LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za nebilivet, dok je tržišna cijena 1100 i do 1200 ima 175komada tu neki uplačuju dokapitalizacijske po 1200 i to samo zbog navodnog prava prvenstva kojega zapravo nemaju i drukeraja da je strašan interes i da će im neki fondovi ispred nosa pokupovati sve u drugome krugu [shocked]

faket ne kužim kako su takvi došli do novaca za ulaganje kada ga tako lako lako i to sa veseljem potepu, da postoji neki interes onda bi on bio vidljiv i na burzi a ne samo u nečijim vizijama a na burzi je rupetina do preksutra, na cijelom bidu ima jedva interesa za 250 000kn i to uglavnom oko ovih 100kom na 900kn

[undecid] [bye]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


za nebilivet, dok je tržišna cijena 1100 i do 1200 ima 175komada tu neki uplačuju dokapitalizacijske po 1200 i to samo zbog navodnog prava prvenstva kojega zapravo nemaju i drukeraja da je strašan interes i da će im neki fondovi ispred nosa pokupovati sve u drugome krugu [shocked]

faket ne kužim kako su takvi došli do novaca za ulaganje kada ga tako lako lako i to sa veseljem potepu, da postoji neki interes onda bi on bio vidljiv i na burzi a ne samo u nečijim vizijama a na burzi je rupetina do preksutra, na cijelom bidu ima jedva interesa za 250 000kn i to uglavnom oko ovih 100kom na 900kn

[undecid] [bye]

ja baš gledam što se ovdje piše i ne vjerujem svojim očima: likovi tvrde da će dati ponude za kupnju u dokapu po 1200 kn, a na burzi mogu kupiti po 1077 kn,a uskoro vjerojatno i jeftinije?!!? [shocked]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ja dajem ponudu na 12000…tako sam siguran…Ako bude po 800 lovu mi vraćaju….Nadam se da nakon toga cijena ide samo gore….Jedino je pitanje dali sve prodati po cijeni koja je sada na burzi oko (1100). Uglavnom smo svi debelo popušili i nemamo nikakvu prednost samim imanjem dionice i to je to,završiti priču s što manje gubitaka i čekati…

rita, 27.06.2011. u 12:32
faket ne kužim kako su takvi došli do novaca za ulaganje kada ga tako lako lako i to sa veseljem potepu, da postoji neki interes onda bi on bio vidljiv i na burzi a ne samo u nečijim vizijama a na burzi je rupetina do preksutra, na cijelom bidu ima jedva interesa za 250 000kn i to uglavnom oko ovih 100kom na 900kn

pa to što nema interesa je možda zato što institucionalni zunaju de će kupiti još niže u dokapu što znači da ćemo i mi po toj cijeni kupiti(još nižoj). meni nije jasno što tebi nije jasno. a to kako sam ja došao do novaca(masnih sa sat vremana rada dnevno-bez ičije pomoći) tebe se ne tiče. ustvari vjerovatno je van tvog intelektualnog dometa(ukoliko ne ulaziš u top 0,3-0,5% iq).

puno sreće ti želim. moja svaka kuna ovdje je više nego višak…dakle mogu čekati.
a nakon ova dva kruga kad mi prosjek padne na cca 1100kn sa morem dionica koje ću imati kao i vremena za budućnost se ne bojim.

lp

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Kolege,

veliki oglas i poziv u subotnjem broju Jutarnjeg lista podsjetio me i na nas problem.

Molim pročitajte kako inicijativni odbor za osnivanje udruge malih dioničara treba izgledati.

Ljudi su svjesni da imaju 25% dionica i pokušavaju osnovati udrugu koja će artikulirati njihove interese ( npr. isplata dividende ).

U ovom trenutku mali dioničari Luke Ploče ( uključujući i radničke dionice koje im država nije poklonila u ovoj godini ) imaju 38%.
Duboko vjerujem da bi takva Udruga mogla zaštiti interes dosadašnjih dioničara Luke Ploče kao i onih koji će tek kupiti dionice na burzi.

ZAKLJUČAK: Ako već imate dionice Luke Ploče koje ste držali i preplatili kroz zadnjih par godina , nedajte se istjerati.
Bolje je da iskoristite pravo dokapa, organizirate se u Udrugu i poslije npr. lijepo tražite da vam se godišnje isplačuje dividenda.

Ajde baš me zanima koliko bi vas na forumu pozdravilo takovu inicijativu?


Izračunaj kolika bi bila dividenda na ovoliki broj dionica imao bi za pivo.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

@ jeff
dok se vi pitate to za druge..vecina se pita za vas.
Pa eto jednostavnog odgovora.

