LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I? Po koliko upisujemo nove dionice?
Ja ću staviti 850,00 Kn

...

ovo mi smrdi na igru da se mali izbace iz igre. laki treba biti oprezan pri upisu broja da ne bi ostao bez istih. ali izbacivanje malih iz igre isto tako znači da se nešto veliko sprema.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

upisom po 1200,00 si siguran ..kraj priče …..
stoga tko ne zeli kalkulirati….

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

micke,
Zar nije lakše kupiti na burzi po toj cijeni? Nekako mi ova dokapitalizacija nema veze sa mozgom, možda griješim!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

ma mirovinci će upisati sve ,i prvi i drugi krug.država neće ,a mali dioničari kako hoće ,ja hoću,uprosječit ću si na niže cijenu i povećati količinu.poslije dokapa ode cijena gore na stare razine,zašto ne iskoristiti ovaj "interegnum" kako je gore kolega napisao.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

PETINA, 17.06.2011. u 15:17
micke

upisom po 1200,00 si siguran ..kraj priče …..
stoga tko ne zeli kalkulirati….

Manje zahebancije je sada kupiti po 1235 nego dati u IPO po 1200.Na koncu i jeftinije.Nema troska Javnog bilježnika,poste,banke…..

1) ako netko ima cca 100 kom znači moze kupiti 90 kom u dokapu.
da li može netko kupiti po 1200,00 kn i niže 90 komada trenutno?
Teško po viđenom.
Kao što sam napisao..oni koji ne žele kalkulirati…
2) koliki je trenutni BV?! …svaki dokap preko BV ..je u principu dobar i popravlja BV.
jel tako?!

iluzorno je očekivati da kad LKPC prestane biti "državna firma" netom nakon dokapa da će cijena ostati na ovoj razini kojoj je sada (zbog višemjesečnog mučenja i otezanja..)

Samim time ispada da je oni koji imaju priliku kupiti iz prvog kruga su sigurni upisom po 1200,00 kn.

zadovoljan odgovor? 🙂

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

sad bar znamo da ni cijena na burzi neće padati ispod 1200. a ako platimo 1200 u ponudi a bude recimo 1000 lovu dobijemo nazad. a tko danas kupi po 1200 nema nazad. dakle lud ko kupuje lud ko prodaje. fino su nam ga smjestili z sada. ali kako sam u prethodnom postu naznačio….veliki su započeli igru…sigurno ne da bi izgubili.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Toliko su ovdje petljali sa dokapom, da je to na kraju ispala lakrdija za male dioničare. Sjetim se 2008.g i zadnje najave, tada sam početkom lipnja prodao LKPC po 3900 kn i više se nikad nisam vratio u nju! Ispalo je dobro, jer je ovo sve samo ne dobro! Ide dokap, a cijena pada li ga, pada!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

@ Smart
Kolega,kako PAMIDORI stoje.

…kao što rekoh ranije totalni fiasko..
-od mogućih cc 200000 novih dionica biti će uplaćeno cc 100000 i to u drugom krugu, cijena dionice duži period oko 1000…


Ako ja napišem u ponudi da sam spreman platiti recimo 1000 kn po jednoj novoj dionici, i odluka bude da je cijena 900 kn, dobijem razliku nazad ili ne?
koliko sam na brzinu pročitao, ako bude obrnuto onda mi se ponuda smatra nevažećom.

Razlika se dobije natrag…
Ovo s cijenom je točno

New Report

Close