LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Radnici nemaju lockup na 5 godina? Jel tako?

imaju.
al shvati da da su neki ovdje veliki političari a mali ljudi.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Radnici nemaju lockup na 5 godina? Jel tako?

Imaju !

Ali ako nisi shvatio kako se to radi nemogu ti ja pomoći .

Tko je shvatio , shvatio .

.



Radnici nemaju lockup na 5 godina? Jel tako?

Imaju !

Ali ako nisi shvatio kako se to radi nemogu ti ja pomoći .

Tko je shvatio , shvatio .
[/quote]
radi se jadino na kriminalan način.
moj vam je savjet da to ne činite.
pogledajte samo kako se klupko u državi odmotava i kako će završiti ti što znaju "kako se to radi".

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



Radnici nemaju lockup na 5 godina? Jel tako?

Imaju !

Ali ako nisi shvatio kako se to radi nemogu ti ja pomoći .

Tko je shvatio , shvatio .
[/quote]

zašto dionica raste ????




Evo vidite , o tome sam ja mjesecima govorio , a vi ste me svi napadali .
Sve je počelo onda kada su radnici među sobom podjelili naše zajedničke dionice LKPC po 400 kn a HANFA nije ništa poduzela da nas male dioničare zaštiti .
Da radnici dionicu prodaju po 600 kuna zaradili su 50 % .
Nema rasta dionica LKPC dok radnici ne rasprodaju svoje dionice sa zaradom 50-100% + .

molim te objasni mi kako ja mogu kupiti tu dionicu od radnika po 600-700kn
bio bih ti zahvalan na odgovoru.
[/quote]

Evo ovako ćeš kupiti dionice od radnika po cijeni 600 – 700 kn :

Kada su radnici kupili po 400 kn dionice LKPC , na burzi je cijena bila 1600 kn .
Dio tih dionica su radnici odmah prodali nekima naivnima po 1600 kn .
Kada su kupci shvatili da radnici imaju zaradu po dionici 1200 kn prestali su kupovati .
Zbog toga su radnici smanjili prodajnu cijenu , i svakim danom smanjuju tu cijenu sve više .
Tako da je danas cijena 750 kn .

Moraš biti malo strpljiv pa će cijena biti 700 kn .
A uskoro i 600 kn .
Moguće da će cijena ići i ispod 600 kn .
Jesi li shvatio ?

Pozdrav
[/quote]

??? ne misliš li da previše pričaš za današnje vrijeme kada "i većim glave padaju " ?





Evo vidite , o tome sam ja mjesecima govorio , a vi ste me svi napadali .
Sve je počelo onda kada su radnici među sobom podjelili naše zajedničke dionice LKPC po 400 kn a HANFA nije ništa poduzela da nas male dioničare zaštiti .
Da radnici dionicu prodaju po 600 kuna zaradili su 50 % .
Nema rasta dionica LKPC dok radnici ne rasprodaju svoje dionice sa zaradom 50-100% + .

molim te objasni mi kako ja mogu kupiti tu dionicu od radnika po 600-700kn
bio bih ti zahvalan na odgovoru.
[/quote]

Evo ovako ćeš kupiti dionice od radnika po cijeni 600 – 700 kn :

Kada su radnici kupili po 400 kn dionice LKPC , na burzi je cijena bila 1600 kn .
Dio tih dionica su radnici odmah prodali nekima naivnima po 1600 kn .
Kada su kupci shvatili da radnici imaju zaradu po dionici 1200 kn prestali su kupovati .
Zbog toga su radnici smanjili prodajnu cijenu , i svakim danom smanjuju tu cijenu sve više .
Tako da je danas cijena 750 kn .

Moraš biti malo strpljiv pa će cijena biti 700 kn .
A uskoro i 600 kn .
Moguće da će cijena ići i ispod 600 kn .
Jesi li shvatio ?

