LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidim po ocjenama da su neki danas posebno izgubili na burzi(na atpl i na ht). oštrim škare jer vidim da će se dobro šišati ovaj mjesec.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


vidim po ocjenama da su neki danas posebno izgubili na burzi(na atpl i na ht). oštrim škare jer vidim da će se dobro šišati ovaj mjesec.

Kolega, dal i vi tu i tamo dobijete novu frizuru? [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

ne znam nikoga tko je zaobišao šišanje. ja sam se ošišao na kratko prije dvije godine ali i puno naučio. [wink]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/LKPC-fin2010-4Q-NotREV-N-HR.pdf

Stiglo nam je izvješće 🙂

4,5 mil tona robe pretovareno 58% više u odnosu na 2009!!:)

Dobit 2009 : 3.3 mil kn
Dobit 2010 15.0 mil kn

[thumbsup]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

455% hahahaha…da li da se veselimo ili ovo ništa ne znači. koja smo mi smiješna država. 99% firmi bi za 2010.g. potpisalo rast od 1% a vidjet ćemo sutra što će nama donijeti rast od 455%.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

@ rita .. nece donijeti ništa mislim jer i dalje se čeka prospekt , koji se nadam da ce sada izaci vrlo brzo nakon rezultata.

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

opet je netko ljut. izjeda ga uspjeh ove firme ko rak iznutra. često se to preslika u zbilju…treba biti oprezan [tongue]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

lp svim dioničarima lkpc

– stvarno ova dionica zadnje vrijeme nije u fokusu , čak više , nekako je zaboravljena, al dobro što sam prije kakvih 10 dana rekla, da če 15.02. 11 stić izvješće , koje če biti dobro za razliku od velikog broja drugih firmi na zse -ju. tako, da bi trebala cijena malo up,up
– a sljedeće, što če biti je prospekt, koji dođe —— kazat ču vam za koji dan, a sada stvarno nemem vrijemena , trčim još na ,…..
– neki su pisali, da pozdravljam uvjek petinu i plavog, da , stvarno ju pozdravljam i to tri puta

lp pozdrav od mlade dame lize

A sta reci za izvjestaj nego samo jedno VELIKO BRAVO!!!! [thumbsup]

Ma nisam nego napisao ,odmah dosla jedinica.Ovo mora da je napravljeno u softveru. [lol]

p.s. Pozdrav za Lizu-analizu [kiss]

U 2010.godini Društvo je ostvarilo ukupne prihode 142.634 tisuća kuna, što je 31,40% više u
odnosu na 2009.godinu, a izravno je posljedica laganog izlaska iz krize naših partnera.
Ukupni rashodi iskazani su u 2010.godini u iznosu 127.602 tisuća kuna što predstavlja više
21,27% u odnosu na 2009.godinu.
U strukturi prihoda i rashoda dominiraju prihodi i rashodi iz poslovnih aktivnosti.
Neto dobit 2010.godine iznosi 15.032 tisuće kuna, što predstavlja porast od 351,64% u
odnosu na 2009.godinu.
Ni izvješće ne znaju napisati…ovo izgleda kao godišnje izvješće kučnog buđeta, hiiii! Majmuna koji potpisuju ovakvo izvješće treba kazniti! [lol] [lol] [lol]

Holandez@
ovo citaj.
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/PKMI-fin2010-1Y-NotREV-N-HR.pdf

New Report

Close