LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

rita@
nisi oderan ako nisi PRODAO!
Nadam se da su druge igre u pitanju jer mali sigurno ne prodaju.

p.s.Obrati pritisak na prodaji.

skinite sve sa prodaje pa ce i cjena ic gore…nisam je kupija da bi je za misec dana prodava…


skinite sve sa prodaje pa ce i cjena ic gore…nisam je kupija da bi je za misec dana prodava…

jure, u ovoj nelikvidnosti pritisak od 70% prodaje koji se nalazi u donjih 10% cijene mnogima će pokidati živce. a isto tko možeš reći kupujte pa će cijena ići gore. evo, moji nalozi su na kupnji ali nije vrijeme da se lupa po asku kad je i bid dovoljan. da je vratit vrijeme sa ovim spoznajama i ti bi na 900 prodao pa sad kupio. možda netko sad prodaje i čeka istu voljenu lkpc na 700. ako se to desi treba mu čestitati. a desilo se puno puta. a ako je ovo bezobrazno jeftino šuti i kupuj-vrijeme će pokazati.

biznis je više stvar psihologije nego onoga što se uči u školi.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



Kako protumačiti ovo šta radi rajfasen kupiš po 850 a prodaješ pošto poto osim ako netko ne želi oprati svoj prljavo stečeni novac tako što je kupio dionice LKPC i sada ih prodaje preko burze da bi svoj prljavi novac legalizirao.
Molim pomoć i drugih kolega o čemu se ovdje radi.

radi se o tome da je novac najvrijednija dionica trenutno. evo ja sam na kupnji(40 kom na 782) ali još par loših vijesti pa ću bit i na nižoj kupnji. bojim se da ovo ne postane lovljenje padajućih noževa. treba bit spreman sa cashom i za 10-20% niži crobex.
[/quote]
Opće je poznata stvar da se prljavi novac najlakše pere preko burze, ovo je tipičan primjer kupiš po 850 pa poslije prodaješ daj šta daš samo da prodam, po meni bi regulator trebao vidjeti tko stoji iza toga računa u rajfasenu, po meni očiti primjer pranja novca, kome da prijavim svoje sumnje.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU




Kako protumačiti ovo šta radi rajfasen kupiš po 850 a prodaješ pošto poto osim ako netko ne želi oprati svoj prljavo stečeni novac tako što je kupio dionice LKPC i sada ih prodaje preko burze da bi svoj prljavi novac legalizirao.
Molim pomoć i drugih kolega o čemu se ovdje radi.

radi se o tome da je novac najvrijednija dionica trenutno. evo ja sam na kupnji(40 kom na 782) ali još par loših vijesti pa ću bit i na nižoj kupnji. bojim se da ovo ne postane lovljenje padajućih noževa. treba bit spreman sa cashom i za 10-20% niži crobex.
[/quote]
Opće je poznata stvar da se prljavi novac najlakše pere preko burze, ovo je tipičan primjer kupiš po 850 pa poslije prodaješ daj šta daš samo da prodam, po meni bi regulator trebao vidjeti tko stoji iza toga računa u rajfasenu, po meni očiti primjer pranja novca, kome da prijavim svoje sumnje.
[/quote]

hanfi…ali možeš ih zvati "smiješna policija" [shocked]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Opće je poznata stvar da se prljavi novac najlakše pere preko burze, ovo je tipičan primjer kupiš po 850 pa poslije prodaješ daj šta daš samo da prodam, po meni bi regulator trebao vidjeti tko stoji iza toga računa u rajfasenu, po meni očiti primjer pranja novca, kome da prijavim svoje sumnje.

Kome prijaviti? Nikome. Čuvaj živce jer je ovo ono na što ti nemožeš utjecati.
Dok vidiš da je Skrbnički račun radi se o nekom mutežu kojem nije moguće ući u trag i automatski zaboravi da bi se trebao brinuti zbog toga, a rajfajsen samo služi kao posrednik.


nisi oderan ako nisi PRODAO!

ma glupost, tko nije prodao na vrijeme taj je tek oderan! smjećam se tvojih postova gdje si se rugao naivcima koji prodaju na 1200 kn, a poslije je dokap bio po 850 kn, a sad je ispod 800 kn pa ti pričaj priče o držanju i vječitom neprodavanju! imam i ja dionice LKPC, ali svejedno ne pišem gluparije!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



nisi oderan ako nisi PRODAO!

ma glupost, tko nije prodao na vrijeme taj je tek oderan! smjećam se tvojih postova gdje si se rugao naivcima koji prodaju na 1200 kn, a poslije je dokap bio po 850 kn, a sad je ispod 800 kn pa ti pričaj priče o držanju i vječitom neprodavanju! imam i ja dionice LKPC, ali svejedno ne pišem gluparije!
[/quote]

…a šta je glupost ? Neka padne i na 200 kn, znam svoju cijenu i trenutna me ne INTERESIRA.

p.s.Možeš samo mudro nadokupljivat a vidim da ti mudrost nije jaca strana.

