LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vaš link

Hoće li, ako ovo zaživi, utjecati na promet LKPC?

Nažalost neće, pročitaj u današnjoj slobodnoj dalm. vodu misle prebacivat iz omble nekakvim pontonima na more gdje će biti usidren brod i tu se odma puniti… jedino ako bosanci nemisle izvozit vodu u tako velikom količinama…

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje


Evo primjera KAKO IZGUBITI VLASTITI NOVAC !

Dani otvorenih vrata Raiffeisen investicijskih fondova

http://limun.hr/main.aspx?id=748365

p.s.Cisti primjer je dokap LKPC .Platiš 850 a prodaš za 750. [kiss]

Dokaz:

Stanje TOP 10 na današnji dan.

8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 14.797 3,50 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

p.s.a primjer MGMA da i ne spominjem.


ili pranje novca, sad opet kupuju ???
bilo bi zanimljivo vidit kome su prodali i od koga sada kupuju…

SARAJEVO – Nastavi li se autocesta na dijelu međunarodnog koridora V c koji prolazi kroz Bosnu i Hercegovinu graditi na dosadašnji način, ona neće biti dovršena ni u idućih deset godina, iako je planirani rok za to bio kraj 2017. godine, prenose u četvrtak bosanskohercegovački mediji
http://hr.seebiz.eu/infrastruktura/bih-bez-autoceste-na-koridoru-vc-u-iducih-deset-godina/ar-15031/

p.s.Naboga našeg autoputa.


SARAJEVO – Nastavi li se autocesta na dijelu međunarodnog koridora V c koji prolazi kroz Bosnu i Hercegovinu graditi na dosadašnji način, ona neće biti dovršena ni u idućih deset godina, iako je planirani rok za to bio kraj 2017. godine, prenose u četvrtak bosanskohercegovački mediji
http://hr.seebiz.eu/infrastruktura/bih-bez-autoceste-na-koridoru-vc-u-iducih-deset-godina/ar-15031/

p.s.Naboga našeg autoputa.

cijenu dionice na zse ionako ne određuje kvalitetan i uspješan rad firme već špekulacije. ovdje nas čeka zimski san sve do jedne takve vijesti.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

@rita
Samo prenosim info.sa drugih portala bez obzira bile one pozitivne ili negativne.



@rita

Samo prenosim info.sa drugih portala bez obzira bile one pozitivne ili negativne.

Ovo ti je promaklo?
Vaš link

U pripremi dokumentacija za povlačenje novca iz EU-ovih fondova

Pomorski sektor dosad nije tražio potporu IPA za realizaciju projekata, jer to nije dopustila Europska komisija. Taj sektor stoga očekuje osjetniju financijsku podršku EU-ove komisije putem strukturnih fondova. Inače, lučke su uprave već počele s pripremama projektno-tehničke dokumentacije za nove projekte koji će se, očekuje se, sufinancirati iz budućih EU-ovih fondova.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




@rita

Samo prenosim info.sa drugih portala bez obzira bile one pozitivne ili negativne.

Ovo ti je promaklo?
Vaš link

U pripremi dokumentacija za povlačenje novca iz EU-ovih fondova

Pomorski sektor dosad nije tražio potporu IPA za realizaciju projekata, jer to nije dopustila Europska komisija. Taj sektor stoga očekuje osjetniju financijsku podršku EU-ove komisije putem strukturnih fondova. Inače, lučke su uprave već počele s pripremama projektno-tehničke dokumentacije za nove projekte koji će se, očekuje se, sufinancirati iz budućih EU-ovih fondova.

[/quote]

Zajedno smo jaci. [thumbsup]

kolege,

zanima me vaše mišljenje za razlog uvrštenja dionice Luke Ploče na najvišu kotaciju na Zagrebačkoj burzi?

Reći ćete da je to zbog povećanja transparentnosti poslovanja.
Ok.
Da su to tražili mirovinski fondovi.
Ok.
Ali što žele time poručiti?
Možda prirediti teren za nečije ulaganje?
Molim za mišljenje
Hvala

kolege,

imam još jedan komentar.
Naime, već godinama krozUred Predsjednika RH, VladuRH, ministarstvo gospodarstva, HGK itd prolaze razna izaslanstva potencijalnih inozemnih ulagača.
Oni bi ulagali, investirali. Super. Onda neki pokažu interes i za Luku Ploče, zar ne?
Evo prije par dana je bavarsko i korejsko izaslanstvo u HGKomori pokazalo isti interes.
Pa stvarno imam dilemu jesu li naši dužnosnici, činovnici, birokrati polupismeni ili nepismeni?

REPUBLIKA HRVATSKA IMA UREĐENO TRŽIŠTE VRIJEDNOSNIH PAPIRA, POSTOJI ZAGREBAČKA BURZA, SLOBODNO IH POZOVITE NA KUPNJU DIONICA


kolege,

imam još jedan komentar.
Naime, već godinama krozUred Predsjednika RH, VladuRH, ministarstvo gospodarstva, HGK itd prolaze razna izaslanstva potencijalnih inozemnih ulagača.
Oni bi ulagali, investirali. Super. Onda neki pokažu interes i za Luku Ploče, zar ne?
Evo prije par dana je bavarsko i korejsko izaslanstvo u HGKomori pokazalo isti interes.
Pa stvarno imam dilemu jesu li naši dužnosnici, činovnici, birokrati polupismeni ili nepismeni?

REPUBLIKA HRVATSKA IMA UREĐENO TRŽIŠTE VRIJEDNOSNIH PAPIRA, POSTOJI ZAGREBAČKA BURZA, SLOBODNO IH POZOVITE NA KUPNJU DIONICA


Sanaderovo vrijeme je prošlost i kako stvari stoje NEMA PRODAJE lkpc DO DALJNJEG.Bilo je razno raznih delegacija ,od Rusa,Kineza….itd. ali je Luka strateški interes šta je nedavno potvrdio i direktor EBDR gostujuci u emisiji Svijet profita.

Svjedoci smo da je Uprava krenula sa kupnjom i mislim da bi bilo pametno da otkupe kolicinu od Raiffeisen-a koji konstantno rasprodaje a novaca za ti IMAJU.

Trezor kupuje to je sigurno i kupovat će još dosta sada je pitanje ovaj fajfasen tko stoji iza toga računa i zašto prodaje po meni klasično pranje novca prljavi novac oprati i usput štogod izgubiti ali ga po svaku cijenu učiniti zakonitim.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

kolegi koji je cijeloj strani dao 1 ,

budi muško pa napiši i Ti nešto, bilo što…

New Report

Close