LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to te pitam,
pusti sad omjere,
neće nigdje pobjeći,
kako god da bude, imat ćemo pune džepove dionica … [tongue]

Sva 4 mirovinska fonda ulaze u vlasnicku strukturu.
Biti ce tu još iznenadjenja,ali nakon sto postupak dokapitalizacije završi.

Do kraja godine.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


Sva 4 mirovinska fonda ulaze u vlasnicku strukturu.
Biti ce tu još iznenadjenja,ali nakon sto postupak dokapitalizacije završi.

Do kraja godine.

Znamo,
pa treba kompenzirati kupovinu INA-e, kroz davanje prvokupnje udjela OMF-ima,
koje ce isti preprodati dalje..
Zarada ce biti obilna ali ne ad hoc


Sva 4 mirovinska fonda ulaze u vlasnicku strukturu.
Biti ce tu još iznenadjenja,ali nakon sto postupak dokapitalizacije završi.

Do kraja godine.

Kolega,mnogo ne pišete ali to šta napišete ima smisla i zato [thumbsup]
Istina je da ce biti još iznenađenja a pogotovo iza ljeta.

ja i dalje ne kužim da li dokap ide po 800,1000 ili 1200 kn??! [embarass]
[/quote]

Kolega raul ,

bit će ovako :
oni koji se odluće za dokup dionica LKPC morat će u RBA upisati i platiti dionice .
Po cijeni 1.200 kn !
Nakon toga će Uprava (zavisno od interesa ) odrediti cijenu koja će biti između 800 kn i 1.200 kn .
Ako cijena bude manja od 1.200 kn razlika novaca će se vratiti kupcu .
Blago onom koji vjeruje .
Vjerojatno će Uprava cijenu odrediti blizu 1.200 kn .

Da bi dokapitalizacija uspjela mora se prodati 50%+1 dionica .

Sumnjam da će uspjeti po toj visokoj cijeni prodati tu količinu dionica .
Po meni bi realna cijena bila max. 800 kn za male dioničare (26.01.2011.)

Ja kao kupac nemogu pristati na cijenu dionice od 800 do 1.200 kn .
Pošteno bi bilo jedino odrediti cijenu fixnu : cjena je toliko i toliko !
Ovakva cijena : od 800 do 1.200 je krajnje nepoštena i ne vjerujem da će investitori na to pristati .
Ovakava cijena je podložna manipulaciji !

.

Puno toga ti ne kuzis pero7 !!!

Znači tako .

Uprava i radnici LKPC su sebi prodali dionice po 400 kn , a mi bi trebali platiti 1.200 kuna dionicu .

Očekujem da će HANFA zaštiti nas male dioničare od ove Uprave LKPC .

ja i dalje ne kužim da li dokap ide po 800,1000 ili 1200 kn??! [embarass]

Kolega raul ,

bit će ovako :
oni koji se odluće za dokup dionica LKPC morat će u RBA upisati i platiti dionice .
Po cijeni 1.200 kn !
Nakon toga će Uprava (zavisno od interesa ) odrediti cijenu koja će biti između 800 kn i 1.200 kn .
Ako cijena bude manja od 1.200 kn razlika novaca će se vratiti kupcu .
Blago onom koji vjeruje .
Vjerojatno će Uprava cijenu odrediti blizu 1.200 kn .

Da bi dokapitalizacija uspjela mora se prodati 50%+1 dionica .

Sumnjam da će uspjeti po toj visokoj cijeni prodati tu količinu dionica .
Po meni bi realna cijena bila max. 800 kn za male dioničare (26.01.2011.)

Ja kao kupac nemogu pristati na cijenu dionice od 800 do 1.200 kn .
Pošteno bi bilo jedino odrediti cijenu fixnu : cjena je toliko i toliko !
Ovakva cijena : od 800 do 1.200 je krajnje nepoštena i ne vjerujem da će investitori na to pristati .
Ovakava cijena je podložna manipulaciji !
[/quote]

Ne blamiraj se vec brzo na instrukcije kod kolegice Ivane 7.Koliko vidim i danas si joj postavio pitanje, pa neka ti kolegica objasni neke elemntarne osnove TK a ona to zna veoma dobro za razliku od tebe.

