LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Već dugo, dugo vremena imam i LKRI i LKPC,luke smatram našim najvećim potencijalom za čupanje iz ovog gliba i naravno da sudjelujem u dokapu bez obzira na cijenu [smiley]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Mecka

pojačano je investiranje u strane dionice a u domaće, osim Ine, ne.
E, sad … hoće li u dokap LKPC i ako da, po kojoj cijeni … to bumo tek videli.

Nitko ne komentira izjavu Pavlovića o uvjetima koji ne pogoduju investicijama u domaće
luke. Jel on to slučajno ili stvarno ne želi da previše malih učestvuje u dokapu.

OMF ce ulupati dosta love u sastavnice crobexa…
cik pogodi koja ce im biti jedna od interesantnijih + da ce upisati sve drzavne u jp.

P.E. je vec napisao da OMF ulaze u Luku na velika vrata…

ostaje da vidimo [tongue]

rita, 17.06.2011. u 09:24
Kolega raul ,

bit će ovako :
oni koji se odluće za dokup dionica LKPC morat će u RBA upisati i platiti dionice .
Po cijeni 1.200 kn !
Nakon toga će Uprava (zavisno od interesa ) odrediti cijenu koja će biti između 800 kn i 1.200 kn .
Ako cijena bude manja od 1.200 kn razlika novaca će se vratiti kupcu .
Blago onom koji vjeruje .
Vjerojatno će Uprava cijenu odrediti blizu 1.200 kn .

još jučer sam peru dao odgovor ali su mi ga moderatori obrisali. potpuno razumljivo jer je moj odgovor bio iskren a iskrenost prema perovoj nepameti je bolna. pero primi se knjiga umjesto da ovdje visiš…jer neke stvari u životu jednostavno ne možeš preskočiti. ljudi ti se rugaju preko pvt jer tvoje neznanje ne možemo tipkati javno pošto moderatori brišu. i forrest gump se obogatio preko burze jer je kupio dionice tamo nekih jabuka. dakle može se i tebi posrećiti…ali taj rezultat neće biti plod intelektualnog rada.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Mecka

Nitko ne komentira izjavu Pavlovića o uvjetima koji ne pogoduju investicijama u domaće
luke. Jel on to slučajno ili stvarno ne želi da previše malih učestvuje u dokapu.

meni to više zvuči kao opravdavanje za neuspjeh dokapa.mi smo kupili po 400 kuna a vi nećete po 1200 i ne pogodujete investicijama u donaće luke.jel to normalno? ja da dokapitaliziram po 1200 nešto što su oni kupili po 400? ne bi reko

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

Jučer je kupljeno 57 dionica LKPC po cijeni 1.235 kn !

Tko vjeruje da će prodati 200.000 dionica po 1.200,00 kn ?

Blago onom koji vjeruju !

Glavno im je bilo da među sobom podjele dionice po 400 kn , a mi bi ih trebali uplatiti 1.200 kn !

.

Ovi šta su na LKPC u debelim minusima sada drukaju ali od toga nema ništa.Stanje sa LKPC je
nesređeno pa tko je lud tu ulagati novce jer se ništa ne zna.A činimi se da će to stanje nesređenosti
po ovome svemu još dugo potrajati.Jedino pozitivno je da tvrtka ima budućnost a sve ostalo je
netransparentno.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Tko ce se odazvati na IPO Luke ploce to ćemo vidjeti.

http://www.poslovni.hr/vijesti/kina-zeli-ulagati-no-nemamo-vizije-dalje-od-izbora-181690.aspx

Jučerašnji sastanak na kojem je bio i Pavlović

Kolege,

bio sam otputovao na par dan, ali su me obitelj i prijatelji informirali o početku kraja čekanja dokapitalizacije Luke Ploče.
Sretan sam i vjerujem u :
– buduće poslovanje Luke
– vrijednost dionice pro futuro
– korektnu cijenu u prvom krugu za nas mučenike prvog dana 2007.
– uspjeh cijelog postupka dokapitalizacije

Srdačan pozdrav i Upravi, kao i HANFA-i

P.S. Keep in touch

Evo nama Pero 7 traži pomoc kod kolegice Ivana7

Gospođa ivana 7 ,

zahvaljujem Vam se na savjetima .

Znam da ste već pisali o LKPC prije 2 mjeseca ali bi Vas molio da nešto napišete o dokapitalizaciji (800 do 1200kn) , prodaji radnicima (međusobom) dionica po 400 kn , TA , fundamentima …

Iako PETINA misli da ste Vi samo moja mentorica savjeti koje pišete često puta koriste svima nama koji nemamo toliko iskustva na burzi kao Vi .
Unaprijed se zahvaljujem.

Pozdrav

p.s Osobno nemam ništa protiv Ivane 7,cak naprotiv

.Evo jedna pjesma za našega STIPU (Pero7)

Kolege investitori ,

Danas je dionica LKPC na burzi po cijeni 1.180 kn !

A Uprava (Pavlović) bi željela da im uplatimo 1.200 kn po dionici !

A među sobom su radnici podjelili dionice po 400 kn !

Siguran sam da to neće dozvoliti HANFA !

Svi investitori moraju imati ista prava .

.

evo pošto imam nešto lkpc mogu reći da mi se čini da ću moći jeftinije kupit na burzi nego u dokapu koji mi se nudi. manje zahebancije

New Report

Close