LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




http://www.poslovni.hr/vijesti/mirovinci-strepe-od-hanfe-188104.aspx

Biće svašta… a posebno pranja novca po 750kn

polako, kad se klupko razmota Kapetanu će ostati samo kuka i nova dizalica…
[/quote]
Kolega Petina, što se od ovoga može očekivati?
[/quote]

Vjerujem da je u pitanju osobni "rat" između Samodola i Škegre te da u ovoj situciji Smodol pokazuje svoju moć (pogledajmo obavezu preuzimanja za DLKVi BLJE) Za DLKV je opce poznato da je tamo leglo i korupcija ali je interesantno kako je odjednom izašla i obaveza Todoricu za preuzimanje Belja,mada sam uvjeren da je o tome Todoric obavješten te da nece nanjeti nikakvu štetu Todoricu pogotovo sada kada misli preuzeti Merkator.Da se vratim na temu LKPC.
Svjedoci smo da je Škegrin fond bio savjetnik za izradu dokapa te da je za to uredno ispostavio racun(to je bilo u 1.mj) te je nakon toganasao problem jer je Samodol zabranio škegri "izradu " jer njegov fond nema kvalifikaciju za to.

Osobno mislim da Pavlovic nema apsolutno nikakve veze sa tim vec je "krivac" jedino šta je izabrao
Quaestus fond.

p.s.Mislim da su to neke frakciske borbe unutar HDZ-a ali je u svemu tome interesantno kako Škegro nema podršku od Kosorice jer je on ipak njezin osobni savjetnik.

Puno šporkice ima iza sebe KALIMERO (Škegro)

Zar nije isti ?


Osobno mislim da Pavlovic nema apsolutno nikakve veze sa tim vec je "krivac" jedino šta je izabrao Quaestus fond.

On je jedan od bivših ministara, cijenjen i lojalan član stranke tako da nema govora o tome da nije nešto znao već je vjerovatnije da ga nitko nije ni pitao. Sranka tako kaže i tako mora biti.

Što se tiče njegova mogućeg "pada" dogodit će se kad i pad njegove stranke ali to nije kao pad malog čovjeka koji izgubi posao, a krediti za vratom. Dobro je on potkožen nekretninama, ima vjerovatno i koju tisućicu dionica LKPC, (ako ne i više(bez obzira je li ih kupio on ili stranka)) vjerovatno ima ponešto i na kojem računu pa može lagano u mirovinu bez brige za financijske problme sebe i potomstva, a o politici se uvijek može pričati makar u krugu prijatelja.

kolege,

kada jednog dana, ne ako već kada, doživimo na našoj dionici ovakav rasplet kao što se ovih dana odvija na Belju, onda će se lijepo prvoborci naći i fino proslaviti.
Što bi rekao kolega Rita neku ribetinu i puno Dingača.

A do tada, keep in touch.

PETINA, 11.10.2011. u 09:17
@ Alin
Dobro je on potkožen nekretninama, ima vjerovatno i koju tisućicu dionica LKPC, (ako ne i više(bez obzira je li ih kupio on ili stranka)) vjerovatno ima ponešto i na kojem računu

Krivo!
Pavlović je na dan GS imao ravno 203 dionice.
Dakle,bez skrbnickog racuna ukljucujuci ostavštinu pokojne babe Mande(5 kom) ukupno 203 dionice LKPC.

On je jedan od rijetkih HDZ-ovaca koji je predjesdnik Uprave a NEMA GA U TOP-u 10 niti pod skrbnickim racunom.
Podsjetimo se samo Miličića (Dalekovod),Nadana Vidoševića (Kraš),Bago(Končar), Ante Vlahović (Adris), itd.

Kolega PETINA ja sam povisio kriterije, ne prodajem sad prije 1500-1600kn jer tamo se imamo odbiti!
Imam 50kom LKPC i ne prodajem!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

http://www.ploce.com.hr/gospodarstvo/2537-u-luci-ploe-otvorene-ponude-svi-ele-graditi-terminal-rasutih-tereta

I malo o LPG
http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/151656/Default.aspx

Nakon ovih vijesti neočekujem čekić na LKPC, nego krampu hahaha

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje


http://www.ploce.com.hr/gospodarstvo/2537-u-luci-ploe-otvorene-ponude-svi-ele-graditi-terminal-rasutih-tereta

I malo o LPG
http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/151656/Default.aspx

Nakon ovih vijesti neočekujem čekić na LKPC, nego krampu hahaha


Da. I to samo kramp.
Ma kako na prvi pogled izgledalo ipak treba razlučiti ugovore o poslu pretovara u luci naprama ugovorima o gradnji infrastrukture. Novinari su ih prikazali kao senzaciju bez razloga jer se radi o firmama koje će raditi građevinske poslove u vrijeme kad je posla malo, a plaća se na kapaljku. Ovdje je riječ o poslu gdje će angažirati svoje kapacitete na par godina, a plaćanja su sigurna jer ne ovise o pojedincu već ugovorenim kreditima tako da je bilo normalno da će se javiti svak onaj tko misli da je dorastao tome. inače radovi na terminalu rasutih tereta traju već godinama i već je izvršena stabilizacija tla uz pomoć bezbrojnih kubika mljevenog kamena koji su pod tlakom uštrcani i uvibrirani u mekano pjeskovito-muljavo tlo o čemu, naravno posjedujem i fotografije.

