LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo da vam se ne dogodi da 4 minute nakon prvog kruga počnu bussines.hr i seebiz i slični trkeljat
o potencijalnim investitorima, onda će opet bit plakanja o nepravdi i netransparentnosti, a prodaja će se povuć u sekundi, pa će 1800 bit jeftino.
Jednostavno se više isplati bavit drugim poslom a luku ostavit na mjesec dana nek dušebrižnici pišu.

Upravo tako. [thumbsup]

Rekli bi u narodu: NEKA SE KVASA.(kao, kada zamjesite brasno i ubacite kvasac,pa ostavite jedno vrijeme neka se dize) [rolleyes]

pisali su o spajanju dva operatera gubitaša(čak je članak opovrgnut prije otvaranja burze) pa su narasli 40%. ovdje će biti takav stampedo da će neki plakat za nalozima do 2000.

ne potičem kupnju i imam navedenu dionicu u portfelju.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


lp svim dioničarima lkpc

sljedeči tjedan dođe izvješče , koje će biti dobro, i stoga mislim, da bi cijena dionice trebala samo u jednu smjeru i to gore
to je moje mišljenje i vi sada procjenite, treba kupovat ili prodavati, ja mislim, da kupovati
to nije druk na gore ili dole , nego samo moje osobno razmišljanje

lp od mlade dame lize

i dosadasnja su izvjesca bila dobra, a cijena nikada nije rasla nakon njih…



ovdje je uzbudljivo kao u ingri [shocked]

ovo ti je kuća uz kuću
Radnicima zabrana prodaje i u biti na kredit besplatni.cijena 1000 kuna u prvom krugu.
Drugog kruga nema.
[/quote]

VRLO Hrabra izjava od osobe koje je dosada sve što je prognozirala ovdje potpuno krivo prognozirala!
Sad već fantazirate o besplatnim kreditima?!? …
Cijena 1000 kn u prvom krugu?! na što se referirate kad ovo izjavljujete?!
Drugog kruga nema?! na što se referirate kad ovo izjavljujete?!

Ovaj Vaš post ide u pohranu tek toliko da Vam ga se opet može izvući kad će te davati prognoze za bilo što….

Presmiješni ste s pokušajima, a druge osuđujete da drukaju i navlače druge?! …što li onda vi radite…

Kako Vi tvrdite da imate pravo "upozoriti" druge pošto brinete za opće dobro, tako i ja i bilo tko drugi odmah nakon svakog vašeg posta može ukazati na sve pogreške i laži koje ste ovdje prosuli u punih mjesec dana. Tek toliko da se vidi koliko kredibiliteta imate…..

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!



lp svim dioničarima lkpc

sljedeči tjedan dođe izvješče , koje će biti dobro, i stoga mislim, da bi cijena dionice trebala samo u jednu smjeru i to gore
to je moje mišljenje i vi sada procjenite, treba kupovat ili prodavati, ja mislim, da kupovati
to nije druk na gore ili dole , nego samo moje osobno razmišljanje

lp od mlade dame lize

i dosadasnja su izvjesca bila dobra, a cijena nikada nije rasla nakon njih…
[/quote]

Ja osobno mislim da neće ni nakon ovoga nekakav rast odraditi isključivo zbog tereta dokapa tj. prospekta koji se očekuje.
Nije mi to za očekivati s obzirom na trenutnu nervozu na dionici i nepoznavanje cijene u drugom krugu, koja je najbitnija u cijelom procesu.

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Inace, da li itko ima ideje zbog cega uprava toliko odugovlaci s objavljivanjem prospekta? Naime promet na burzi je mizeran, bid i ask su nikakvi te se bez nekih vecih problema i jedan i drugi mogu poklopiti ukoliko je nekom to u interesu. Medjutim ne postoji neko znacajno istresanje ni po jednoj ni po drugoj strani, a to vise-manje sugerira da jos nitko (pa ocito ni sama uprava) ne zna da li je bolje kupiti ili prodati uloge. Stoga stvar ocito nije u tome da se upeca cim vise dionica od "drhtavih rucica" niti da se istrese po optimistima na bidu, nego se odgadja zbog nekog drugog razloga. Meni na pamet padaju dvije stvari, jedna je trazenje strateskog partnera a druga je poslovicna nesposobnost vlade i uprave. Zanimalo bi me da li netko ima neke druge ideje oko te situacije?

…treća je razvući sve do pred izbore, četvrta vidjeti da se potpiše za luku Rijeka, peta riješiti to s BIH…puno posla i za sposobnije od ovih..

efodix @


Malo razmisljam i pitam se: Zasto su morali ici u OVAKAV model dokapitalizacije i privatizacije ? Zar nebi bilo jednostavnije da su ostavili po starome i umjesto 400 kn odmah naveli cijenu po 800 i svi zadovoljni !Sa ovim novim nacinom su napravili samo zbunjenost među investitorima,nevjerica itd.

Tada dolazim do zakljucka . Vlada je po prvi puta rekla: AKO PRODAJEMO FIRMU KOJA SUPER POSLUJE,ZASTO NE BI NESTO I ZARADILI MALO VISE. VEC AKO NECEMO SUDJELOVATI TADA U TOM SLUCAJU PREPUSTIMO DA DRUGI SUDJELUJU ALI TO SUDJELOVANJE BI MORALI PLATITI .

Uvjeren sam da cijela ova "fama" koja je stvorena oko LKPC je upravo zbog toga sto POSTOJI VELIK INTERES STRANIH INVESTITORA.

Da su kojim slucajem samo u pitanju fondovi ,uvjeren sam da bi se ova dokapitalizacija pojednostavnila i pravila bi bila kao nekada cijena 1.kruga 800 a sta se ne proda u prvom prenoslio bi se u drugi i sve vece pakete uzeli bi fondovi i opet po starom.VUK SIT A OVCE NA BROJU.

UVJEREN SAM DA SU PUNO VECI IGRACI U PITANJU .
Dali sam u pravu ili krivu ,razmislimo zajedno.
Svaki komentar je dobro dosao samo ako se odnosi na ovu temu ovoga dokapa.Nikakve provokacije ne dolaze u obzir.
Rjesavam ih na svoj specifican nacin.

Evo to je moje misljenje.

kako se na lkpc dijele jedinice. jedan čovjek a 5 nickova. taj isti je zaglavio i u atpl i savjetovao me da je ne prodajem po 820 jer će na otvaranju jučer biti 830. da ne kažem da mu je i ulaz bio sa zakašnjenjem. voli da ga se šiša. baš mi je danas prijatelj rekao da je ova škola za neke skuplja i od harvarda.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


…treća je razvući sve do pred izbore, četvrta vidjeti da se potpiše za luku Rijeka, peta riješiti to s BIH…puno posla i za sposobnije od ovih..

Nema potrebe za predviđanjem budućnosti,jednostavno ploviti na valovima-1100-1200 -1600-1700 kn ,i novi krug.
dok se ekipa neistrese sa željenom količinom dionica.



…treća je razvući sve do pred izbore, četvrta vidjeti da se potpiše za luku Rijeka, peta riješiti to s BIH…puno posla i za sposobnije od ovih..

Nema potrebe za predviđanjem budućnosti,jednostavno ploviti na valovima-1100-1200 -1600-1700 kn ,i novi krug.
dok se ekipa neistrese sa željenom količinom dionica.
[/quote]

po tome je novi ciklus blizu, al nek se spusti prije na 12xx da piknem novu vecu kolicinu

izgleda da bebinjo leti iz hdz-a. možda se fokusira na neke druge stvari u životu. iako mi to ne bi bilo drago bez obzira na moguću ponudu.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close