LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Takvo dijeljenje dionica u državi gdje radnici pojma nemaju o dionicama je cista glupost, bolje je prodat gomillu dionica u javnoj ponudi pa radnicima isplatit cash nego ovako glupo. Druga stvar u obrazovanijem društvu gdje znaju što je dionica, onda to ima motivacijskog smisla.



Evo vidite , o tome sam ja mjesecima govorio , a vi ste me svi napadali .
Sve je počelo onda kada su radnici među sobom podjelili naše zajedničke dionice LKPC po 400 kn a HANFA nije ništa poduzela da nas male dioničare zaštiti .
Da radnici dionicu prodaju po 600 kuna zaradili su 50 % .
Nema rasta dionica LKPC dok radnici ne rasprodaju svoje dionice sa zaradom 50-100% + .

Možete vi mene negativno ocjenjivati , ali ja sam u pravu .
Nema rasta dionice LKPC dok god radnici dionice kupljene po 400 kn ne prodaju po 600 do 700 kn .
[/quote]

ma naravno da si u pravu pero. pa ti po drugim temama tvrdiš da država nije u banani i da je standard ok. radiš i političku propagandu pred izbore…a takvi likovi mogu bit samo u pravu.

sretno ti na izborima pero

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Jel mi moze netko reci sto znace cekic i H u online prikazu dionica? Tnx.

Evo vidite , o tome sam ja mjesecima govorio , a vi ste me svi napadali .

Sve je počelo onda kada su radnici među sobom podjelili naše zajedničke dionice LKPC po 400 kn a HANFA nije ništa poduzela da nas male dioničare zaštiti .

Da radnici dionicu prodaju po 600 kuna zaradili su 50 % .

Nema rasta dionica LKPC dok radnici ne rasprodaju svoje dionice sa zaradom 50-100% + .

molim te objasni mi kako ja mogu kupiti tu dionicu od radnika po 600-700kn
bio bih ti zahvalan na odgovoru.

sta mislite koiko bi trebao biti EPS, za 2011 godinu…

kolega Barbosa,

u SAD-u oni koji manipuliraju informacijama na burzi bivaju procesuirani i uhićeni.
Pogledajte vijest od jučer.
U Hrvatskoj pak, HANFA je spomenula dvojac koji je manipulirao.
Pa opet što mi imamo od toga kada su majstori nama srušili tijekom ljeta vrijednost dionica Luke za dvadesetak posto.
Za dvadesetposto, hej ljudi izračunajte koliko ste izgubili na ovom marifetluku.
Jeste li na to mislili kad ste spomenuli Bajića? ili?
Srdačan Vam pozdrav

Evo još malo o prestanku dolaska ugljena u luku:

Aom Julia 06.11. ugljen – 73 000 t Jadroagent
Wilson Bilbao 07.10. ugljen – 3 500 t
Sider Fioch 11.11. ugljen – 17 200 t Capris

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Takvo dijeljenje dionica u državi gdje radnici pojma nemaju o dionicama je cista glupost, bolje je prodat gomillu dionica u javnoj ponudi pa radnicima isplatit cash nego ovako glupo. Druga stvar u obrazovanijem društvu gdje znaju što je dionica, onda to ima motivacijskog smisla.

pitanje je da li su radnici platili porez na primitak u naravi odnosno tko ga je platio. ništa nije besplatno pa ni trošak od samo 400kn. pa LKPC im je dala kapital.
s druge strane nije glupost jer se jednio tako mogu educirati ljudi o dionicama i vrijednostima svoje kompanije. tržište ne pita za pamet nego za novac. ako žele prodat po 600 nek prodaju. legitimno, iako glupo.



Evo vidite , o tome sam ja mjesecima govorio , a vi ste me svi napadali .
Sve je počelo onda kada su radnici među sobom podjelili naše zajedničke dionice LKPC po 400 kn a HANFA nije ništa poduzela da nas male dioničare zaštiti .
Da radnici dionicu prodaju po 600 kuna zaradili su 50 % .
Nema rasta dionica LKPC dok radnici ne rasprodaju svoje dionice sa zaradom 50-100% + .

molim te objasni mi kako ja mogu kupiti tu dionicu od radnika po 600-700kn
bio bih ti zahvalan na odgovoru.
[/quote]

Evo ovako ćeš kupiti dionice od radnika po cijeni 600 – 700 kn :

Kada su radnici kupili po 400 kn dionice LKPC , na burzi je cijena bila 1600 kn .
Dio tih dionica su radnici odmah prodali nekima naivnima po 1600 kn .
Kada su kupci shvatili da radnici imaju zaradu po dionici 1200 kn prestali su kupovati .
Zbog toga su radnici smanjili prodajnu cijenu , i svakim danom smanjuju tu cijenu sve više .
Tako da je danas cijena 750 kn .

Moraš biti malo strpljiv pa će cijena biti 700 kn .
A uskoro i 600 kn .
Moguće da će cijena ići i ispod 600 kn .
Jesi li shvatio ?

Pozdrav

.



Takvo dijeljenje dionica u državi gdje radnici pojma nemaju o dionicama je cista glupost, bolje je prodat gomillu dionica u javnoj ponudi pa radnicima isplatit cash nego ovako glupo. Druga stvar u obrazovanijem društvu gdje znaju što je dionica, onda to ima motivacijskog smisla.

pitanje je da li su radnici platili porez na primitak u naravi odnosno tko ga je platio. ništa nije besplatno pa ni trošak od samo 400kn. pa LKPC im je dala kapital.
s druge strane nije glupost jer se jednio tako mogu educirati ljudi o dionicama i vrijednostima svoje kompanije. tržište ne pita za pamet nego za novac. ako žele prodat po 600 nek prodaju. legitimno, iako glupo.
[/quote]
Za njih je to novac ,negledaju oni previše za buduća događanja.

Radnici nemaju lockup na 5 godina? Jel tako?

ti pričaš o dionicama koje su imali prije dokapitalizacije ili o onima koje su sad kupili po 400?

New Report

Close