Pozdrav
[/quote]

??? ne misliš li da previše pričaš za današnje vrijeme kada "i većim glave padaju " ?
[/quote]

Da, moderatori bi mogli baciti oko na ovakve izmisljotine. Kad netko druka za buduce dogadjaje jos se moze izvlaciti na to da je donio krivu procjenu, ali ovako eksplicitno pisati lazi o proteklim dogadjajima je pravno puno jasnija situacija, pa i podlijeze kaznenom progonu.



Radnici nemaju lockup na 5 godina? Jel tako?

Imaju !

Ali ako nisi shvatio kako se to radi nemogu ti ja pomoći .

Tko je shvatio , shvatio .
[/quote]

Daj molim te,objasni nam,kako se to radi ?

Eto ,ja nisam shvatio.




Radnici nemaju lockup na 5 godina? Jel tako?

Imaju !

Ali ako nisi shvatio kako se to radi nemogu ti ja pomoći .

Tko je shvatio , shvatio .
[/quote]

Daj molim te,objasni nam,kako se to radi ?

Eto ,ja nisam shvatio.
[/quote]

čuj nisi svatija.
un ti irda prvon mi reci u kojoj si stranki?

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

kolege,

jedino što mogu reći o aktualnoj cijeni dionice Luke Ploče na burzi, usprkos svim pozitivnim vijestima proteklih mjeseci je da je ovo jedna svinjarija.

Odgovorno tvrdim svinjarija.


kolege,

jedino što mogu reći o aktualnoj cijeni dionice Luke Ploče na burzi, usprkos svim pozitivnim vijestima proteklih mjeseci je da je ovo jedna svinjarija.

Odgovorno tvrdim svinjarija.

Daj molim te , objasni nam , kako to misliš ?

Evo , ja nisam shvatio .

[tongue]

.


Evo još malo o prestanku dolaska ugljena u luku:

Aom Julia 06.11. ugljen – 73 000 t Jadroagent
Wilson Bilbao 07.10. ugljen – 3 500 t
Sider Fioch 11.11. ugljen – 17 200 t Capris


Nije mi jasno zašto si toliko nakostriješen na mene ali brkaš kruške i jabuke.
Ono što me još više začudilo je Homerova slijepa publika sa svojim postotkom ocjene.

Da pokušam nacrtati. Većinu rasutog tereta u LKPC čini ugljen. Većina ugljena je namijenjena za Talijansku TE. Citiram samog sebe iz par postova prije kada sam ti odgovorio:
"Italijanska TE ima ozbiljnih problema ili je pred gašenjem jer brodovi koji za nju dovoze ugljen u LKPC i brodovi koji ga iz LKPC razvoze do nje se ne pojavljuju i ako nastavi tako moglo bi doći do značajnog pada prometa rasutih tereta u LKPC"

Privreda BiH (teška industrija Zenica, Kakanj, Lukavac) su također potrošači ugljena i za njih dolazi otprilike jedan brod mjesečno. Taj brod koji dovozi ugljen za BiH je Aom Julia koji je u najavi i koji, slijedom gore navedenog nema nikakve veze s TE.

Ono što se promijenilo u odnosu na TE su dva broda u najavi koji neće dovesti ugljen u LKPC (Sider Fioch i Wilson Bilbao (ovaj drugi je pogrešno najavljen za deseti mjeseci i treba doći 07.11.)) nego će ukrcati ugljen i odvesti ga za TE što znači da ipak još uvijek radi ali ne onim kapacitetom kojim je radila tako da je to pitanje još uvijek otvoreno dok redovito ne počnu dolaziti veliki brodovi koji će iskrcavati ugljen i mali koji će ga ukrcavati i voziti za TE.

Da pokušam problem svesti na nešto iz stvarnog života. Ako u pekari kupuješ kruh i nema ga već nekoliko dana ti vidiš da je neki problem koji može biti da pekara ne plaća dobavljaču i nema brašna ili dobavljač ne radi pa pekara traži novog. Najbitnije je to da, bez obzira što bilo, kruha nema i da je to svakome i jasno vidljivo bez obzira na razloge koji su do toga doveli.

Dokupio nešto od 730-750 pa vidjet ćemo šta će se desiti,očekujem bar 800 a onda odoše nekomu drugomu.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

New Report

Close