LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da više nije pitanje da li će LKPC propasti ispod 1000 kn nego da li će to biti danas ili za koji dan?! [undecid]

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica


+20kom LKPC-R-A… al vam uskoro vratim sa 5% zarade iliti 120 bureka. [thumbsup]

Kad vratite kad minus bude veći od 20% ili danas pa da minus bude 10%


jeff, 27.06.2011. u 14:54
faket ne kužim kako su takvi došli do novaca za ulaganje kada ga tako lako lako i to sa veseljem potepu, da postoji neki interes onda bi on bio vidljiv i na burzi a ne samo u nečijim vizijama a na burzi je rupetina do preksutra, na cijelom bidu ima jedva interesa za 250 000kn i to uglavnom oko ovih 100kom na 900kn

pa to što nema interesa je možda zato što institucionalni zunaju de će kupiti još niže u dokapu što znači da ćemo i mi po toj cijeni kupiti(još nižoj). meni nije jasno što tebi nije jasno. a to kako sam ja došao do novaca(masnih sa sat vremana rada dnevno-bez ičije pomoći) tebe se ne tiče. ustvari vjerovatno je van tvog intelektualnog dometa(ukoliko ne ulaziš u top 0,3-0,5% iq).

puno sreće ti želim. moja svaka kuna ovdje je više nego višak…dakle mogu čekati.
a nakon ova dva kruga kad mi prosjek padne na cca 1100kn sa morem dionica koje ću imati kao i vremena za budućnost se ne bojim.

lp
[/quote]

ljubavi, mene u stvari ne zanima od kuda ti pare koje gubiš na lkpc nego me zapravo zanima kako da ti ih i ja uzmem, ali se ipak ponekad iznenadim kako to nekima, kao sada pavloviću, jednostavno uspije…hebate, on i njegovi pokupovali od vlade po 400kn, učvrstili pozicije pa vam stisnuli dokapitalizaciju preko tržišne vrijednosti dionice a vi svi hepy jedva čekate da uplatite po maximalnoj od 1200 dok je tržišna 1048kn jer se eto nadate da će vam gazda spustiti na 900 i vratiti za 6 mj. preplačeno kao da karitas radi tu i ovakvu dokapitalizaciju u dobrotvorne svrhe a ne pavlović koji želi pokupi najviše para što može….i još meni govorite da imam 0,3-0,5% iq

faket za nebilivet, što ćeš, glup sam jer sam nakon što sam na izašao pred skupštinu lkpc i uzeo 20% , strejdao nekih 35% na ingr, pa 20% na vlds, pa po 15% korf i snho…a vi se za cijelo to vrijeme od 31.01. međusobno tješite i uvjeravate kako ste super uložili dok vam vrijednost pada po 5% dnevno, e da je vas je više sa takvim intelektualnim dometam pa da budem najgluplji na svijetu [huh] [lol] [kiss]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

ja ti nisam rekao da si glup iako sad opovrgavaš moju izjavu. ja sam izjavio da AKO NISI U TOP 0,3-0,5 IQ ne možeš shvatiti odakle nekim ljudima pare. pročitaj ponovno ako ti nije jasno. a koliko sam ja strejdao na ini, dlkv i korf ove zime neću ti reći….da se ne osjetiš ugroženo.

btw muško sam tako da izbjegavaj to ljubav kad mi se obraćaš. svačiji avatar govori o nekome na određen način. vidiš moj avatar je moja slika i ja se ovdje ne skrivam. tvoj avatar s druge strane govori iza čega se ti skrivaš.

lp bez puse

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

ova dionica ide u bezdan ponora…

opet ce biti placa… [bye]


ova dionica ide u bezdan ponora…
opet ce biti placa… [bye]

Kolega nije lijepo likovati, iako moram priznati da ste i Vi kao i ja uredno pozivali na 1600kn na prodaju jer da će dolje. Neki poput kolege PETINE su samo dokupljivali pa danas trpe žestoke gubitke.
No kolega Petina, nemajte straha, izložio sam i ja 20kom na prodaju ako nadokupljujete.
[thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



