se preokrenula u sekundi…

Pa Bogiću majkumu,

nije dokapitalizacija provedena po 400kn već po 850kn, a radnici su otkupili 12% od ukupnog broja današnjih dionica po 400kn uz moratorij od 5 godina.


Pa Bogiću majkumu,

nije dokapitalizacija provedena po 400kn već po 850kn, a radnici su otkupili 12% od ukupnog broja današnjih dionica po 400kn uz moratorij od 5 godina.


Upravo tako kolega,Vi ste dokapitalizirali po 850,a oni po 400 kuna!!!!
A prije toga ste kupovali po 1600 do 2000 i više kuna da uopće sudjelujete u dokapitalizaciji!!!
Jasno zar ne?
Ako prodaju ,kada budu mogli ,između 500-600 kuna,imat će ogromnu zaradu.
Ne kažem da Vas "nisu prešli" i ne veselim se tome,ali to je tako.
Pozdrav



Pa Bogiću majkumu,

nije dokapitalizacija provedena po 400kn već po 850kn, a radnici su otkupili 12% od ukupnog broja današnjih dionica po 400kn uz moratorij od 5 godina.


Upravo tako kolega,Vi ste dokapitalizirali po 850,a oni po 400 kuna!!!!
A prije toga ste kupovali po 1600 do 2000 i više kuna da uopće sudjelujete u dokapitalizaciji!!!
Jasno zar ne?
Ako prodaju ,kada budu mogli ,između 500-600 kuna,imat će ogromnu zaradu.
Ne kažem da Vas "nisu prešli" i ne veselim se tome,ali to je tako.
Pozdrav
[/quote]
Izuzetno mi je žao ,ali na žalost većina dioničara koji su sudjelovali u dokapitalizaciji je u minusu..

PETINA, 18.11.2011. u 20:02
@bisakovi
Ako prodaju ,kada budu mogli ,između 500-600 kuna,imat će ogromnu zaradu.

Kolega ,vi kao akademski obrazovan građanin, trebali bi znati da radnici imaju zabranu prodaje 5god
2011+5= ?????
Zar mislite da ce pocetkom 2016 cijena biti oko 500-600kn ?




Evo vidite , o tome sam ja mjesecima govorio , a vi ste me svi napadali .
Sve je počelo onda kada su radnici među sobom podjelili naše zajedničke dionice LKPC po 400 kn a HANFA nije ništa poduzela da nas male dioničare zaštiti .
Da radnici dionicu prodaju po 600 kuna zaradili su 50 % .
Nema rasta dionica LKPC dok radnici ne rasprodaju svoje dionice sa zaradom 50-100% + .

molim te objasni mi kako ja mogu kupiti tu dionicu od radnika po 600-700kn
bio bih ti zahvalan na odgovoru.
[/quote]

27.10.2011.
Evo ovako ćeš kupiti dionice od radnika po cijeni 600 – 700 kn :

Kada su radnici kupili po 400 kn dionice LKPC , na burzi je cijena bila 1600 kn .
Dio tih dionica su radnici odmah prodali nekima naivnima po 1600 kn .
Kada su kupci shvatili da radnici imaju zaradu po dionici 1200 kn prestali su kupovati .
Zbog toga su radnici smanjili prodajnu cijenu , i svakim danom smanjuju tu cijenu sve više .
Tako da je danas cijena 750 kn .

Moraš biti malo strpljiv pa će cijena biti 700 kn .
A uskoro i 600 kn .
Moguće da će cijena ići i ispod 600 kn .
Jesi li shvatio ?

Pozdrav
[/quote]

Jeste li shvatili ?
Danas , 18.11.2011. cjena dionice LKPC je već 705 kn .
A suta ?
Za sve je kriva prodaja radnicima dionica po 400 kn .
Pozdrav !

.


lkpc je uzela brdo kredita..mislite li da je to ispravno?svu dobit i ako je bude trošit će na kamate,a glavnicu neće uopće ni moć vratiti,onda će bankari doći,otpustiti 300 ljudi i preuzeti je za kikiriki,lkpc je jako zanimljiva,ali od toga neće koristi imati mali dioničari,već kreditori..i dokap je lijepa prevara za male dioničare,njima novac,a vama magla..lijepo lijepo..mali dioničar koji nema prave informacije,a to sam i ja,ima 95% šanse da izgubi novac na zse..ja sam to skužio prije 20 ak dana i trajno napustio ovo stratište…

O kojem brdu kredita govoriš? Evo presjek bilance na dan 30.09.2011. (u 000 kn):

Dugotrajna imovina – 393.427.-
Kratkotrajna imovina – 80.299.-
Plać. trošk. buduć. razd. – 2.608.-
AKTIVA 476.379.-
Kapital i rezerve – 396.600.-
Rezerviranja – 9.832.-
Dugoročne obveze – 45.489.-
Kratkoročne obveze – 23.823.-
Odgođ. plać. troškova 635.-
PASIVA 476.379.-

Kratkotrajna imovina je veća od svih obveza (kratkoročnih i dugoročnih).
Ukupne obveze čine 14,5% pasive.


lkpc je uzela brdo kredita..mislite li da je to ispravno?svu dobit i ako je bude trošit će na kamate,a glavnicu neće uopće ni moć vratiti,onda će bankari doći,otpustiti 300 ljudi i preuzeti je za kikiriki,lkpc je jako zanimljiva,ali od toga neće koristi imati mali dioničari,već kreditori..i dokap je lijepa prevara za male dioničare,njima novac,a vama magla..lijepo lijepo..mali dioničar koji nema prave informacije,a to sam i ja,ima 95% šanse da izgubi novac na zse..ja sam to skužio prije 20 ak dana i trajno napustio ovo stratište…

Pa ako si već nepismen i ne znaš pročitati financisko izvješće i bilancu neke firme bilo bi stvarno krajnje vrijeme da prestaneš pisati te polupismene postove, sada vidim da je tvoj maksimum ono što radiš trenutno i ni makac dalje.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

kolege,

neki divljak je rasparao zrak.

Ili se Uprava prisjetila šta sve može?

Ma ne?!



lkpc je uzela brdo kredita..mislite li da je to ispravno?svu dobit i ako je bude trošit će na kamate,a glavnicu neće uopće ni moć vratiti,onda će bankari doći,otpustiti 300 ljudi i preuzeti je za kikiriki,lkpc je jako zanimljiva,ali od toga neće koristi imati mali dioničari,već kreditori..i dokap je lijepa prevara za male dioničare,njima novac,a vama magla..lijepo lijepo..mali dioničar koji nema prave informacije,a to sam i ja,ima 95% šanse da izgubi novac na zse..ja sam to skužio prije 20 ak dana i trajno napustio ovo stratište…

Pa ako si već nepismen i ne znaš pročitati financisko izvješće i bilancu neke firme bilo bi stvarno krajnje vrijeme da prestaneš pisati te polupismene postove, sada vidim da je tvoj maksimum ono što radiš trenutno i ni makac dalje.
[/quote]

Da, vecina tih novaca je dosla od dokapa a ne od kredita. Mali dionicari su dobrovoljno i beskamatno dali novce za razvoj i ulaganja.

kolege,

zanimljiva je ova naša dionica, Luka Ploče.
Jutros je netko smazao u komadu paket po 742,99 na asku, a sada mu je na 735.
Dali to netko brani cijenu?

Mislim da na ovako niskim prometima bas ne mozes donositi neke smislene zakljucke. Vecina nas je vjerojatno mogla "braniti cijenu" sa tim ciframa.

New Report

Close