Kupite sada po 1070,00 kn..i postali ste sretnim dobitnikom dionica po cijeni od 1070,00 kraj priče.
…….
Uplatite sada u dokapu 1200,00 ….i cijena u dokapu ispadne npr 950,00 …900,00 …ili koliko su se vec oni ispod stola dogovorili …. postali ste sretnim dobitnikom dionica ne po cijeni 1200,00 vec po cijeni aktualnoj po tom dogovoru ( odluci) …. 900,00 ..ili koliko god bila.

SHVACATE RAZLIKU?!
Kupovinom sada vi i dalje moze ispasti da ste kupili po VEĆOJ cijeni od dokapitalizacije…
Kupovinom po 1200,00 sada…sigurni ste da niste kupili po vecoj cijeni od jedinstvene cijene u dokapu.

Znam da je vama do tesko shvatiti..zato se ni ne nadam previse.
Ako vam ova elementarna matematika i logika nije jasna…djaba svako slovo proliveno ovdje…

To je ujedno odgovor svima onima koji postavljaju isto pitanje..zasto kupiti po 1200,00 …sada s mogucnoscu povrata …umjesto sada po 1050,00.
Pa posto je uprava do sada svaki puta NAMAGARČILA dioničare vrlo je izvjesno da će i ovaj puta tako da će ici na ruku mirovincima (sto niza cijena za sto vise komada).

Kupite sada na burzi i mozda ste kupili 20% skuplje…bez mogucnosti povrata tih novaca….

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Učestovati u dokapu neću moja ponuda je na bidu na 925,01 pa tko voli neka izvoli a tu sam spreman kupiti još kojih 50 komada više ne.

Nećeš učestvovati, znači imao si dionice na 26.01. – dobro došao u klub pušioničara

A tvoj nalog je na bidu – interesantno je kupovati dionicu koja nevalja.

Cijena će se fino nagurati prema dolje, sve do završetka dokapa, to je neminovno.

rita, 27.06.2011. u 12:48
ja baš gledam što se ovdje piše i ne vjerujem svojim očima: likovi tvrde da će dati ponude za kupnju u dokapu po 1200 kn, a na burzi mogu kupiti po 1077 kn,a uskoro vjerojatno i jeftinije?!!? shocked

a u dokapu možda bude i 800 ili ti to nije prošlo kroz glavicu?????????
uostalom rizik je na nama a ne na tebi. ti odlučuj o svojim parama a druge pusti da odlučuju o svojim. ljudi koji idu u dokap imaju pravo na 80 000 dionica. ajde ih ti toliko kupi po ovoj cijeni koja je sad na tržištu.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Kolege investitori LKPC ,

Donio sam odluku !

Idem u dokup u 1 . krugu i nudim ( uplaćujem ) cijenu za dionicu LKPC 800,00 kn !

Pozdrav kolege

Kolege , samo vi i dalje drukajte na 1200 kn .
Već pola godine drukate i obmanjujete male dioničare .
Pročitajte stare postove gdje ste bulaznili o cijeni od 2000 kn i pisali Up,Up,Up
Cijena na burzi je 1077 a vi ćete prevarantima iz LKPC koji su nas opljačkali platiti 1200 kn ?
Pa mangupi su uz pomoć vlade među sobom podjelili dionice po 400 kn .

.


Kolege investitori LKPC ,

Donio sam odluku !

Idem u dokup u 1 . krugu i nudim ( uplaćujem ) cijenu za dionicu LKPC 800,00 kn !

Pozdrav kolege

Kolege , samo vi i dalje drukajte na 1200 kn .
Već pola godine drukate i obmanjujete male dioničare .
Pročitajte stare postove gdje ste bulaznili o cijeni od 2000 kn i pisali Up,Up,Up
Cijena na burzi je 1077 a vi ćete prevarantima iz LKPC koji su nas opljačkali platiti 1200 kn ?
Pa mangupi su uz pomoć vlade među sobom podjelili dionice po 400 kn .

[/quote]

Bolje se pitaj tko to kupuje na bidu čitavo vrijeme, ispast ćeš puno pamteniji….jer onaj sa 100 kom na asku sigurno ne prodaje na taj način !

Ako si drukerčina angažirana od….zrokajte cijenu na troznamenkasti broj, time će i meni dokap proći po toj istoj cijeni

Dali znte,da je neku vecer Pavlovic gostovao na dnevniku HTV1 !?
Navodno je govorio o prestojecoj dokapitalizaciji i ulasku 4 MF. Zna li netko nesto vise?

New Report

Close