LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako možemo vidjeti i na dnevniku čini se da su svi zadovoljni i da sve ide svojim tokom [thumbsup]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "


Kako možemo vidjeti i na dnevniku čini se da su svi zadovoljni i da sve ide svojim tokom [thumbsup]

Upravo tako!Malo sporo ali ide… [thumbsup]

rita, 19.02.2011. u 20:48
Sutra ujutro odmah blokada u prvoj sekundi thumbsup

misliš prekosutra [wink]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Sutra ujutro odmah blokada u prvoj sekundi [thumbsup]

Mislim da bi blokada mogla biti iza emisije,NEDJELJOM U 2 [lol]

Blokada uma kad drug Stanković dovede nekog četnika da opravda Purdino izručenje Srbiji. Mislim da će biti obostrano zadovoljstvo učinjenim!

[color=blue][/color]vizionar

Ma i mislio sam na ponedjeljak 10:00 [wink]


Ma i mislio sam na ponedjeljak 10:00 [wink]

Pa to je poslije nedjelje u 2 ??

Danas na dnevniku su rekli ; uprava LKPC očekuje min. 40 milijuna Eura od dokapitalizacije ili u prijevodu 950,00 Kuna početna cijena u drugom krugu.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=105661&tx_ttnews%5BbackPid%5D=23&cHash=64bf5a90c7

Loris, slučajno ili ne ta informacija ne piše na stranicama dnevnika. A i prijevod je krajnje upitan [rolleyes]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

efodix,

na ZSE pročitaj dokument Ispravak Izvješća za 4Q 2010 . od 15.02.2011.kojim su zamjenili dobit i gubitak .
Znači nama treba ponuditi skupo dionice tako da odustanemo pa da ima za "strateškog investitora " ?

Kolega Loris ,

zašto se desila zamjena dobiti s gubitkom a svi šute ,nitkoto ne primječuje od silnih analitičara koji već mjesec dana "izračunavaju"cjenu JP LKPC ?
Neznam !
Pa nije to zamjena između Baba i Žaba , pa nije važno .
Previše je toga u JP LKPC netransparentnog ,tako da se i HANFA morala uključiti .
Mojim komentarima sam htio potaknuti iskusne da razbistre situaciju.
Ukoliko će JP biti netransparentna investitori će bojkotirati kupnju dionica i JP može biti poništena .
Moje pisanje je dobronamjerno
i ja se zalažem kao i Jadranka Kosor
" za socijalnu osjetljivost i pravednost " ali ovaj puta prema malim dioničarima .

Budite iskreni prema investitorima , oni ne nasjedaju na …blokada u prvoj sekundi ….ide to sutra iznad 2000 ….i sličan Druk

Pozdrav

.

Mislim da si krivo skuzio. Naime, 44 miliona eura je do sad ulozeno, a ocekuje se jos 139 miliona! Da ne bude da lupam bez veze, evo i link:

Vaš link

Znaci, ako radnickih 52 000 dionica kostaju 400kn, s te strane ce se dobiti malo manje od 21 milion kuna, odnosno ispod 3 miliona eura. Preostalih 278 000 dionica bi stoga trebalo generirati preostalih 136 miliona eura. Ukoliko podijelimo tu cifru s brojem dionica, to ispada da bi svaka nova dionica trebala ici po – pazite sad – 489 eura, odnosno 3620kn!!!

edofix ,

Mislim da si krivo skužio :

" Projekt se većim djelom financira zajmom Svjetske banke "

.

zadovoljni radnici….dajte imeni dionice džaba ….bit ću i ja zadovoljan….a mi budale ih trebamo kupovati na burzi….živjelo bratsvo i jedinstvo….

New Report

Close