LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ne brinite se samo uporedite

IGH 15500 sada 10800
LKPC 6500 sada 4800

ide ova dionica visoko , a ide IGH ali kad … vidimo se u 01. 2007 pa ćemo porediti …

Kaj je najgore i u IGH i u LKPC sam, ali se ne bojim kroz 2-3 mj. mi smo na konju.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

LKPC, uz dokapitalizaciju po modelu 1:1,4 vrijedi najmanje 7000kn. Ako se dokapitalizacija provede na način da sadašnji mali dioničari nemaju nikakve koristi LKPC vrijedi najviše 3000kn.Istina, bila je više prije objave izvanredne skupštine,ali u međuvremenu je snažna korekcija ,cca.20% prosječno,a koja bi okrznula i ovu dionicu.Znači cijena od cca.5000kn.,logična je za čuvanje pozicije,zato ne očekujem slijedećih dana oscilacije veče od +-3%[smiley10]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


LKPC, uz dokapitalizaciju po modelu 1:1,4 vrijedi najmanje 7000kn. Ako se dokapitalizacija provede na način da sadašnji mali dioničari nemaju nikakve koristi LKPC vrijedi najviše 3000kn.Istina, bila je više prije objave izvanredne skupštine,ali u međuvremenu je snažna korekcija ,cca.20% prosječno,a koja bi okrznula i ovu dionicu.Znači cijena od cca.5000kn.,logična je za čuvanje pozicije,zato ne očekujem slijedećih dana oscilacije veče od +-3%[smiley10]

Ukoliko pobijedi SDP znati će se vrlo brzo što će biti s cijenom dionice..hoće li ponovno odgoditi sjednicu kako bi mogli donijeti odluku o nekom drugom modelu dokapitalizacije ???
Mislim da će namjerno odlučiti o drugom modelu…samo za kontra HDZ-u..pa da kažu..eto..spasili smoi oslobodili Luku Ploče…

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Kaj je najgore i u IGH i u LKPC sam, ali se ne bojim kroz 2-3 mj. mi smo na konju.

Možda su tako govorili i dioničari 1929 god???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Bez obzira tko pobijedi Luka Ploče može samo naprijed … ima daloko daleko najveći potencijal , BH potpuno ovisi o njoj itd…

BLOKADA!
-12,55%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Koji bolni pad…uh

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


golubv: ”
Znači cijena od
cca.5000kn.,logična je za čuvanje pozicije,zato ne očekujem
slijedećih dana oscilacije veče od +-3%

Evo, u ušli smo u blokadu jer je netko lupio po bidu za 4.200 kn, a donja granica je određena na 4.482,80 kn.
Za “utjehu”, i IGH je blokiran.[smiley16]
Dijelimo sudbinu cijelog tržišta, no poslije kiše uvijek dolazi sunce. [smiley2]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


gogo1: ” golubv: ” Znači cijena od cca.5000kn.,logična je za čuvanje pozicije,zato ne očekujem slijedećih dana oscilacije veče od +-3% ” Evo, u ušli smo u blokadu jer je netko lupio po bidu za 4.200 kn, a donja granica je određena na 4.482,80 kn. Za “utjehu”, i IGH je blokiran.[smiley16] Dijelimo sudbinu cijelog tržišta, no poslije kiše uvijek dolazi sunce. [smiley2]

golub je samo malo fulao.
kakva je daljna procjena kretanja cijene na današnji dan nakon što odblokiraju LP???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Osim Plive koja nije ni mrvicu pala..jedine dionice koje se dobro drže su Pounje, Lola Ribar, Zdenka

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

gogo1
golub je samo malo fulao.
kakva je daljna procjena kretanja cijene na današnji dan nakon što odblokiraju LP???

DA MAALLOOO………….[smiley8]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close