LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najbolje ponude [ LKPC-R-A ] Kupnja Cijena
4 5.270,00
1 5.050,00
4 5.001,01
6 5.000,00
50 4.975,10
Cijena Prodaja
5.399,90 12
5.400,00 24
5.457,00 8
5.480,00 19
5.489,00 2

Ako HDZ formira vladu ide to jako gore

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Che:

Nije valjda da su svi rasprodali LKPC pa da ova tema VIŠE NIJE AKTUALNA[smiley8]
Izbori su gotovi, rezultat vrlo vjerojatno izvjestan u korist HDZ-a, što mislite u kojem će smijeru ići ova dokapitalizacija?
Cijena i dalje oko 5k s korekcijom ili bez nje izgleda da će značajnijih pomaka biti tek iza NG

Ja osobno smatram da će cijena rasti kako se približava dan odgođene nam skupštine. Ukoliko HDZ sastavi novu vladu, što je u ovom trenutku vrlo izgledno, smatram da bi se to trebalo pozitivno odraziti na ovu dionicu jer povećava mogućnost o provedbi dokapitalizacije ,dok bi taj model ukoliko bi SDP sastavio vladu bio puno upitniji negoli je u ovom trenutku IMO


Po najnovijem nije baš izgledno da će to biti HDZ, tako da ja ne bi sad kupovao i podebljavao poziciju!

Po najnovijem nije baš izgledno da će to biti HDZ, tako da ja ne bi sad kupovao i podebljavao poziciju!

Molim te objasni mi po čemu si ti zaključio da HDZ neće formirati vladu, vjerovatno bi da jeftino da dokupiš pa se služiš metodama dezinformacija.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Po najnovijem nije baš izgledno da će to biti HDZ, tako da ja ne bi sad kupovao i podebljavao poziciju!

Molim te objasni mi po čemu si ti zaključio da HDZ neće formirati vladu, vjerovatno bi da jeftino da dokupiš pa se služiš metodama dezinformacija.


90% članstva HSS-a je protiv koaliranja s HDZ-om. I da, htio bih u jeftin dokup. Ja bar to priznajem za razliku od nekih!

sampras:

Po najnovijem nije baš izgledno da će to biti HDZ, tako da ja ne bi sad kupovao i podebljavao poziciju!

Molim te objasni mi po čemu si ti zaključio da HDZ neće formirati vladu, vjerovatno bi da jeftino da dokupiš pa se služiš metodama dezinformacija.

90% članstva HSS-a je protiv koaliranja s HDZ-om. I da, htio bih u jeftin dokup. Ja bar to priznajem za razliku od nekih!
[/quote
To što ti govoriš je izjavila bivša HSS-ovka Ljubica Lalić ali na terenu stvari ne stoje tako u Dalmaciji su svi za koaliciju sa HDZ-m osim Jambe ali njega na svu sreću nitko ništa ne pita.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

sampras:

Po najnovijem nije baš izgledno da će to biti HDZ, tako da ja ne bi sad kupovao i podebljavao poziciju!

Molim te objasni mi po čemu si ti zaključio da HDZ neće formirati vladu, vjerovatno bi da jeftino da dokupiš pa se služiš metodama dezinformacija.

90% članstva HSS-a je protiv koaliranja s HDZ-om. I da, htio bih u jeftin dokup. Ja bar to priznajem za razliku od nekih!

To je nebitno, Friščić je rekao da će prvo Sanaderu (relativnom pobjedniku) ponudit uvjete i on će to (morati) prihvatit ako hoće vladu. Čića mića gotova je prića. Jednostavno i ubojito. To je tako i ne znam zašto se oko toga uopće natežemo, prije smo se natezali ko će dobit izbore iako smo znali da to može biti jedinio Sanader.

&


sampras:

Po najnovijem nije baš izgledno da će to biti HDZ, tako da ja ne bi sad kupovao i podebljavao poziciju!

