LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



A šta da vam kazem? Evo naprimjer,Uprava je odvojila 9 MILIONA KUNA ZA KUPNJU TREZORSKIH DIONICA !!!!!!
9 MILONA KUNA [kiss]Vama ovo sigurno zvuci BEZ VEZE? Naravno!

ja sam danas kupionešto LKPC, ali daj čovječe smiri se….melješ ovdje 100 na sat i svaki dan recikliraš jedno te iste postove! masa ozbiljnih forumaša koji su kvalitetno raspravljali zbog tvog spamanja teme pobjegla je odavde!
over&out
[/quote]

Narvno,takvima kao tebi je taj info bezvezan
Tebi da dođe ženska i raširi noge i kaže ,uzmi me,ti bi mislio da vježba aerobik i da je to normalno. [lol]

@Petina
a zašto se sekirate… pa evo npr. zasada ste se riješili ozbiljnog forum investitora bisakova…

Drago mi je da svijet misli kao i ja tj. ja mislim kao i svijet. Napisao sam kako bez koridora Vc nema ništa, a ono osvanulo da se potpisuju ugovori. Veseli me, veseli. Pravo mi diže ego [smiley]

Ja spadam među stanovnike Ploča kojima je drago da je nabavljena nova dizalica bez obzira što ne radim u luci niti moja firma ima veze s njom. Vijest koja će mnoge obradovati da je jučer bio kontenjerski brod i da je dizalica imala vatreno krštenje. Po izjavama onih koji se njome bave još ima mušica jer je ipak dvije godne stajala ali, kao što sam i tvrdio prije, sam postupak pretovara u odnosu na prije je munjevit i vrijeme istog je smanjeno za više redova veličina pa će svečanost puštanja u rad zaista biti samo formalnost. Još jednom podsjećam eventualne skeptike da je ona preduvjet da bi luka mogla uopće ozbiljno manipulirati kontenjerima i biti konkurentna u tom poslu pogotovo ako se zna da je luka Koper u prošloj godini imala porast od čak 40% kontenjerskog prometa u odnosu na godinu prije i da luka Ploče, sve i da je imala više posla jednostavno nebi imala šanse bez nove dizalice da pretovar obavi na vrijeme.

Našoj novoj dizalici i ljudima koji rade na njoj [thumbsup]



@Petina

a zašto se sekirate… pa evo npr. zasada ste se riješili ozbiljnog forum investitora bisakova…

Ne smeta meni,neka pise ali ne moze tvrditi da je loše za dionicu kada firma krene u kupnju trezorskih dionica.Da je to loše!!!!!
Cak naprotiv.To je izvrsno za dionicare a Uprava treba poraditi na vracanju POVJERENJA U SVOJE DIONICARE.

Aline, sine, ti si izgleda duboka zaglibio u LKPC… Svima nama je u interesu da dionica ide gore, ali to ovisi najprije kretanjima na svjetskim tržištima i razno raznim krizama itd.. pa nikakva nabava sredstava niti velika ulaganja , ni financijska izvješća nemogu podignuti cijenu dionice u ova današnja vremena. Zato sjedi i čekaj a ne se penjat po krovovima i slikavat dizalice (koja usput za tvoju informaciju nije radila 5-6 god.)

Ugodan dan. [smiley]

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje

Vaš link

Jesam li samo ja ovo vidio ili??? [proud]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

Imao sam LKPC tamo davne 2005.g.
Poslije dokapitalizacije je počeo ponovno malo pratiti, dobra dionica, ali mislim da je
za dugoročne investitore. [thumbsup]
Potrebno je mnogo vremena da se izgradi koridor Vc i BiH industija oporavi.


Aline, sine, ti si izgleda duboka zaglibio u LKPC… Svima nama je u interesu da dionica ide gore, ali to ovisi najprije kretanjima na svjetskim tržištima i razno raznim krizama itd.. pa nikakva nabava sredstava niti velika ulaganja , ni financijska izvješća nemogu podignuti cijenu dionice u ova današnja vremena. Zato sjedi i čekaj a ne se penjat po krovovima i slikavat dizalice (koja usput za tvoju informaciju nije radila 5-6 god.)

Ugodan dan. [smiley]


Daj se sredi. Apsolutno nikakve dionice nisam spominjao niti su mi bile na pameti, a ako netko misli da je ovo forum samo o dionicama pogrešno misli.
Jednostavno mi je drago da je dizalica došla i da radi pa to i pišem, a slikajem je zato da je vide oni koji nemaju prilike za to dok se verem po krovovima jer ne mogu ući u luku. To su vesele teme koje govore da se ipak kreće na bolje unatoč svjetskoj krizi, a tebi i ostalima koji rade u luci bih poručio da ima i nešto prljavog rublja zahvaljujući baš radnicima, a ne kretanjima na svjetskim tržištima pa bih samo napomenuo da LKPC nije baš omiljena među prijevoznicima jer se događa da skladištara nema malo više nego što traje marenda, a brod čeka i plaća, da je mission imposible vidjeti neku dizalicu kako radi u 4 ujutro, a trebala bi, zna se koliko treba trajat smjena i koliko inače traje pa u osam navečer namaš ni dio druge smjene… Lijepo se pokrij ušima, radi i moli Boga da potraje ovako.

kolega Alin,

molim Vas da se nastavite i dalje verati i slikavati kako bi i mi u Zagrebu vidjeli što se radi i kako što izgleda u Luci Ploče.

P.S. Kao i obično kada se objavi kakva pozitivna i afirmativna vijest ( jučer dvije ) cijena dionice padne.
To je Zgrebačka Burza


Imao sam LKPC tamo davne 2005.g.
Poslije dokapitalizacije je počeo ponovno malo pratiti, dobra dionica, ali mislim da je
za dugoročne investitore. [thumbsup]
Potrebno je mnogo vremena da se izgradi koridor Vc i BiH industija oporavi.

Upravo tako.
U tome je bit.
Sve drugo su priče bez pokrića.
Pozdrav

Aline, lijepo sročen tekst.. lijepo ga uokvirit i sa njim drito kod kapetana 🙂 kad se uvede batina u luci možda dionica i bude oko 1000kn.

Alin 10.09.11.

strojar25, 16.09.2011. u 13:31
Pošto sam novi da se nakratko predstavim. Kao i svaki lokalpatriot i ja, među ostalim, imam jednu dionicu LKPC. U ona vremena dok je dobro stala i dok su oscilacije bile po par stotina kn skužio sam sistem i kupio dok je bila jeftinija, prodao kad bi porasla… Prostiturirao sam je do u besvijest tako da se isplatila i obilato pretplatila i sad je držim kao "obiteljsko srebro".

a sad se opet pravdaj i piši o lakim notama.. daj ljudi ulažite u lkpc pa sve sam vam poslikao [lol]

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje


Vaš link

Jesam li samo ja ovo vidio ili??? [proud]

Prenio jucer.

New Report

Close