LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još nešto.

Da govorim istinu je dokaz da je u knjizi dionicara evidentiran kao najmlađi dioničar koji je zajedno sa mnom bilo na GS.

Agdije si ti bio??? Lizao sladoled ili si držao skale dok je Hajro slikavao.

p.s.i ponosan sam na njega. [thumbsup]

kolege,

nervoza je velika ali to je prelijevanje psihoze iz inozemstva, LKPC je dionica za dugoročne igrače.

Zašto?

Zato jer je poslovanje ove firme stabilno, poslovni rezultati rastu, dokapitalizacija iza nas, država izgubila većinsko vlasništvo, investicije u terminale za kontejnere, rasute i tekuće u tijeku,krediti za izgradnju koridora Vc u RH odobreni HAC-u, autocesta na koridoru Vc kroz BiH ide polako, ali vjerujte svjedok sam vrlo sustavno, isplata dividende u najavi…


@ arijan21
Sigurno br.21 u tvom nicku ne govori o velicini pojedinog dijela tijela vec sam siguran da se odnosi na broj tvojih godinam.Da sam dečec,to je bilo davno ali pojedine kolege znaju da imam sina koji je na ovom forumu i aktivan je forumaš čak je stariji na forumu od tebe,šta mogu potvrditi neke kolege jer smo se upoznali upravo zahvaljujući ovom forumu.Toliko o godinama.

Takvi kao ti,su uvijek kupovali na ATL a prodavali na ATH.Nema šta.Takvih je bilo a nažalost ce biti jer da je su u manjini ne bih nam stanje u državi bilo ovakvo kao šta je a sa njim i TK.
Istina je da sam kupovao i po 1500.To sam i napisao, ali više nema pisanja K-P.


@rita

Naravno da za 200 mozes kupiti 4x više od sadašnje cijene ali želim kazati da me trenutna cijene NE ZAMARA vec mi pruža mogućnost za jeftini dokup,naravno ako se ima ćim dokupiti.


Kolega Petina,Vaša ulagačka strategija na LKPC-i je katastrofalna za Vas, a obrazloženje i glorificiranje iste je apsolutno nevjerojatno.
No sa svojim novcima radite što hoćete,ali bi bilo dobro da poslušate kolege Ritu i Arijana jer Vam žele dobro.
Pozdrav


kolege,

nervoza je velika ali to je prelijevanje psihoze iz inozemstva, LKPC je dionica za dugoročne igrače.

Zašto?

Zato jer je poslovanje ove firme stabilno, poslovni rezultati rastu, dokapitalizacija iza nas, država izgubila većinsko vlasništvo, investicije u terminale za kontejnere, rasute i tekuće u tijeku,krediti za izgradnju koridora Vc u RH odobreni HAC-u, autocesta na koridoru Vc kroz BiH ide polako, ali vjerujte svjedok sam vrlo sustavno, isplata dividende u najavi…


Koridor Vc neće biti izgrađen u manje od 10 godina minimalno što je više puta objavljeno u Bi H tisku.
Isplata dividende u investicijskom ciklusu i dokapitalizaciji-ma je gotovo nevjerovatna.
Bez koridora Vc LKPC je slijepo crevo koje ne vodi nikuda.
Pozdrav

ode nafta dole. vani je potop epskih razmjera. danas će se jeftino tržiti. onome kome pare sa buze trebaju bolje da prodaje odmah. pošto-poto.

e sad, da li je ovo druk….izgleda kao jedan….al sve stoji. [lol]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



@ arijan21
Sigurno br.21 u tvom nicku ne govori o velicini pojedinog dijela tijela vec sam siguran da se odnosi na broj tvojih godinam.Da sam dečec,to je bilo davno ali pojedine kolege znaju da imam sina koji je na ovom forumu i aktivan je forumaš čak je stariji na forumu od tebe,šta mogu potvrditi neke kolege jer smo se upoznali upravo zahvaljujući ovom forumu.Toliko o godinama.

Takvi kao ti,su uvijek kupovali na ATL a prodavali na ATH.Nema šta.Takvih je bilo a nažalost ce biti jer da je su u manjini ne bih nam stanje u državi bilo ovakvo kao šta je a sa njim i TK.
Istina je da sam kupovao i po 1500.To sam i napisao, ali više nema pisanja K-P.


