LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma nek se pravi..nek proda kako god [thumbsup]

sve će doći na svoje objavom prospekta , a kad i to završi napokon bi se lkpc trebala valorizirati prema svojim financijskim pokazateljima, i uspješnosti.

Tko samo malo prati poslovanje i kako radi lkpc zna da odlični rezultati iz 2010 ce biti još bolji u 2011.
2010 veljača 358.725,175

Trenutni brodovi i najava (koja još nije potpuna) za veljaču je preko 440.000 …..

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


netko se pravi da prodaje. to znači da bi brzo mogao prospekt vani. nitko ne stavlja ovolike naloge tek tako(ovo je dokupljivač).

Svakako nije lijepo za viditi. [sad]


ma nek se pravi..nek proda kako god [thumbsup]

sve će doći na svoje objavom prospekta , a kad i to završi napokon bi se lkpc trebala valorizirati prema svojim financijskim pokazateljima, i uspješnosti.

Tko samo malo prati poslovanje i kako radi lkpc zna da odlični rezultati iz 2010 ce biti još bolji u 2011.
2010 veljača 358.725,175

Trenutni brodovi i najava (koja još nije potpuna) za veljaču je preko 440.000 …..


Dragi kolega i ja sam se nadao da će sve ići transparentno i da će ova dionica potegnuti
najmanje do 2500 ali kad sam vidio šta se tu radi i kako se mulja sam rasprodao a i sada mi je žao
šta su sve radili od malih dioničara ,a vi još branite takve ljude.Tko zna šta će ovdje još biti
a izgleda da radnici neće ni platiti ove dionice koje će dobiti već će im dati kredite i povećati plaće za taj iznos i tako će ih otplatiti a to je udarac na poslovanje.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Ajde majstore ,udri po bidu sa tih 86 kom i spusti cijenu na 1300kn. Ajde,udri junacki!

p.s. kad je bal neka bude Maskenbal.

Pozdrav svima, danas luka na 1300, ako ne i niže, ali to su samo prolazne devijacije.




Dragi kolega i ja sam se nadao da će sve ići transparentno i da će ova dionica potegnuti
najmanje do 2500 ali kad sam vidio šta se tu radi i kako se mulja sam rasprodao a i sada mi je žao
šta su sve radili od malih dioničara ,a vi još branite takve ljude.Tko zna šta će ovdje još biti
a izgleda da radnici neće ni platiti ove dionice koje će dobiti već će im dati kredite i povećati plaće za taj iznos i tako će ih otplatiti a to je udarac na poslovanje.
[/quote]

jesam li ja govorio o transparentnosti ili o uspješnosti poslovanja , trendu poslovanja, dobiti itd..
"A izgleda da radnici nece ni platiti ove dionice" …O MOJ BOZE…..
To ste opet saznali od svojih ljudi?! opet..ŽELJE, laži, naklapanja od VAS!
A jučer sam Vam lijepi post napisao nakon kojeg ste zašutili….

Kakve sve izjave vi niste vec dali ovdje a sve do jedne krive.

Dajte mi recite …od vaših najava i već danih izjava..što se dosada obistinilo?!
Jel odobren dokap?!
Jel ide po 400 kn?!
Jel istina da radnici mogu prodavati nakon kupnje?!
Moram li dalje…??

Sve vaše izjave su išle u tom smjeru i za sve ste bili za 100% u krivu.
I sad ste dali izjavu ..da radnici neće platiti DIONICE!????

E šta je da je…konzistentni ste u pisanju svojih neostvarenih zelja.

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Stvarno ne razumijem sta ga je navelo da ide prodavati na ovim cijenama. Mozda je proradio Margin?

p.s. Mislim da je banka ,nemilosrdno rasprodala.Zao mi je ako je tako!

ovdje je uzbudljivo kao u ingri [shocked]

lp svim dioničarima lkpc

sljedeči tjedan dođe izvješče , koje će biti dobro, i stoga mislim, da bi cijena dionice trebala samo u jednu smjeru i to gore
to je moje mišljenje i vi sada procjenite, treba kupovat ili prodavati, ja mislim, da kupovati
to nije druk na gore ili dole , nego samo moje osobno razmišljanje

lp od mlade dame lize


ovdje je uzbudljivo kao u ingri [shocked]

ovo ti je kuća uz kuću
Radnicima zabrana prodaje i u biti na kredit besplatni.cijena 1000 kuna u prvom krugu.
Drugog kruga nema.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Samo da vam se ne dogodi da 4 minute nakon prvog kruga počnu bussines.hr i seebiz i slični trkeljat
o potencijalnim investitorima, onda će opet bit plakanja o nepravdi i netransparentnosti, a prodaja će se povuć u sekundi, pa će 1800 bit jeftino.
Jednostavno se više isplati bavit drugim poslom a luku ostavit na mjesec dana nek dušebrižnici pišu.

kad mozemo ocekivat prospekt?

New Report

Close