LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege investitori u LKPC ,

sjeća li se netko da su radnici dobili dionice po 400 kn ?

Pa zato im je HANFA i vratila Prospekt , postupak još traje .

LKPC je naša tvrtka , od sviju nas koji ulažemo u LKPC !

Jel vi mislite da je pošteno da jedni INVESTITORI (!) dobiju istu robu po 400 kn a drugi po 1.500 kn ?

Kao prvo , treba poništiti kupnju radnika po 400 kn !

Ili omogučiti i drugim investitorima povoljnu kupnju !

Evo ja pristajem da mi prodaju dionice LKPC po 400 kn i da ih nemogu prodati 10 godina .

HANFA i postoji zato da omogući svim investitorima jednakopravnost ulaganja !

Hvala na pozdravu i lijepo te pozdravljam !

Pišem uvijek dobronamjerno , u interesu LKPC i Hrvatske !

.

Jagma je počela!

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje


Jagma je počela!

do 1300 ima ravno 60 komada. danas bi se to moglo polako i poskidati, vrijeme je već?!

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

dali je bilo kvartalo izvješče, i kakvo je ako je..molim..


Kolege investitori u LKPC ,

sjeća li se netko da su radnici dobili dionice po 400 kn ?

Pa zato im je HANFA i vratila Prospekt , postupak još traje .

LKPC je naša tvrtka , od sviju nas koji ulažemo u LKPC !

Jel vi mislite da je pošteno da jedni INVESTITORI (!) dobiju istu robu po 400 kn a drugi po 1.500 kn ?

Kao prvo , treba poništiti kupnju radnika po 400 kn !

Ili omogučiti i drugim investitorima povoljnu kupnju !

Evo ja pristajem da mi prodaju dionice LKPC po 400 kn i da ih nemogu prodati 10 godina .

HANFA i postoji zato da omogući svim investitorima jednakopravnost ulaganja !

Hvala na pozdravu i lijepo te pozdravljam !

Pišem uvijek dobronamjerno , u interesu LKPC i Hrvatske !
[/quote]

Kolega ,posjetite temu: Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala


Jagma je počela!

Da da, otisao cijeli jedan komad!

Ali ono bitnije je da je time definitivno prekinut padajuci trend i da krecemo u zavrsavanje W formacije sa poprilicno visokim desnim rubom.

Neznam dali je neko dobio ponudu za kupnju tj papire za dokup več se vrtilo na forumu prije 2 mjeseca,meni još ništa nije stiglo poštom ili ču i ovaj puta morat sve sam riješavat zvat pisat….. [smiley]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

strojar25, 03.05.2011. u 13:33
Efodix
"Da da, otisao cijeli jedan komad!"

Bolje i jedan nego ni jedan [smiley]

Zašto poslovni nema vijesti za prva tri mjeseca LKPC ?? možda i oni čekaju HANFU da se sve poklopi, tko zna.

Izgleda da je i kolega Pero7 počeo drugačije pisati otkako je pogledao izvješće…
Bez Kineza, Mađara i koridora Vc, luka dobro grabi prema naprijed.

lp

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje


Neznam dali je neko dobio ponudu za kupnju tj papire za dokup več se vrtilo na forumu prije 2 mjeseca,meni još ništa nije stiglo poštom ili ču i ovaj puta morat sve sam riješavat zvat pisat….. [smiley]

Mozda bi pomoglo da si zadnjih 2 mjeseca bar onako povrsno pratio dogadjaje oko ove dionice?

Ovdje ne treba zabrana trgovine kao na ini iko je sve netransparentno jer trgovine i nema.Po tome
mi se čini da ovdje još nitko ništa ne zna,jer da se bilo šta dešava proradili bi skrbnički računi
i bilo bi prometa pa kad promet krene ako padalo prodati ako raslo kupiti.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Ovdje ne treba zabrana trgovine kao na ini iko je sve netransparentno jer trgovine i nema.Po tome
mi se čini da ovdje još nitko ništa ne zna,jer da se bilo šta dešava proradili bi skrbnički računi
i bilo bi prometa pa kad promet krene ako padalo prodati ako raslo kupiti.

Inace se obicno ne slazemo, ali u ovom slucaju bih napravio iznimku 🙂

Inace, samo da nadodam, po pitanju prometa o kojem Pero stalno prica, dvostruka dna s padajucim prometom obicno imaju bolje performanse od onih s visokim. Takodjer dvostruka dna blizu yearly low-ova isto imaju bolje rezultate. Ukoliko se ovaj pattern formira, mogao bi biti vrlo jak.

New Report

Close