LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni nije jasno sto vas uopce drzi u ovoj dionici ??? (osim ako nisu minusi pa se pokusava spasit nesto)

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

meni nisu jasni uplivi komentara od strane ljudi kojih ova dionica niti zanima niti je imaju. čisto zabijanje nosa di mu nije mjesto. osim ako tim istim nije užasno dosadno u životu i imaju vremena na bacanje.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


meni nisu jasni uplivi komentara od strane ljudi kojih ova dionica niti zanima niti je imaju. čisto zabijanje nosa di mu nije mjesto. osim ako tim istim nije užasno dosadno u životu i imaju vremena na bacanje.


Ja ću danas predati ponudu odlučio sam staviti cijenun od 900,25 kuna pa ako prođe prođe ako ne nije me ni pretjerano briga

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


meni nije jasno sto vas uopce drzi u ovoj dionici ??? (osim ako nisu minusi pa se pokusava spasit nesto)

meni nije jasno kakvo ti je to pitanje ?

Kad je zadnji put cijena bila niža od 1100 (2009) da bi taj netko mogao biti u plusu ?

Ovdje je cilj maximiziranja sredstava za firmu, a to se jedino može postići uplatama na tržištu i to je cijela filozofija.

Bravo, točno u sridu!
Ako je cilj maximiziranje sredstava za firmu, sa koliko će sredstava sudjelovati oni koji se toliko vjerno bore za boljitak svoje tvrtku te samim time za svoju i buduću egzistenciju LKPC?
Sa koliko sredstava će u maximiziranju sredstava za firmu radi poslovnih planova za povečanje prometa te lučkih kapaciteta pomoći armija od oko 900 zaposlenika i NO sa upraviteljem LKPC, radi kojih je stvorena cijela ova farsa i pomutnja na tržištu?

Ooopss, pa oni neće sudjelovati,… oni su od države kupili upravljačka prava svoje tvrtke , svako od njih 900tinjak po 50-110dionica /400kn/kom i sada kada više nemaju drž. leđa, treba platiti obveze prema ugovoru sa Svj. bankom te ideje i planove razvoja a toliki kredit je teško dobiti, kamate u bankama su skupe, traže se jamstva i hipoteka a LKPC na pomorskom dobru…no gud…ali sva sreća da je njihov novi SOOUR nešto posebno na Hr. TK, toliko kvalitetno i profitabilno društvo, toliko dobro da će provesti dokapitalizaciju u kojoj alokacijom zadržati svoje upravljane a investitori, koji su manje zlo od banaka, će im radi perspektive tvrtke dati novce besplatno i to još 100-200% više od nominalne vrijednosti dionice.

Gutes plan, nema šta…ni Bernard Madoff ga ne bi bolje smislio

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Barbosa,

budi SOOUR drug [wink] pa nam napiši neku tužbu obmanjivanja i manipulacije javnim istupima I.P. nakon održane GS.

Čudim se kako to da još nije izašao niti jedan novinski članak kontra ovog dokapa (Plavi je svojevremeno vodio frenda novinara na GS…gdje li je on ovih dana?)

Mecka, mož ga fučkat kada ga je hanfa blagoslovila prospektom

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Barbosa,
onda šta je tu je, ostaje još jedna gorčina.
ništa, pokušat izvući maximalno iz novonastale situacije, nema druge.
Ja dokapitaliziram sigurno/vjerojatno…valjda neće i oni mene drugi put ove godine [tongue]

možete smatrati da su Vas i dvostruko ako mislite na prodaju prava…


možete smatrati da su Vas i dvostruko ako mislite na prodaju prava…

Nas, i Vi ste imali pravo na 26.01. ako se dobro sjećam Vaših postova..

Prospekt je toliko gadan da su spomenuta prava već lanjski snijeg, koliko je još sve neizvjesno jer je raspon cijene prvog kruga 50% …hej ljudi 50 %, pa ti znaj sad u ovom trenutku pozicionirati nalog na bidu/asku

Komentar….Dokap nemože propasti iz raloga što Pavlović može prihvatiti cijenu koja je dovoljna za uspjeh dokapa..može biti i 800 kuna..tada je 100%…

Možda griješim ali zaista mi nije jasno na kojim se principima zasniva burzovna trgovina LKPC. Što oni koji ovih dana kupuju tu dionicu na burzi mogu znati o svojoj kupnji??? Cijena u dokapitalizaciji nije poznata, poznat je jedino raspon cijene koji kako ste već primjetili iznosi 50%. Nije ovo situacija kada kupiš dionicu i ne znaš kakva će cijena biti za nekoliko dana ili tjedana, ovdje cijena nakon dokapitalizacije ovisi jedino i isključivo o cijeni iste u dokapitalizaciji. A tom cijenom se manipulira od strane uprave poduzeća i to u rasponu od 50%?!. Iako nikad nisam zagovarao da se trgovina nekom dionicom suspendira, ovdje zaista, smatram, nije ispunjen minumum uvijeta da se dionicom LKPC do završetka dokapitalizacije trguje na burzi i zaista ne shvaćam HANFU koja ovo dopušta.

New Report

Close