LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kamate, tečajne razlike, dividende, slični prihodi iz odnosa s –
prosle godine u 4Q je bilo 840 ove godine je 5.349

dobit prošle godine u 4Q je bila 3133, a sad je 5324

kad bi financijska dobit bila 0, kvartal bi bio u minusu [thumbsup]

zanimljivo [undecid]
[/quote]

Nimalo zanimljivo, pogrešno. Sa 31.12.2010. g. knjiže se troškovi vrijednosnog usklađenja imovine i troškovi rezerviranja koji knjigovodstveno pripadaju četvrtom kvartalu a zapravo se odnose na cijelu 2010. g. [yawn]


LKPC

i dalje mutež ,netransparentno !

Puste brojke ,papir podnosi sve !

A dividenda , kao potvrda brojaka ?

Pričekajmo prospekt pa ćemo vidjeti gdje smo!

Pozdrav LKPCljupci

Prospekt kakav god izađe nemože bit loš, samo dobar i bolji
Ako vam se nesviđa dionica, izađite, meni prodajte, ionako san poludio što nisan više krca na 1350,
prodao sam cijelu Zvijezdu i čekam vas prvi na kupnji na LKPC [thumbsup]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

SJAJNI REZULTATI
Luka Ploče: Neto dobit u 2010. uzletjela 351,6%

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-ploce-neto-dobit-u-2010.-uzletjela-351%2c6%25,105296.html [thumbsup] [kiss] [thumbsup] [kiss]

Inace, evo jednog zanimljivog hipotetskog scenarija za dokap – cijena u prvom krugu bude veca od one koja je trenutno na burzi. To znaci da nitko ziv nece sudjelovati u prvom krugu te da se jedan ogromni paket dionica prenosi u drugi krug gdje neki ozbiljniji institucionalni investitor moze bez problema kupiti debelo preko 50% luke i dobiti ogroman udio i sva vlasnicka prava. Zapravo nikom zivom nije u interesu da mali dionicari dobiju jeftine dionice (osim, naravno, njima samima). Naprotiv, velikim igracima je u interesu izbaciti male dionicare te smanjiti njihov udio, a kako to lakse napraviti nego li postavljanjem previsoke cijene u prvom krugu?

Taj scenario znaci da cijena dionice nuzno ide strelovito prema gore, dok ocekivanja malih dionicara o fer dokapu i kupnji dionica debelo ispod cijene na zalost padaju u vodu.

efodix |@

Mi smo na dobitku svakako,jer imamo mogucnost prodaje PRAVA.


Ma nisam nego napisao ,odmah dosla jedinica.Ovo mora da je napravljeno u softveru. [lol]

Da, i ja to dobivam. Ocito je netko napravio hrpu botova s target nickovima kojima po defaultu dijeli jedinice. Cini se da je nekom jako stalo da se manipulira istinom kad se toliko potrudio.


efodix |@

Mi smo na dobitku svakako,jer imamo mogucnost prodaje PRAVA.

Da, ma to sve ok, samo kazem, moguce da ce se ciljati na to da malima bude isplativije prodati prava nego sudjelovati u dokapu kao takvom.


efodix |@

Mi smo na dobitku svakako,jer imamo mogucnost prodaje PRAVA.

Istin je da ako cijena u prvom krugu bude npr.1200 kn veliki broj dionicara nece sudjelovati ali ce moci iskoristiti mogucnost PRODAJE PRAVA ,samo je pitanje po kojoj cijeni. O drugom krugu da i ne govorimo.U svakom slucaju ce se to itekako pozitivno odraziti na sadanju cijenu te ce ista ,srtelovito krenuti prema gore.

p.s.U svakom slucaju cu sudjelovati i ne zelim racunati na soluciju prodaje prava.

Di je Plavi, jel ide tilt tilt ili ne…..

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

@ PETINA

isto ovdje..sudjelujem u dokapu i gotovo.
Pa samo trebam pogledati kako i ove godine imaju strahovit rast u odnosu čak na promete iz 2010.

A tek nakon dokapa….kad bi se luka trebala vrednovati iskljucivo po uspješnosti…
[thumbsup]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

ode nam lukica u nebesa, sad će biti samo leti, leti , leti luka…..

Nije da vam zelim neku nesrecu, ali kaj ako cijena na burzi na dan dokapa bude niza od cijene u dokapu? Znalo se desiti, npr Magma…

New Report

Close