LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cek cek cek cek…pa kaj nije prognoza da ovo ide dolje dolje dolje?! po 1000,00 kn?!

hmmm sad stvarno kredibilitet pojedinaca je sve VEĆI VEĆI i VEĆI!!! [lol] [lol]

p.s. pozdrav ocjenjivaču…

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


A di su mi sad haraija i agnostik kojima je na 1300 bilo pre skupo? Vjerojatno sute i kupuju!

Ne srljam kao guske u maglu već čekam prospekt ništa što je zamućeno ne kupujem a
poslije prospekta možda i uđem a zasad kako sam odradio ljubim sebi ruke i prste šta
su tipkali naloge kad sam prodavao.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

i u porazu neki vide pobjedu. možda fino za vidjeti ali to je put ka osobnoj propasti.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


efodix nitko sretniji od mene ako cijena prvog kruga bude 5000kn.(naravno da neće-hipotetski) znači da su mi 3500 u džepu po svakoj dionici kojoj sam bio vlasnik na 26/01 + razlika do drugog kruga-privatizacije, na povlaštene dionice(a vjerujem u razliku od preko 300kn jer državi je u interesu da zaradi).

…možda sam ja krivo shvatio, ali mislim da država zarađuje na prodaji prava za prvi krug, a kupac samim tim kupuje u prvom krugu, drugi krug su ostaci od zaboravnih mali dion. koji ne prodaju prava i ne sudjeluju u dokapitalizaciji.( tako da bi cijena za drugi krug mogla biti ista, ili nešto manja da bi dokap. uspjela 100%, naravno ta mala razlika bi se vratila učesnicima u prvom krugu..



A di su mi sad haraija i agnostik kojima je na 1300 bilo pre skupo? Vjerojatno sute i kupuju!

Ne srljam kao guske u maglu već čekam prospekt ništa što je zamućeno ne kupujem a
poslije prospekta možda i uđem a zasad kako sam odradio ljubim sebi ruke i prste šta
su tipkali naloge kad sam prodavao.
[/quote]

Ne mislite li da ce nakon prospekta biti malo prekasno za reagirati? Cijena ce se korigirati u odnosu na prospekt u roku od najvise nekoliko minuta od objave, a vjerojatno i prije zbog insidera.

Nemojte se naslađivati onima koji su pogriješili po n ti put u prognozama i izjavama.

Vjerujte teško im je ionako zbog pogleda i kad vide u kojem smjeru se krece 🙂 [lol]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!




A di su mi sad haraija i agnostik kojima je na 1300 bilo pre skupo? Vjerojatno sute i kupuju!

Ne srljam kao guske u maglu već čekam prospekt ništa što je zamućeno ne kupujem a
poslije prospekta možda i uđem a zasad kako sam odradio ljubim sebi ruke i prste šta
su tipkali naloge kad sam prodavao.
[/quote]

Ne mislite li da ce nakon prospekta biti malo prekasno za reagirati? Cijena ce se korigirati u odnosu na prospekt u roku od najvise nekoliko minuta od objave, a vjerojatno i prije zbog insidera.
[/quote]

jok krivo kolega…cijena će čekati samo njega i pojedince!polako …dok oni pročitaju..pa sat vremena nevjerice ..pa poznatih izračuna…itd…polako 🙂
Pustite nek misle što žele…što god dosad mislili bili su u krivu..to vam je valjda dovoljan odgovor

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!




A di su mi sad haraija i agnostik kojima je na 1300 bilo pre skupo? Vjerojatno sute i kupuju!

Ne srljam kao guske u maglu već čekam prospekt ništa što je zamućeno ne kupujem a
poslije prospekta možda i uđem a zasad kako sam odradio ljubim sebi ruke i prste šta
su tipkali naloge kad sam prodavao.
[/quote]

Ne mislite li da ce nakon prospekta biti malo prekasno za reagirati? Cijena ce se korigirati u odnosu na prospekt u roku od najvise nekoliko minuta od objave, a vjerojatno i prije zbog insidera.
[/quote]
Dragi kolega ako dokapitalizacije bude po 1000 kuna kako se najavljuje da preko neće
pa tko će vama tu dionicu platititi 1800 kuna a još ako bude 1/1.5 po meni nitko zasad.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Nemojte se naslađivati onima koji su pogriješili po n ti put u prognozama i izjavama.

Vjerujte teško im je ionako zbog pogleda i kad vide u kojem smjeru se krece 🙂 [lol]


Dragi kolega ja sam odlično zaradio mislio sam da ću i više i gdje god i kad god sam
zaradio iako sam mogao više nije mi ža.A da je proces dokapitalizacije obavljen
pošteno moglo je i bolje. 20 000 kn odlično da je na svakoj tako ali nije .

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh





A di su mi sad haraija i agnostik kojima je na 1300 bilo pre skupo? Vjerojatno sute i kupuju!

Ne srljam kao guske u maglu već čekam prospekt ništa što je zamućeno ne kupujem a
poslije prospekta možda i uđem a zasad kako sam odradio ljubim sebi ruke i prste šta
su tipkali naloge kad sam prodavao.
[/quote]

Ne mislite li da ce nakon prospekta biti malo prekasno za reagirati? Cijena ce se korigirati u odnosu na prospekt u roku od najvise nekoliko minuta od objave, a vjerojatno i prije zbog insidera.
[/quote]
Dragi kolega ako dokapitalizacije bude po 1000 kuna kako se najavljuje da preko neće
pa tko će vama tu dionicu platititi 1800 kuna a još ako bude 1/1.5 po meni nitko zasad.
[/quote]

A ko je to tocno najavio 1000kn? Koliko se ja sjecam, jedina konkretna brojka je bila 1200-1500.

[/quote]
Dragi kolega ako dokapitalizacije bude po 1000 kuna kako se najavljuje da preko neće
pa tko će vama tu dionicu platititi 1800 kuna a još ako bude 1/1.5 po meni nitko zasad.
[/quote]

Pa dobro kolega, probajte dostojanstveno reć – je..ga fulo sam idemo dalje,
a ne farbat zid crnom i vikat da je bijel !!! po x-ti put



Ovo me podsjeca na prosli scenarij ,kada su pomalo skupljali,skupljali i negdije oko 15.30 h je bacili u blokadu. [cool]

KAO STA SAM I REKAO!!!! U 15.30h TILT.TILT,TILT,TILT [kiss] [lol] [kiss] [lol] [kiss] [lol] [kiss] [lol] [kiss] [lol] [kiss] [lol]
[/quote]

Ma sta je vidoviti Milan za mene,macji kasalj!! [lol]
Ako uzmemo u obzir da neke stvari mogu predvidjeti razmisljam da otvorim firmu i da se bavim sa tim pihdarijama a za glavnog menađera da zaposlim agnostika. Covjek ima iskustvo u businessu a pogotovo NOS za posao a sef racunovodsva da mi bude HAJRO, njemu je matematika u malome prstu.

PLATIS JEDNOG,DOBIVAS DVOJICU!!!! nESTO KAO 2 u 1
ZASTO? Zato sta su njih dvojica ustvari jedna osoba!!!! [lol] [lol]

New Report

Close