LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodaja se povukla [proud] Šta bi to trebalo znaciti ? [wink]



Kolega PETINA ja sam povisio kriterije, ne prodajem sad prije 1500-1600kn jer tamo se imamo odbiti!
Imam 50kom LKPC i ne prodajem!

Imho target je malo visi, minimalno 1900, gdje je bio prosli peak. Naravno ovisi o periodu koji gledamo jer lako moguce da zapne na cca 1500 neko vrijeme. No uglavnom, ako danas ostanemo na ovim razinama, to znaci da krecemo u proboj negativne trend linije zapocete jos 2007. godine. $$$ 🙂
[/quote]

Dosao i taj dan [tongue]

vi očito vidite nešto što ja ne vidim!!!!
dajte mi "lopovske" da i ja vidim [lol]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south




kolega,

što želite reći, to s tsunamijem ?


Da slijedi još veći pad.
[/quote]
Pa zar morate otvarati nik da bi napisali ovakvu glupost stvarno ste jadni.
[/quote]
Uopće mi nije jasno o čemu se radi i što je problem. Na kojekakvim forumima sam već duži niz godina, dovoljno sam iskusan u komunikaciji s ljudima, dovoljno godina… odjednom uleti fantom s kojim uopće nisam komunicirao i kaže da sam jadan zbog mišljenja koje bi trebalo biti točno, a i da nije to je moje mišljenje dok je ovo rijetko strogo moderirani forum pa bih vam predložio malo uljuđenog ponašanja kad niste u stanju shvatiti što je netko pokušao reći.


8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 14.797 3,50 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

Rasprodaja i dalje slijedi. [undecid]


8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 14.797 3,50 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

Zadnja dva tjedna nisu prodali niti komada [smiley]

Danas nikoga na forumu?
Jučer je bio kontenjerski brod i opsluživala ga je pokretna dizalica. Malo sam se raspitao i saznao da je neki dan grom udario u novu investiciju i spržio dio elektronike. Nije službeno potvrđeno ali izgleda da je istina.

Svjedici smo ,da je Uprava svoju prvu "kupnju " 04.10.http://www.zse.hr/default.aspx?id=37567
Od tada je proslo dav tjedna a nisu ništa kupovali !?
Možda cekaju da cijena skocina 1000 ili 1500 pa tada krenu sa kupnjom. [yawn]

Njihova logika je ocito:ZAŠTO PLATITI JEFTINO KADA MOŽETE SKUPO.

promjena u TOP 10 nema .

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. REPUBLIKA HRVATSKA 47.009 11,11 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 37.493 8,86 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 34.780 8,22 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 33.836 8,00 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 26.514 6,27 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 22.099 5,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 18.489 4,37 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 14.797 3,50 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 9.999 2,36 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 7.122 1,68 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 59,61

Ovi se zove nelikvidnost!

ovo se zovepovoljna dionica 🙂
a nekoliko dobrih dionica na crobexu je down zbog ocajne likvidnosti..


ovo se zovepovoljna dionica 🙂
a nekoliko dobrih dionica na crobexu je down zbog ocajne likvidnosti..

Što bi ljudi rekli. Nema para.

Hehehe! Sve mi je poznato i mislim (samo mislim) da je ovo dno jer više nitko ne želi prodavati po tako niskoj cijeni, a kupaca za manju, po običaju, ima koliko hoćeš.

Jedna vijest koju je prvi spomenuo Petina i koja prolazi nezapaženo, a koja bi za posljedicu mogla imati drastičan pad prometa u luci Ploče je najavljeni prestanak rada velike Talijanske termoelektrane na ugalj (mislim da je korporacija Edison) koja se snabdijevala ugljenom preko LKPC. Obzirom da živim na najvišem katu jedne zgrade i luka mi je dobro pregledna (doslovno je vidim iz kreveta) opazio sam da je prestao dolaziti ugljen. Trenutno ga ima uskladištenog bijednih oko 150 tisuća tona, i što je upravo indikativno već desetak dana nema velikog broda (cca 75 tisuća tona) koji je ugljen dovozio iz Brazila, a što je još indikativnije nema ni manjih brodova koji su ugljen vozili za Italiju. Obzirom da je neki prosjek bio oko tri broda u dolasku mjesečno i ako se pretovar računa i u dolasku i u odlasku lako bi se moglo dogoditi da se cjelokupni promet rasutih tereta dvostruko, ako ne i više smanji dok rasuti tereti čine većinu prometa u luci.

Kolege mali dioničari ,

sječate li se kako ste napadali moje postove kada sam tvrdio da Uprava LKPC radi nama svima štetu prodajom dionica radnicima (samima sebi) po 400 kn .
Točno prije godinu dana dionica LKPC se tržila po 1.560,00 kn a danas upola manje .
Uprava je podjelom dionica među sobom po 400 kn opljačkala nas male dioničare !

Pozdrav

[angry]

.

Kolege mali dioničari ,

sječate li se kako ste napadali moje postove kada sam tvrdio da Uprava LKPC radi nama svima štetu prodajom dionica radnicima (samima sebi) po 400 kn .
Točno prije godinu dana dionica LKPC se tržila po 1.560,00 kn a danas upola manje .
Uprava je podjelom dionica među sobom po 400 kn opljačkala nas male dioničare !


Isto tako je više nego indikativno da kad se dionica tržila po 4 ili 5 tisuća kuna da se nijedan mali dioničar nije bunio iako je i onda osnovna cijena bila 400 kn.

Žena mi grinta pa sam pobiga za kompjuter, a sad si doša i ti [lol]

New Report

Close