+20kom LKPC-R-A… al vam uskoro vratim sa 5% zarade iliti 120 bureka. [thumbsup]

Kad vratite kad minus bude veći od 20% ili danas pa da minus bude 10%
[/quote]
a možda i izgubiš 400 bureka,aj ionako moraš malo smršaviti,.-moga si naći neku bolju dionicu za trejdanje,jer u strahu su velike oči..bolje izgubit 100 bureka nego 400…

A ti tih 20 kom prodajes sa zaradom od koliko posto? Nadam se ne manjoj od barem 20%.

...


ova dionica ide u bezdan ponora…

opet ce biti placa… [bye]

Kaj znači i ti čekaš na bidu.

(dublje od 800 ne može .. [tongue]

rita, 27.06.2011. u 16:54
Kolega nije lijepo likovati

pa par slova dalje kaže

rita, 27.06.2011. u 16:54
Neki poput kolege PETINE su samo dokupljivali pa danas trpe žestoke gubitke

buhahahaha rugala se sova sjenici da ima velike oči.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



ova dionica ide u bezdan ponora…

opet ce biti placa… [bye]

Kaj znači i ti čekaš na bidu.

(dublje od 800 ne može .. [tongue]
[/quote]

Nije da ne moze dublje od 800, desavali su se i takvi slucajevi, ali dobro to su bila neka druga vremena…

Realno je po mom misljenju za ocekivati odbijanac u regiji 900-1000 kuna, gdje su poprilicno jaki otpori. U svakom slucaju, ja se planiram vratiti unutra kad cijena dodje na te razine.

Evo mojeg razmišljanja ; nitko od nas nemože tvrditi da su u pravu jedni , ili drugi !Naime, oni koji tvrde da je bolje uplatiti 1200 , pa si siguran , možda konačna cijena bude 1000 , pa ti vrate novce i onda si bolje prošao od onoga koji danas kupuje po 1050 ! A što ako konačna cijena bude 1150 – 1200; tko je onda u pravu ??Isto tako cijena može biti i 900 , pa su ovi drugi pretplatili!Sve u svemu u ovoj dokapitalizaciji , sa ovakvim prospektom, mi dioničari postajemo ustvari kockari , ili kladioničari !!Država,Luka,Hanfa, fondovi, svi su odigrali jednu perfidnu ( LOTO ) igru gdje na kraju hranidbenog lanca postojimo mi takozvani " mali dioničari " – ustvari , pušači !Što u ovakvim okolnostima , gdje je mnogo toga još u magli i nejasno , napraviti ??Baš zbog toga što sam nekoliko puta popušio ( na prijašnjim dokapitalizacijama ) u dilemi sam ; ići , ili neići ??Prvo razmišljanje; dosada su me tri puta zajebali i neću dozvoliti još jednom – neidem u dokapitalizaciju , vjerovatno će ići po 1200!Onda mi drugi glas kaže ; a što ako neidem i ovaj puta baš bude kontra od onoga što sam do sada radio i mislio , te dokapitalizacija prođe po 900, a ja nisam išao – opet pušing ?!Zbog svega ovoga sam odlučio da ipak idem , no za svaki slučaj ( jer kod nas u ništa nesmiješ 100% vjerovati ), idem sa upisom pola svojih dionica na koje imam pravo – jer bilo bi mi žao da neidem , a pokaže se da sam trebao ići, a ako pušim – imam utjehu da nisam sve uložio.Možda još jedna crtica koja bi mi možda trebala dati neki tračak nade ; fondovi će ući na određenoj cijeni , koja će u konačnici biti i cijena za nas sitnog kljuna – što bi trebalo makar na određeno vrijeme održati cijenu makar približno toj, pa ako cijena krene na skijanje , brzo iskakanje sa nekim minimalnim gubitkom, ili čekanjem na duže pruge , iako sam već dugoprugaš odavno !

New Report

Close