@rita

Naravno da za 200 mozes kupiti 4x više od sadašnje cijene ali želim kazati da me trenutna cijene NE ZAMARA vec mi pruža mogućnost za jeftini dokup,naravno ako se ima ćim dokupiti.


Kolega Petina,Vaša ulagačka strategija na LKPC-i je katastrofalna za Vas, a obrazloženje i glorificiranje iste je apsolutno nevjerojatno.
No sa svojim novcima radite što hoćete,ali bi bilo dobro da poslušate kolege Ritu i Arijana jer Vam žele dobro.
Pozdrav
[/quote]

-Kako vidim niste baš od rijeci,rekli ste da necete vise pisati na ovoj temi a svako mali mi proturijecite.
-To šta mi Hajro i Bajro žele dobro ,to objesite mačku od rep.

-Ako mislite, da ja "ne mislim",tada loše "mislite".

@Petina
Prije svega kolega ja napišem 1 komentar na ovoj temi na Vaših gotovo 100!!!
Vi pišete na ovoj temi više nego svi ostali forumaši zajedno.
Nije ovo tema Petina ili blog da samo Vi imate exkluzivu pisanja?
Malo tolerantnosti nije na odmet.
Pozdrav

kolege,

pa koji samoubojica prodaje po 800kn i niže.

Akoti sada treba lova onda nisi normalan da si ušao u dionicu Luka Ploče.

Prije je to neki velemajstor koji minuciozno kupuje tako da spušta ask, pa se onda drugi slažu na njega



@Petina

Prije svega kolega ja napišem 1 komentar na ovoj temi na Vaših gotovo 100!!!
Vi pišete na ovoj temi više nego svi ostali forumaši zajedno.
Nije ovo tema Petina ili blog da samo Vi imate exkluzivu pisanja?
Malo tolerantnosti nije na odmet.
Pozdrav

Kolega dragi,BUDITE OD RIJEČI.

p.s.Ljudi se vežu za RIJEČ a magare za konop.



@Petina

Prije svega kolega ja napišem 1 komentar na ovoj temi na Vaših gotovo 100!!!
Vi pišete na ovoj temi više nego svi ostali forumaši zajedno.
Nije ovo tema Petina ili blog da samo Vi imate exkluzivu pisanja?
Malo tolerantnosti nije na odmet.
Pozdrav

bisakovi, inače se s vama ne slažem ali za ovo imate 100% pravo! nitko ne piše ovdje više postova od petine, nitko se ne svađa više od njega, a usprkos njegovom bjesomučnom drukanju cijena dionice LKPC se zadnjih mjeseci prepolovila!

kolega otto i ostali diesel motori,

pa nije vrijednost dionice pala zato što uvaženi kolega Petina piše.

Ajde bok




@Petina

Prije svega kolega ja napišem 1 komentar na ovoj temi na Vaših gotovo 100!!!
Vi pišete na ovoj temi više nego svi ostali forumaši zajedno.
Nije ovo tema Petina ili blog da samo Vi imate exkluzivu pisanja?
Malo tolerantnosti nije na odmet.
Pozdrav

bisakovi, inače se s vama ne slažem ali za ovo imate 100% pravo! nitko ne piše ovdje više postova od petine, nitko se ne svađa više od njega, a usprkos njegovom bjesomučnom drukanju cijena dionice LKPC se zadnjih mjeseci prepolovila!
[/quote]

Citiram kolegicu BAKICAAA

…ja ne znam zbog čega vi nečije komentare a posebno moje etiketirate kao zlonamjerne…

…sumnjam da bi bilo koja dionica,a tako ni Dalekovodova padala zbog "zlonamjernih" komentara nekih forumaša…a posebno mojih…

…one u principu padaju a i rastu zbog određenih financijskih i poslovnih pokazatelja…

…prema tome radije dajte argumente za svoje tvrdnje a nemojte ulaziti u karakterne osobine osobito ako o toj osobi pojma nemate…

p.s.apsolutno se slažem sa kolegicom i njezin tekst sam posudio sa teme DLKV .

New Report

Close