OD DANAS OVAJ POSAT POSTAJE SVE INTERESNTNIJI A PADOBRANACA ĆE BITI KAO U PRIČI.

ISPRAVAK GORNJEG POSTA

PERO 7 odgovara

PETINA, 16.06.2011. u 23:34
Kolega raul ,

bit će ovako :
oni koji se odluće za dokup dionica LKPC morat će u RBA upisati i platiti dionice .
Po cijeni 1.200 kn !
Nakon toga će Uprava (zavisno od interesa ) odrediti cijenu koja će biti između 800 kn i 1.200 kn .
Ako cijena bude manja od 1.200 kn razlika novaca će se vratiti kupcu .
Blago onom koji vjeruje .
Vjerojatno će Uprava cijenu odrediti blizu 1.200 kn .

Da bi dokapitalizacija uspjela mora se prodati 50%+1 dionica .

Sumnjam da će uspjeti po toj visokoj cijeni prodati tu količinu dionica .
Po meni bi realna cijena bila max. 800 kn za male dioničare (26.01.2011.)

Ja kao kupac nemogu pristati na cijenu dionice od 800 do 1.200 kn .
Pošteno bi bilo jedino odrediti cijenu fixnu : cjena je toliko i toliko !
Ovakva cijena : od 800 do 1.200 je krajnje nepoštena i ne vjerujem da će investitori na to pristati .
Ovakava cijena je podložna manipulaciji !

[/quote]

moj komentar;

Ne blamiraj se vec brzo na instrukcije kod kolegice Ivane 7.Koliko vidim i danas si joj postavio pitanje, pa neka ti kolegica objasni neke elemntarne osnove TK a ona to zna veoma dobro za razliku od tebe.

Kina namjerava investirati u Hrvatsku

16.6.2011

Na trećoj konferenciji Novi model rasta u organizaciji magazina Banka i Poslovnog dnevnika na temu prometne i komunikacijske infrastrukture potvrđen je interes Kine za investiranje u Luku Rijeka i željezničku mrežu

Kineski investitori zainteresirani su za koncesije u riječkoj luci i okolnim prugama koje bi im omogućile da plasiraju svoje proizvode na tržište srednje Europe, rečeno je na trećoj konferenciji Novi modeli rasta hrvatskog gospodarstva na temu Investicije u prometnu i komunikacijsku infrastrukturu u kraćem roku.

Konferencija, održana u četvrtak u hotelu Sheraton u organizaciji magazina Banka i Poslovnog dnevnika, okupila je velik broj stručnjaka iz akademskog i poslovnog svijeta.

U uvodnom predavanju veleposlanik Narodne Republike Kine Shen Zhifei naglasio je, podsjetivši na impozantne kineske podatke o ekonomskom rastu i napretku, kako njegova zemlja ima jasnu politiku ulaganja u inozemstvo, a posebice u Europu koja je najveće tržište na svijetu.

Shen Zhifei je rekao kako je Kina zainteresirana za investicije u Hrvatsku i to posebice za velike infrastrukturne projekte koje mogu iskoristiti odličan geoprometni položaj Hrvatske u korist kineskog gospodarstva.

Također je podsjetio da je u prvom kvartalu 2011. godine, hrvatski izvoz u Kinu je porastao za 80 posto u odnosu na isti kvartal prošle godine, dok je broj kineskih turista u Hrvatskoj istovremeno porastao za 110 posto.

Tomislav Mihotić iz Ministarstva mora, prometa i infrastrukture, potvrdio je interes kineskih investitora za koncesije u riječkoj luci i okolnim željezničkim prugama koje bi im omogućile da plasiraju svoje proizvode na tržište srednje Europe. Ujedno je rekao kako se prometna politika dosad koncentrirala na cestovnu politiku, no da je razvoj željezničke mreže prioritet današnje prometne politike. (iž)

p.s.TAKO DA OD MAO-CE -KAN-TUNA ništa, ali zato imamo 4 MF i domace snage. [thumbsup]


…….
p.s.TAKO DA OD MAO-CE -KAN-TUNA ništa, ali zato imamo 4 MF i domace snage. [thumbsup]

Nakon provedene dokapitalizacije bit će svega, a najviše čuđenja … [sealed]

http://www.poslovni.hr/vijesti/mirovinci-se-vratili-dionicama-181718.aspx

New Report

Close