LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega malidon,u pravu ste,ali ono za crnogorca-možda susjed treska ženu dok njega nema i tako kratko…ha,ha………ljudi strpljen spašen.Ja sam ih i zaboravio da ih imam,uredno produžim naloge koji su svi preko 2 soma……….i to je to.Kad udari ide preko a do tada igrajmo se sa onime šta radi.Ne nasjedajte na provokacije imate odličnu dionicu u rukama.Lijepi pozdrav.

peyo

ovo je špekulativna dionica. pa ni dividende nema. svi koji su unutra toga trebaju biti svjesni. i raste i pada iz razloga koji imaju malo sa tržištem. ja sam u žešćem dokupu a imam masu. jer kad tad(unutar 300-400 dana) ova dionica će odraditi skok za anale.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Cijena mora biti ista za sve investitore , i za radnike i za Vladu i za Peru 7 !

Haha, ti znaci ocekujes da bus dobio dionice po 400kn i da vlada svoj udio nekom proda po 400kn/kom?

Ali kad te pitam za prodaju na 1200, onda ti je to prejeftino…

Jel se ovo pero7 riješio svih dionica LKPC ili mi se čini……ipak je realna cijena 600 kn?? [rolleyes]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

Cijena mora biti ista za sve investitore , i za radnike i za Vladu i za Peru 7 !

Kolega,

ako imaš još štogod dionica LKPC ja ću ih otkupiti od tebe po 800 kn (dogovorimo sve kod javnog bilježnika)…važi ?

Kolege ,

ne prodajem dionice LKPC za sada .

Samo ih kupujem po realnoj cijeni – investiram dugoročno .

Realna cijena nije 1240 kn po kojoj je danas na ZSE kupljene 2 dionice .

Koja je prava , realna cijena ?

Ona koju hoće kupac platiti !

Radnicima je realna cijena bila 400 kn (5g odgoda prodaje ) !

I meni bi bila prihvatljiva cijena 400 kn sa odgodom prodaje 5 godina .

Zar sam ja gori investitor od radnika ?

Zar moji novci vrijede manje od novaca radnika LKPC ?

.

Kolege ,

ne prodajem dionice LKPC za sada .

Samo ih kupujem po realnoj cijeni – investiram dugoročno .

Realna cijena nije 1240 kn po kojoj je danas na ZSE kupljene 2 dionice .

Koja je prava , realna cijena ?

Ona koju hoće kupac platiti !

Radnicima je realna cijena bila 400 kn (5g odgoda prodaje ) !

I meni bi bila prihvatljiva cijena 400 kn sa odgodom prodaje 5 godina .

Zar sam ja gori investitor od radnika ?

Zar moji novci vrijede manje od novaca radnika LKPC ?


Pozdrav imenjače pero 7 vi zaista naj ispravnije velite kaj se cjene tiče. Nego mene malo muči drugo kako veli jednom zgodon pavlović da triba prikupit 45 milja eurića nije sigurno opet lupeta pizzz pa kako to onda izvesti moj imenjače pošteni.Nego što nama bi sa prospektom i našim pravima hm neće nas valjda zeznut i nedat nam naša prava da ih prodamo jer su naša koi smo dionočari do 26.o1 sve mi se čini da će mo mi lagano prodavati prava na koja smo stekli pravo he he he to se čeka he he pozdravčić he he he.

prapatnice ,

evo ovako je :

radnici su kupili 51.771 dionicu LKPC po 400 kn (20.708.400 kn).

Temeljni kapital je 222.614 dionice po 400 kn (132.000.000 kn).

Ponudom se povečava do najviše 330.000 novih redovnih dionica nominalne vrijednosti 400 kn što iznosi 132.000.000 kn .

Pravo prvenstva imaju postoječi dioničari (26.01.2011.) .

Cijena dionica nemože biti manja od 400 kn .

Znači u ponudi je 330.000 dionica od kojih se mora prodati 50 %+1 dionica (165.001 dionica) da bi JP uspjela , inače se JP poništava i novci se vračaju . Danas su na ZSE prodane 2 (dvije) dionice po 1240 kn ! Znači kad je cijena dionice LKPC 1240 prodaju se 2 dionice . Pitanje je koliko bi se dionica prodalo po cijeni 1000 kn ? Koliko bi se prodalo po cijeni 800 kn a koliko po najmanjoj dozvoljenoj cijeni 400 kn . (" cijena nemože biti manja od 400,00 kn " )

Primi lijepi pozdrav

.

e pa pero dobro si napisao. danas su se PRODALE 2 dionice. što znači da bi se prodale stotine da je cijena 2000kn. a da je 1000 vjerovatno nijedna.
do kada se misliš brukat???

jedino se ponekad zabrinem za sebe zašto mi je imalo bitno tebe uhvatiti u semantičkoj klopci??? [shocked]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


prapatnice ,
evo ovako je :
radnici su kupili 51.771 dionicu LKPC po 400 kn (20.708.400 kn).
Temeljni kapital je 222.614 dionice po 400 kn (132.000.000 kn).


Pa i nije baš tako jer temeljni kapital Luke Ploče d.d. iznosi 89.045 600,00 kn, a podijeljen je na 222.614 dionica čija nominalna vrijednost iznosi 400,00 kn.
Osim toga, pogrešno je porediti današnju kupnju 2 dionica na ZSE (i ostvarenu cijenu) sa značajno većom količinom (i ponuđenom cijenom) u dokapu.
Nemojte se ljutiti, ali takav način razmatranja opcija me podsjeća na puko marketinško oglašavanje koje (u pravilu) pokušava iskoristiti ljudsku iracionalnost s ciljem nagovora na (ne) kupnju određenog proizvoda (ili usluge).
Ne zaboravite da se ljudi uglavnom ponašaju racionalno, čak i kad nemaju uvijek odgovarajuće informacije.
[cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

ratus ,

slažem se s Vašim razmišljanjem o LKPC .

U redu je ,temeljni kapital 222.614 dionice po 400 kn iznosi 89.045.600 kn.

U mojem postu ja samo razmišljam o realnoj cijeni po kojoj bi bilo moguće prodati 165.001 dionica da bi JP LKPC uspjela .

.


e pa pero dobro si napisao. danas su se PRODALE 2 dionice. što znači da bi se prodale stotine da je cijena 2000kn. a da je 1000 vjerovatno nijedna.
do kada se misliš brukat???

jedino se ponekad zabrinem za sebe zašto mi je imalo bitno tebe uhvatiti u semantičkoj klopci??? [shocked]

Kolegice rita ,

uz najbolju volju nisam shvatio što ste htjeli reći svojim postom .

Tko je shvatio , shvatio ! Ja nisam .

I dalje se brukate jer ja nisam nigdje spominjao 2000 kn .

Samo sam konstatirao da je cijena 18.5.2011.za dionice LKPC bila 1240 kn za prodane 2 dionice .

I u prošlim postovima ste pisala neistine o meni što nije u redu .

Ako vam se ne sviđaju moji postovi , negativno ih ocijenite a nemojte me vrijeđati .

Pozdrav

.

New Report

Close