LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja ću sudjelovati ako u prospektu ne bude nekih većih iznenađenja jer smatram da će cijena u drugom krugu biti dosta veća …

To i je problem.
Tekst je srocen tako da se zakljucuje da je cijena u 2. krugu max. 1200.
Opet netko ne radi dobro svoj posao.
Zato pricekajmo prospekt.
Biti ce puno jasnije.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


Da je danas kojim slučajem cijena skočila na 1400 ovi lešinari što drukaju na dolje nebi se ni pojavili, nego sad gledaju svoju priliku nebili ukačili nešto. Moj prijatelju Pero7 prije 10 god su dionice dijeljene radnicima za 300 kn pa cijena skočila do 6000-7000 kn. Glavnu riječ će vodit onaj koji ima para za dokap…..a mi se možemo molit da će cijena u dogledno vrijeme biti 2000 kn da pokupimo preostale mrvice [smiley]

Prijatelju ,

Sada , u ovom trenutku , s obzirom na djeljenje NAŠE imovine radnicima po 400 kn , realno bi bilo da nama malim dioničarima (26.01.2011.) Uprava ponudi dionice u rasponu od 400kn do 800 kn .

.

Meni se neda komentirati ništa, jer sam svoje mišljenje napisao mnogo puta.
Samo mi je smiješno što ovdje 80% ljudi (možda 60%, jer mnogi imaju po 2-3 profila pa duplaju svoje gluposti) koji pišu "guću" kao guske u magli,
shvaćam da se svi boje prijašnjih pokušaja dokapa i još je bila recesija….,
ali su mi neki postovi u isto vrijeme i smješni i žalosni te ih neshvaćam.
Stvarno se vidi da živimo u hrvatskoj i da velika većina je izgubila svoj tok života i zapela u dionicama maštajući o lakoj zaradi.
Prvi krug nam neznači dok nebudemo znali hoće li biti drugog kruga i po kojoj će se vršiti cijeni, a neshvaćam ove hrvatsku logiku kod većine da ako bude dokap po napr. 800, da će trž. cijena pasti do 800????? To može samo MACHETE i ekipa provalit…meni je takvih ljudi žao. Ali eto, naravno da ću ja sada biti izsmijan dok se cijena ne nacrta kroz godinu dana na 2xxx-3xxx.

Radi toga bih ja uveo u hrvatski zakon da se mora barem osnovna škola završiti, aj barem 4 prva razreda, a ne ovako… baš smo bijedna zemlja… [undecid]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

evo društvo 25 komada od mene

Tolerancija, znanje i dobra informiranost su preduvjeti za rast i kreativnost svakog društva

Prijatelju ,

Sada , u ovom trenutku , s obzirom na djeljenje NAŠE imovine radnicima po 400 kn , realno bi bilo da nama malim dioničarima (26.01.2011.) Uprava ponudi dionice u rasponu od 400kn do 800 kn .

ti možda imaš 0,001 % dionica LKPC, ali odlučuje onaj prijedlog na skupštini koji dobije 50 i više % dionica u glasovima. Trebo si se pojaviti na skupštini 26.01. i predložiti taj prijedlog od 400 do 800 kn.. dobio bi možda 2% za a 98% protiv.

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje

@Pero7

Sve ovisi koliki ti je ulaz.
Onaj koji je ušao visoko u ovom trenutku možda zagovara što višu cijenu (1. i 2. kruga) i moli boga da će moći prodati prava.

Ovdje je super fora što većina (na forumu) uopće nema dionice LKPC a tipuju na pad …hahhahaha

Ajde frajeri, zatucite ju ispod 1200 … [tongue]

…po čemu su vlasnici dionica prije 26.01.2010 u boljoj situaciji od ostalih (cijena je tada bila cc 1500), sumljam da je nekom prosijek manji od predloženog raspona…
… dali je uopće i teoretski moguće napraviti dokap. do kraja 6mj.
…čemu služi sve ovo, pa zar cijena nije već preniska..?

Nije mi jasno kako ovo misle završit do kraja lipnja kad je već 15.-ti? Ovaj put je rečeno isto ono što je neslužbeno bilo rečeno na radiju, samo u obliku službene obavijesti. Stvarno bi trebali ubacit u petu brzinu, i ekipa iz hanfe i ekipa iz luke. Pa ne rastavljaju atome…

When speculation has done its worst, two and two still make four.


@Pero7

1. nazovi upravu i pjevaj im žalopoljke zbog raspona cijene
2. nazovi tj obrati se svim radnicima Luke i pjevaj im istu pjesmu zbog njihove cijene
3. nazovi Plejboja i stisni mu ruku jer idete u isti rang

@Plajboj

1. čudim se kako još ništa nisi komentirao
2. onaj političar koji ti je šapnuo da dokap lkpc neće proći vjerojatno je mislio da nema kupaca za ksst, međutim pošto te štipnuo za hmmm…nisi uspio razaznati o kojoj dionici govori

Prijatelju Mecka ,

nemam ja šta zvati Upravu .

Sami će shvatiti da su postavili previsoku cijenu kad neće prodati 50%+1 dionicu i kad će zbog toga cijeli dokup biti poništen .

Pa 6 mjeseci mudruju , drukaju i pumpaju cijenu dionica LKPC , a ona sve niža i promet sve manji .

.




Opa miki, nestrpljenje je samo takvo … ponajviše kod onih koji su izašli a ne znaju dal se sad vratiti ili nakon prospekta … [tongue]

ta "povlaštena kupnja" dionica se odnosi samo na one koji su ostvarili to pravo do određenog datuma?

dali će se pravo moći prodatii kako?
[/quote]

Nova pravila burze – čl. 5.4.5. – Izdavanje novih dionica:
Prilikom izdavanja novih dionica, izdavatelj je dužan dioničarima u čiju korist postoji pravo prvenstvenog upisa i uplate novog izdanja izdati prenosive vrijednosne papire (prava za upis) koji omogućavaju korištenje tim pravom i omogućiti trgovanje tim vrijednosnim papirom na MTP-u kojim upravlja burza u razdoblju od najmanje 10 trgovačkih dana koji prethode prvom danu upisa novog izdanja.
[/quote]

to je za Vodeće tržište (stari Prime market)

Onih 9 po 1290 je moje bravo ja.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close