Što se tiče LNG terminala on nema nikakve veze s tim člankom jer se radi o trans Jadranskom plinovodu koji ide do Cavtata u sklopu plinifikacje i čiju trasu je već prošle godine istražio brod Hidra specijaliziran za podmorska istraživanja tla u vlasništvu HHI koji je također istražio i odvojke magistralnog plinovoda od kojih jedan ide za Ploče, a drugi prema Stonu. Što se tiče LNG terminala radilo bi se o dovozu ukapljenog plina specijaliziranim brodovima i onda distribuciji prema željenim tržištima gdje bi luka u Pločama služila samo za prekrcaj što joj i jeste primarni cilj i to nema nikakve veze s gore navedenim člankom niti sam negdje vidio ili čuo da se govori o početku radova na LNG terminalu tako da isti još uvijek ostaje u planovima.





http://www.poslovni.hr/vijesti/mirovinci-strepe-od-hanfe-188104.aspx

Biće svašta… a posebno pranja novca po 750kn

polako, kad se klupko razmota Kapetanu će ostati samo kuka i nova dizalica…
[/quote]
Kolega Petina, što se od ovoga može očekivati?
[/quote]

Vjerujem da je u pitanju osobni "rat" između Samodola i Škegre te da u ovoj situciji Smodol pokazuje svoju moć (pogledajmo obavezu preuzimanja za DLKVi BLJE) Za DLKV je opce poznato da je tamo leglo i korupcija ali je interesantno kako je odjednom izašla i obaveza Todoricu za preuzimanje Belja,mada sam uvjeren da je o tome Todoric obavješten te da nece nanjeti nikakvu štetu Todoricu pogotovo sada kada misli preuzeti Merkator.Da se vratim na temu LKPC.
Svjedoci smo da je Škegrin fond bio savjetnik za izradu dokapa te da je za to uredno ispostavio racun(to je bilo u 1.mj) te je nakon toganasao problem jer je Samodol zabranio škegri "izradu " jer njegov fond nema kvalifikaciju za to.

Osobno mislim da Pavlovic nema apsolutno nikakve veze sa tim vec je "krivac" jedino šta je izabrao
Quaestus fond.

p.s.Mislim da su to neke frakciske borbe unutar HDZ-a ali je u svemu tome interesantno kako Škegro nema podršku od Kosorice jer je on ipak njezin osobni savjetnik.

Puno šporkice ima iza sebe KALIMERO (Škegro)

Zar nije isti ?

[/quote]

Evo,kao šta sam i rekao. Dobar je On ali samo za SEBE.

Škegro i ekipa sebi isplatili sedam milijuna, tvrtkama u krizi – 0 kuna
http://hr.seebiz.eu/fondovi/skegro-i-ekipa-sebi-isplatili-sedam-milijuna-tvrtkama-u-krizi-0-kuna/ar-15340/

kolege,

molim vas ima li netko pametan, jer ja to sasvim sigurno nisam da objasni na forumu kakva je ovo cijena LKPC?

Naime, prisjetimo se:

– cijene prije objavljenog dokapa
– cijene nakon informacije o dokapu
– cijene u trenutku dokapa
-dokapa po 850kn
– pada na 1200kn
– pada na 1000kn ( kraj srpnja )

Također sve redom pozitivne vijesti:
– država više nije većinski vlasnik
– ulazak OMF u vlasničku strukturu
– ulazak dobrovoljnihMF i banaka u vlasničku strukturu
– mogučnost kupovine trezora na burzi

Također pozitivne vijesti
– cijelo ovogodišnje poslovanje, promet, prihodi…
– ambiciozni plan razvoja
– kontejnerski terminal, za rasute terete, za tekuće terete…

Molim komentar?
Hvala

Ajde UPRAVA ,daj nalog ,kupuj vlastite dionice, da ne bi došli na razinu radnickih dionica po 400 kn.

pa nebi bilo loše pad na 400 pa skok na1600, bar bi bila ispravljena nepravda prema nama malim dioničarima


Kolega PETINA ja sam povisio kriterije, ne prodajem sad prije 1500-1600kn jer tamo se imamo odbiti!
Imam 50kom LKPC i ne prodajem!

Imho target je malo visi, minimalno 1900, gdje je bio prosli peak. Naravno ovisi o periodu koji gledamo jer lako moguce da zapne na cca 1500 neko vrijeme. No uglavnom, ako danas ostanemo na ovim razinama, to znaci da krecemo u proboj negativne trend linije zapocete jos 2007. godine. $$$ 🙂

New Report

Close