LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obistinila se moja procjena kada je najavljena dokapitalizacija LKPC i tadasnje cijene od oko 1600kn, kada sam rekao da ako dokap.bude da ce cijena minimano morati dotaknuti 800kn a sada kakava je situacija u svijetu i da izlaska iz recesije jos nema na vidiku, ocekujem LKPC na oko 600kn u nekom srednjerocnom razdoblju.

Kupujem od pesimista / prodajem optimistima..


Obistinila se moja procjena kada je najavljena dokapitalizacija LKPC i tadasnje cijene od oko 1600kn, kada sam rekao da ako dokap.bude da ce cijena minimano morati dotaknuti 800kn a sada kakava je situacija u svijetu i da izlaska iz recesije jos nema na vidiku, ocekujem LKPC na oko 600kn u nekom srednjerocnom razdoblju.

Od 44 poruke koje ste napisali na forumu od kada ste registrirani, niti jeda nije bila na temi LKPC.

p.s.Možda ste to sanjali. [shocked]

Nisam sanjao nego sam je napisao pa izbrisao da nebi izgledalo kao drukanje na dole…
TADA SAM OBJASNIO DA PRVOM PRILIKOM POSLIJE PRAVA NA DOKAP. SLJEDECI DAN TREBA PRODATI I SAMO PRODATI I SACEKATI, A NAKON IZVJESNOG VREMENA PONOVO KUPITI UZ OCEKIVANJE CIJENE OD OKO 800kn.
A sada ponovo projiciram cijenu na oko 600kn.

Kupujem od pesimista / prodajem optimistima..


Nisam sanjao nego sam je napisao pa izbrisao da nebi izgledalo kao drukanje na dole…

Ma ništa čudno, čovik zaboravi da je izbrisa post, desi se.



Nisam sanjao nego sam je napisao pa izbrisao da nebi izgledalo kao drukanje na dole…

Ma ništa čudno, čovik zaboravi da je izbrisa post, desi se.
[/quote]
Kakvih sve faca ima.
Pazi! Još je napisa "da nebi izgledalo kao drukanje na dole…" [lol]

Ispada da je cjelu proslu sedmicu samo prodavao 8. iz top 10 Raiff. Aus -820 kom. Zbog toga je i oborija cjenu zbog niske likvidnosti a i da je "samo da proda"i sam sam uhvatio nesto sitno od toga. Kad se on "oladi" onda ce vjerovatno ic gore…mada je ovo dionica za strpljive…

Imamo novog kupca i nudi 0,20kn (20 lipa) a kupio bi 300 kom [thumbsup]a sljedeci je 505 sa crtom [kiss]

prošo i danas dio naloga.
al neće bit dobro ako crobi ovaj tjedan ne završi u plusu…kakvom-takvom.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

…..a vidite nam potpore ,na kupnji 1050 kom po 0,10(10 lipa). [lol]

Evo mene na 0.11, 300 komada, neće dobit ništa ovaj na 0.10, ne, ne [thumbsup]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

dobro da si stao ispred njega jer mi se čini da se on boji da mu nalog prođe. [lol] [lol]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


…..a vidite nam potpore ,na kupnji 1050 kom po 0,10(10 lipa). [lol]

Vidi se da citaju Poslovni, jer im je ovo danas drugi put da su promjenili naloge, samo sta su ovj put svoj nalog POVUKLI. [lol] [thumbsup]

New Report

Close