Molim te objasni mi po čemu si ti zaključio da HDZ neće formirati vladu, vjerovatno bi da jeftino da dokupiš pa se služiš metodama dezinformacija.

90% članstva HSS-a je protiv koaliranja s HDZ-om. I da, htio bih u jeftin dokup. Ja bar to priznajem za razliku od nekih!
[/quote
To što ti govoriš je izjavila bivša HSS-ovka Ljubica Lalić ali na terenu stvari ne stoje tako u Dalmaciji su svi za koaliciju sa HDZ-m osim Jambe ali njega na svu sreću nitko ništa ne pita.


Onda OK, ali to je politička smrt za HSS, pogle šta je bilo s HSP-om i HSU-om. Meni svejedno!

ako vlada obavi dobar posao u sljedeće četri godine, naprotiv

&

Ljudi su rekli svoje mišljenje na izborima, HDZ je smanjio broj mandata, SDP povećao i to nešto govori.

Što ste vi iz SDP-a ili HNS maloumni. Ako se zadrži takav trend to ti eventualno može govoriti (osobno sumnjam) da SDP sljedeći put pobjeđuje. Ovaj put nije! Znam teško vam je to prihvatiti, ali zar je tako teško i shvatiti.

Mislim da nema brige ni za sastav Vlade ni za nekakve negativne odluke za Luku.

Kad su prije 3 tjedna krenule prve dezinformacije za odustanak od dokapitalizacije, dao sam svoje mišljenje da je najvažnije da izdržimo u to vrijeme preostalih 12 radnih dana do izbora i da kasnije u principu nema prave opasnosti za nas male dioničare. Realna opasnost je postojala isključivo od političkog pritiska SDP-a da na neki način iskoristi Luku Ploče i njenu dokapitalizaciju u vrlo negativnom kontekstu u ovo predizborno vrijeme, i u slučaju da to uspije provući i jače zainteresirati medije, da HDZ naprosto odustane od dokapitalizacije samo da napravi mir u kući. To baš ne bi bilo lako izvesti, ali kad je izborna pobjeda u pitanju, tko još pita za cijenu.

Uglavnom, sada je najgori dio prošao, izbori su iza nas, tko god da bude na vlasti glavne smjernice su gospodarstvo, razvoj, nova radna mjesta, približavanje Europskoj Uniji, itd., a sve te elemente imate sadržane ni manje ni više nego u daljnim planovima i budućnosti Luke Ploče.

Dakako da je za sve nas zbog dioničkog tržišta, porezne politike i ovog poduzeća, neusporedivo bolja opcija da Vladu sastavi HDZ. Ako malo bolje promislite, HSS/HSLS puno više dobiva u koaliciji s HDZ-om iz jednog jednostavnog razloga. Tu, uz još 3 zastupnika sa strane, sve imaju u svojim rukama i realno mogu tražiti više ustupaka nego da se kolju zajedno sa SDP/HNS/IDS za iste zahtjeve i fotelje. Po meni logičan slijed situacije.

Dakako da je za sve nas zbog dioničkog tržišta, porezne politike i ovog poduzeća, neusporedivo bolja opcija da Vladu sastavi HDZ. Ako malo bolje promislite, HSS/HSLS puno više dobiva u koaliciji s HDZ-om iz jednog jednostavnog razloga. Tu, uz još 3 zastupnika sa strane, sve imaju u svojim rukama i realno mogu tražiti više ustupaka nego da se kolju zajedno sa SDP/HNS/IDS za iste zahtjeve i fotelje. Po meni logičan slijed situacije.
[/quote]

to sam i ja htio reći, uzeo si mi rijeć iz ustiju

&

Gotovo je . Dokapitalizacija je sigurana100%. Država svoj dio prepušta dioničarima , ili u najgoru ruku radnicima, nama je svejedno a najbolje bi bilo dioničarima radnicima jer smo to i zaslužili ne prodajući ih. Sanader sutra sastavlja vladu, a Luka nastavlja dalje sa Lukom.[wink]

New Report

Close