LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svaka čast onima koji imaju srce biti unutra. Čas bi gore, čas bi dolje. Ovo je kao i na Đuri, prema potrebi servirane vijesti. Kak se kaže infarktno stanje[smiley2] Da ne bih ispao paranoik, HDZ uvijek govori da će napraviti sve da dobije izbore, tako da oprez s kupnjom, a onaj tko je kupio, njemu je svejedno ako čeka skupštinu.

Dobro razmišljanje,međutim ovaj put HDZ ne laže,jer oni bi i sad odmah dokapitalizirali na svoj način,da nije SDP objavio članak s naslovom:OTKRIVEN POKUŠAJ VELIKE PREVARE HDZ-ea.Morali su stati na loptu i sad če čak biti jako dobri ,pa če dati radnicima dio kolača,samo neznam u čijim če rukama taj dio na kraju završiti.Ali nama to nije ni bitno,bar meni.Bitno je da se prvi krug obavi po formuli 1:1,4 a dalje če onda rasti spontano kako se budu gradili terminali i nabavljala oprema.[smiley2]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

U međuvremenu, evo novog TOP10:

strategos, 15.11.2007. u 22:27
LKPC-R-A Vlasnik računa Stanje15.11.
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98,780
2. HZMO 37,493
[color=blue]3. PBZ D.D. 8,955[/color] -200
4. ZAGREBAČKA BANKA DD 8,440
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3,175
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK DD 2,802
[color=blue]7. HPB d.d. 2,618[/color] -1
8. PBZ d.d./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 1,756
9. SOCIETE GENERALE – SPLITSKA BANKA d.d. 1,522
10. PBZ d.d./ILIRIKA JIE 1,398

PBZ #3 nastavlja s iskrcavanjem. Od 5.11. do danas prodali 644 komada. HPB marginaši malo kupuju, malo prodaju. 23.10. su imali 2111 komada.


Jupi, hura etc.

Spomenuto je da će radnicima biti dan dio državnih dionica. Znači li to da država neće sudjelovati u dokapitalizaciji s onim dijelom koji neće biti dan radnicima?

poslao peticiju… svaka čast autoru!!


Europe ain’t my rope to swing on
Can’t learn a thing from it
Yet we hang from it
Gotta get it, gotta get it together then
Like the motherfuckin’ weathermen
To expose and close the doors on those who try
To strangle and mangle the truth
‘Cause the circle of hatred continues unless we react
We gotta take the power back

Rage against the machine


“Dokapitalizacija će biti samo je treba formalno potvrditi na skupštini.
To je jedan veliki i strateški važan projekt na kojem se radi več duže vrijeme a u koji je uključena i BiH sa izgradnjom koridora sa njhove strane.
Moramo nači model da olakšamo vl. poziciju a zadržimo kontrolu i zato je skupština odgođena”

Ovo su riječi jednog mog poznanika koji je trenutno u vrhu HR politike a kojega sam nakon 20 god. nazvao zbog panike oko L.P.
Jasno vam je da ga ne mogu imenovati .


Ovo sam vam napisao 09.11.2007. u 11:18

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Obzirom na proživljene šokove ovih dana, mislim da bi bio red da i zaradimo koju kunu na ovoj dionici, ako ništa drugo onda zbog hrabrosti[smiley2]

Najbolje u svemu je da sam se moram priznati nakratko ipak uplašio gubitka obzirom na sve što se događalo, a kako stvari stoje ovo bi mogao biti bingo!

Razmišljam da kupim još po ovim cijenama pa što bude, ono što znam je da ću za koju godinu govoriti, eh kad se sjetim kada je cijena bila 6000 kn, a mislio sam da je skupo da sam bar još uzeo kad se moglo bio bih bogat[smiley2]

Što kažete na ovaj trend korekcije??
Koliko će to trajati…kakve su vaše procjene…Quo vadis Crobex??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Ja mislim najmanje do izbora


Što kažete na ovaj trend korekcije??
Koliko će to trajati…kakve su vaše procjene…Quo vadis Crobex?

Bit će nepredvidljivo (gore pa dolje pa…) sve do izbora jer mi se čini da bez politike više ni u WC ne možemo otići. Nakon toga predviđam stabilizaciju tržišta i lagani rast. Možda bi trebalo predložit da se u studenom 2011. mjesec dana prije sljedećih izbora ZSE zatvori na mjesec dana i tako uđe u Guinnessovu knjigu rekorda?!
A sad zbilja, nas koji smo u ovoj dionici ništa više ne može iznenaditi. Sve znamo i samo nam preostaje čekati. No, ne tko će pobijediti, već održavanje Skupštine i svakako dokupljivati, naravno, ako se ukaže prilika i po nižim cijenama.
Osobno me raduje što tijekom jučerašnjeg dana nismo puno komentirali ‘opći potop’ na ZSE, što tumačim zrelošću nas ulagača koji vjeruju u stvarnu vrijednost i budućnost tvrtke koja je izdala LKPC.
[smiley2]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Kako komentirate izjave HDZ…da će država ustupiti dio dionica radnicima, dokapitalizacije će biti, većinski vlasnik ostaje država i radnici ??
Što bi po Vama to trebalo značiti za nas kao male ulagače??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Kako komentirate izjave HDZ…da će država ustupiti dio dionica radnicima, dokapitalizacije će biti, većinski vlasnik ostaje država i radnici ??
Što bi po Vama to trebalo značiti za nas kao male ulagače??

To je predizborna izjava!
Ne može država samo tako djeliti dionice, moraju postupati po zakonu.
Nema zakonske osnove po kojoj bi radnici LP stekli pravo na povlašten upis ili sudjelovanje u dokap. a i da ima to je veliki posao koji ne može biti gotov do 25.01.
Ako pak izmisle neki naćin onda ni nas koji smo dioničari ne mogu isključiti.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

poštovani kolege ovo je sve natezanje jednostavno treba iskopčat komp začepit uši zatvorit usta
[smiley12]malo zatvoriti oči [smiley14] i nastaviti sa svojim poslom van ovakvih stvari onda se probuditi za 2-3 mjeseca i svi smo u plusu ,

New Report

Close