LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo baš sam stavio nalog da je utjeram u blokadu. hahahahah

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Vrlo dobra vijest, no cini mi se da na nase trziste u globalu, pa indirektno i na LKPC, u ovom trenutku i dalje vecinu utjecaja imaju vanjski faktori. Konkretno, Grcka.



Još samo da se izgradi do kraja koridor 5C i dobri smo [smiley]

Sve ide svojim tokom a usput pogledajte sliku i gdije završava,

[thumbsup]
[/quote]

Interesantno,na ovoj temi nitko e piše i covjek bi promislio kako NEMA INTERESA pa sam jucer NAMJERNO stavio kartu Koridora Vc ,cisto da vidim dali ima interesa i gle čuda,OTVORENA JE RAVNO 111 PUTA!!!!

Ima vas,ima ,koji pratite i citate moje postove [thumbsup]

a mene zeznula gledalica(hita). nisu mi u 10:00 bili vidljivi ovi nalozi ispod 848 pa ipak nije ušlo u blokadu. a bilo bi fora da radi 200€ moraju slati dopise jedni drugima hahahahaha.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


a mene zeznula gledalica(hita). nisu mi u 10:00 bili vidljivi ovi nalozi ispod 848 pa ipak nije ušlo u blokadu. a bilo bi fora da radi 200€ moraju slati dopise jedni drugima hahahahaha.

blokada nema već par mjeseci, imaš samo dražbu uravnoteženja koja vrlo kratko traje i onda imaš novu referentnu cijenu tako da nitko nikome više ne šalje nikakva pisma….

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Meni su super oni nalozi od 800 komada po nekoliko lipa. U biti je bid dosta tanak ako njih zanemarimo.


Interesantno,na ovoj temi nitko ne piše i covjek bi promislio kako NEMA INTERESA pa sam jucer NAMJERNO stavio kartu Koridora Vc ,cisto da vidim dali ima interesa i gle čuda,OTVORENA JE RAVNO 111 PUTA!!!!

Ima vas,ima ,koji pratite i citate moje postove [thumbsup]


Ako te može utješiti ja sam jedan od onih 11
Samo što je to već jako stara vijest pa sam sliku zatvorio nakon što sam je otvorio.
Mnogo interesantniji detalj bi bio gdje namjeravaju spojiti Vc na brzu cestu prema Pločama pošto je stara trasa autoputa umjesto planirane južne strane Staševačkog polja prebačena (i gradi se) na sjevernu tako da će Vc izgleda iz tunela izlaziti na spoj ili ispod/iznad autoputa pa onda nazad kako bi se dva velika pravca uspjela spojiti na brzu cestu.


Meni su super oni nalozi od 800 komada po nekoliko lipa. U biti je bid dosta tanak ako njih zanemarimo.

Ako me gledalica ne vara upravo je netko trgovao 10 dionica po 790,40 što je nadmašilo broj svih današnjih prodatih.



a mene zeznula gledalica(hita). nisu mi u 10:00 bili vidljivi ovi nalozi ispod 848 pa ipak nije ušlo u blokadu. a bilo bi fora da radi 200€ moraju slati dopise jedni drugima hahahahaha.

blokada nema već par mjeseci, imaš samo dražbu uravnoteženja koja vrlo kratko traje i onda imaš novu referentnu cijenu tako da nitko nikome više ne šalje nikakva pisma….
[/quote]

ok. zahvaljujem na informaciji. bezveze sam bacio 8 bureka.
al nek se vidi i čuje da je ovo sprdačina od burze. svim potencijalnim budućim sudionicima preporučam da izbjegnu ovu dosadu od kaljuže. ovo nije samo stvar dobitka ili gubitka već i dosade. jer ipak u dionice se ulaže i radi adrenalina, a toga ovdje nema. ovdje i zarada ima okus poraza.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

kolege,

samo da prenesem:

index 21.9.2011. index 28.9.2011. 31.12.2010.

DJIA 11.408 11.190 -1.5% ( 21.9.)
FTSE 5.288 5.277 -10.4% ( 21.9 )
CAC 2.935 3.022 -22.8 ( 21.9 )
DAX 5.433 5.653 -21.4 ( 21.9)

CROBEX —- ——- ——

Molim da netko pametan završi niz i da javno izvede zaključak
Hvala

kolege,

jel se ja to varam ili je crobex ove godine pao više od Londona, a manje od Frankfurta i Parisa.

Negdje otprilike kao NIKKEI10 ( -14.5 %).

Ili sam poludio?

P.S. Zahvaljujem uvaženom kolegi za preporuku eclectica.

Niste poludjeli kolega Malidion, ali takva usporedba u statistici nije značajna.
Ni u praksi nije uobičajena, osim kao kratkoročni pokazatelj nekog trenda. Primjerice: na obje burze indeksi su u padu…
Naime, to je kao da uspoređujete porast BDP-a od 2 posto u Japanu i 9% u BiH (daj Bože, jer bi tada i Luci bilo bolje!). U poslovnom svijetu često takvi pokušaji izazivaju aluziju na brojne šale. [lol]
Neusporedivo i ništa više od toga.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close