LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nakon nekoliko godina loše karme koja nas je stalno pratila na ovoj dionici, sad se čini da nam sve karte idu u našu korist.
Samo nek nam još pametno slože prospekt, uz dobar PR i u pravom tajmingu, i ovo će definitivno biti jedna od rijetkih situacija koja će biti čisti dobitak za sve strane.

S obzirom na ovako dobre rezultate u 2010.g. i sve mogućnosti koje se otvaraju u budućnosti, Interesa za Luku Ploče će biti i više nego su neki mislili, tako da sad samo treba čekati da vrijeme odradi svoje i da prava utrka i licitiranje oko cijene počnu.
U svakom slučaju, tko ima osiguranu lovu za dokapitalizaciju taj može mirno sjedit ispred kompa i čekat daljni rasplet situacije.

Nakon završetka dokapa od mojih trenutnih 58 komada lkpc će doći još 87 novih komada iz dokapa, pa sa ukupno 145 komada samo slatke brige ostaju u glavi.. [thumbsup]

Pozdrav kolege

ravovski @
BRAVO ! [thumbsup]

kupuje se oprezno da se ne uđe u blokadu. ali ipak ide se prema gore. podsjeća na inu.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


kupuje se oprezno da se ne uđe u blokadu. ali ipak ide se prema gore. podsjeća na inu.

Pa bilo bi pristojno da odemo u blok, ipak je izašlo izvješće sa ogromnom dobiti

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "


kupuje se oprezno da se ne uđe u blokadu. ali ipak ide se prema gore. podsjeća na inu.

Bilo bi lijepo da i cijenom podsjeti na Inu! [wink]

43. dionica na asku je u blokadi a već dugo nitko ne stavlja ništa novoga na ask.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Ovo me podsjeca na prosli scenarij ,kada su pomalo skupljali,skupljali i negdije oko 15.30 h je bacili u blokadu. [cool]

A di su mi sad haraija i agnostik kojima je na 1300 bilo pre skupo? Vjerojatno sute i kupuju!

tik do blokade…
treba par ovakvih dana da se vratimo a onda još par da sustignemo ostale…

ps
s obzirom na dobit, trebali bi i prestići ako bi bila fer vrednovana…

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee baš fino uz kavicu

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Ovo me podsjeca na prosli scenarij ,kada su pomalo skupljali,skupljali i negdije oko 15.30 h je bacili u blokadu. [cool]

KAO STA SAM I REKAO!!!! U 15.30h TILT.TILT,TILT,TILT [kiss] [lol] [kiss] [lol] [kiss] [lol] [kiss] [lol] [kiss] [lol] [kiss] [lol]

he, nekome dojadili ovi što su se igrali na asku pa stjerao u blokadu [lol]

New Report

Close