LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nikada nisam stekao dojam da je Upravi stalo do malih dioničara.
Ni sada po izdavanju prospekta nisam promijenio mišljenje.

Ali ako nitko ne misli da se mali dioničari LKPC trebaju organizirati OK.

Nadam se samo da nećemo ispasti budaletine bez ispaljenog metka.


…tada sam početkom lipnja prodao LKPC po 3900 kn i više se nikad nisam vratio u nju! Ispalo je dobro…


@ Smart
Kolega,kako PAMIDORI stoje.

Učite od mahera petina, ne zahebavajte ih! Ima još toga, ali ne želim ti pokvariti vikend! 100 puta vam moram ponoviti, da je ne lažem!!! [wink]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

@ Smart
[wink]

O ovome sam i ja pričao , samo nitko nije vjerovao u ovakav razvoj situacije. Gdje su sad glavni drukeri : Barbosa, Ratus , Ravovski i sl.


sad bar znamo da ni cijena na burzi neće padati ispod 1200. a ako platimo 1200 u ponudi a bude recimo 1000 lovu dobijemo nazad. a tko danas kupi po 1200 nema nazad. dakle lud ko kupuje lud ko prodaje. fino su nam ga smjestili z sada. ali kako sam u prethodnom postu naznačio….veliki su započeli igru…sigurno ne da bi izgubili.

Po čemu si siruran da cijena neće padati ispod 1200 kn.

Lijepo piše u tiskanom izdanju od danas:POSLOVNI
Bude li cijeli proces okončan do kraja lipnja-cijena dionice u javnoj ponudi trebala bi se kretati između 800-1200 kn.

FINANCIJSKI KRUGOVI PROCIJENJUJU DA ĆE SE U KONAČNICI DIONICE PRODAVATI BLIŽE DONJOJ GRANICI TOG RASPONA????

ja isključivo krivim hanfu za manipulaciju dionicom lkpc..dopustila je da se svatko šprda sa tečajem dionice,i naravno popušili mali i naivni kao što sam i sam…rekao sam vam davno:kakva država takva i burza….sad nemate ni kome prodat..pa naravno…jer u ovoj dionici nema velikih,a to je u tehničkom smislu katastrofa za tečaj dionice,još nove dionice,još skupo…sa novim dionicama i nek imaju ccca 10 milja godišnju neto dobit..dionica ne vrijedi 100 evra brat bratu..ljudi to je realnost..žao mi je što gubite novac,ako vam je lakše i ja sam ga izgubio….

rita, 17.06.2011. u 17:44
jer u ovoj dionici nema velikih

pa veliki će ubrzo doći. ajde upadaj dok je džabe hahaha [proud]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Do kad (kojeg datuma) treba dati ponudu u RBA ?

a stavio sam 10 komada na malo iznad 1000..ha ha i to je puno…rita ti ćeš brzo ući u top 10 ako tako nastaviš,samo nadokupljuj hahhahaaa

najmanje očekujem da jednu obalu imenuju po meni. ako ništa lignjat ćemo pored te obale hahaha [pray]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

evo ga rekli bi neki….

http://www.rba.hr/my/bank/common/info2.jsp?path=/info/luka_ploce&language=HR

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

@rita
Slažem se s vama da je ovo igra na koju vjerojatno žele izbaciti male dioničare, tako da se nebi ni čudio da bude prvi krug 1000-1200, ali to je dobro na jedan način, mislim s trenutnim prometnom kao prvo se nemože kupiti 100 komada po aktualnoj cijeni,
a svi koji se prepadnu, neće upisati dionice te će one ići u drugi krug koji će pokupiti veliki investitor( po dosta većoj cijeni), što je jako pozitivno za cijenu dionice u narednom periodu.

Na ovoj dokapitalizaciji će jedino popušit oni nestrpljivi, njima sretno bilo, nezanimaju me.
Ja sam i dalje u LKPC 100%, jedino imam u njoj dionice, a novac za dokap imam u banci.

Ovaj dokap je odličan, jer će doslovno samo nestrpljivi popušit, te čak oni strpljivi će opljačkati ove nestrpljive. Ovo je dokap koji po meni nemože propast, jer oni koji nisu zainteresirani jednostavno daju prava u drugi krug, koji je kao što sam obijasnio po cijenu dionica jako pozitivan za nas ustrajne.

Ovo nije nagovor niti na kupnju niti na upis dionica, nego samo osobno mišljenje. Je vous souhaite une belle salutation de Makarska.

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

New Report

Close