Jedna od kapitalnih investicija luku Ploče plaćena 3.260,000 EUR upravo iskrcava i ukrcava kontenjere.




nisi oderan ako nisi PRODAO!

ma glupost, tko nije prodao na vrijeme taj je tek oderan! smjećam se tvojih postova gdje si se rugao naivcima koji prodaju na 1200 kn, a poslije je dokap bio po 850 kn, a sad je ispod 800 kn pa ti pričaj priče o držanju i vječitom neprodavanju! imam i ja dionice LKPC, ali svejedno ne pišem gluparije!
[/quote]

…a šta je glupost ? Neka padne i na 200 kn, znam svoju cijenu i trenutna me ne INTERESIRA.

p.s.Možeš samo mudro nadokupljivat a vidim da ti mudrost nije jaca strana.
[/quote]

puno više možeš nadokupiti po 200 ako sad prodaš. ja ne prodajem ali mi je jasno da neki imaju dobro uporište i u odluci da prodaju. pogledaj dji upravo sad. sutra je potop. sutra ću kupiti i jeftinije nego sam bio spreman dati danas.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south




nisi oderan ako nisi PRODAO!

ma glupost, tko nije prodao na vrijeme taj je tek oderan! smjećam se tvojih postova gdje si se rugao naivcima koji prodaju na 1200 kn, a poslije je dokap bio po 850 kn, a sad je ispod 800 kn pa ti pričaj priče o držanju i vječitom neprodavanju! imam i ja dionice LKPC, ali svejedno ne pišem gluparije!
[/quote]

…a šta je glupost ? Neka padne i na 200 kn, znam svoju cijenu i trenutna me ne INTERESIRA.

p.s.Možeš samo mudro nadokupljivat a vidim da ti mudrost nije jaca strana.
[/quote]

dečec dragi, znam da si mlad i naivan, ali ovakav stav siguran ti je put u propast….. sjećam se kako si se hvalio jeftinim kupnjama LKPC i na 1500 kn, a onda stalno dokupljivao u padu (ne moram ti valjda izvlačiti tvoje postove), na 1200 kn izrugivao si se neznalicama koje prodaju LKPC, objašnjavao svima da LKPC nema šanse pa padne ispod 1000 kn itd.
ja nisam nasjeo na tvoje drukanje i kupovao sam tek nedavno pa mi je prosjek ispod 850 kn, kupovat ću možda i po 700 kn i kad bude odbijanac prodat ću sve na 1000 kn s lijepom zaradom, a ti ćeš tu još biti u minusu
toliko o tvom "mudrom" ulaganju…zato, manje bahatosti jer joj je podloga neznanje i brdo ulagačkih promašaja
pozdrav!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@ arijan21
Sigurno br.21 u tvom nicku ne govori o velicini pojedinog dijela tijela vec sam siguran da se odnosi na broj tvojih godinam.Da sam dečec,to je bilo davno ali pojedine kolege znaju da imam sina koji je na ovom forumu i aktivan je forumaš čak je stariji na forumu od tebe,šta mogu potvrditi neke kolege jer smo se upoznali upravo zahvaljujući ovom forumu.Toliko o godinama.

Takvi kao ti,su uvijek kupovali na ATL a prodavali na ATH.Nema šta.Takvih je bilo a nažalost ce biti jer da je su u manjini ne bih nam stanje u državi bilo ovakvo kao šta je a sa njim i TK.
Istina je da sam kupovao i po 1500.To sam i napisao, ali više nema pisanja K-P.


@rita

Naravno da za 200 mozes kupiti 4x više od sadašnje cijene ali želim kazati da me trenutna cijene NE ZAMARA vec mi pruža mogućnost za jeftini dokup,naravno ako se ima ćim dokupiti.

New Report

Close