LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne bih znao kakva će cijena biti u docapu, ako ga uopće i bude……
Ja sam ovdje radi adrenalina i zarade…..

Sjećam se da prodavao po 1.800-1860 pa sad slobodno opet kupujem

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


Nije da vam zelim neku nesrecu, ali kaj ako cijena na burzi na dan dokapa bude niza od cijene u dokapu? Znalo se desiti, npr Magma…

…država bi izgubila lovu, da to nebude pravo prvokupa će biti recimo cc 400k.


ode nam lukica u nebesa, sad će biti samo leti, leti , leti luka…..

… i leti Luka [lol]
A bio je najbolji friend s Vladom?! [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?



Nije da vam zelim neku nesrecu, ali kaj ako cijena na burzi na dan dokapa bude niza od cijene u dokapu? Znalo se desiti, npr Magma…

…država bi izgubila lovu, da to nebude pravo prvokupa će biti recimo cc 400k.
[/quote]

Pa ovisi, neki investitor je mozda voljan dati vise novca po dionici ako mu to garantira veci udio, npr preko 50 ili 75%…

102 bzzzzzzzzzz [lol]

opa, 100tka na 1.450,00

...

Nije 100-tka ni stavljena već se rasprodala, vjerovatno dogovreno, želi li meni netko na 1400 prodat [tongue]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

Inace, nevezano uz diskusiju o dokapu, fascinira me kako sad svi kupuju po 1475 a prosli tjedan su do te cifre mogli pokupiti jedno bar 50 komada i nitko nije htio…

samo da ne zaboravite…http://www.poslovni.hr/vijesti/snazan-rast-dobiti-luke-ploce-u-2010-pretovar-povecan-58-posto-172105.aspx#Frame 2

Kupi se lagano,sve kao da nece [proud]

Da vidimo fundamente malo:

ROA: 6,35 %
ROE: 8,26%
P/B: 1,49
Koeficjent tekuće likvidnosti: 5,02

Trenutno u top 5 na ZSE
[thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

efodix nitko sretniji od mene ako cijena prvog kruga bude 5000kn.(naravno da neće-hipotetski) znači da su mi 3500 u džepu po svakoj dionici kojoj sam bio vlasnik na 26/01 + razlika do drugog kruga-privatizacije, na povlaštene dionice(a vjerujem u razliku od preko 300kn jer državi je u interesu da zaradi).

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close