LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@ Petina

Koristiš se opet jeftinim trikovima, taj posjet u Englesku nije bio ove godine, stara vijest [yawn]
Ovo je super dionica, ali neki stvarno nemaju mjere u jeftinom drukeraju.

Dragi moj,kada je stara pokazi kada je prenesena na forum.Tko je stavio slike i kada.Mozda Ti ?

[/quote]

Kolega, slika je već par mjeseci na stranicama Luke Ploče:

http://www.luka-ploce.hr/hr/galerija.php

Kolega, smanji doživljaje…

[rolleyes]
[/quote]
Na slici je Srećko Erak čovjek koji je umro prije više od tri godine, ipak bi se bilo dobro raspitati prije nego se nešto stavi.





@ Petina

Koristiš se opet jeftinim trikovima, taj posjet u Englesku nije bio ove godine, stara vijest [yawn]
Ovo je super dionica, ali neki stvarno nemaju mjere u jeftinom drukeraju.

Dragi moj,kada je stara pokazi kada je prenesena na forum.Tko je stavio slike i kada.Mozda Ti ?

[/quote]

Kolega, slika je već par mjeseci na stranicama Luke Ploče:

http://www.luka-ploce.hr/hr/galerija.php

Kolega, smanji doživljaje…

[rolleyes]
[/quote]

Vidim ,sjetio si se ti to prenjeti Rekao si da je to stara vijest. Kad nesto neznas tada je to novo.Znas li da su upravo Englezi ovih dana u Luci!!!
Mozda to pise na stranicama. NE PISE dragi moj,ne pise.
[/quote]

NEMAM NAMJERU DRUKAT ,VEC PRENJETI INFORMACIJE O KOJIMA SE NIJE PISALO.

Sve slike su vam dostupne na linku LKPC samo odete na Galeriju i pogledate.To me zainteresiralo potom sam se malo raspitivao i to je sve!!!





@ Petina

Koristiš se opet jeftinim trikovima, taj posjet u Englesku nije bio ove godine, stara vijest [yawn]
Ovo je super dionica, ali neki stvarno nemaju mjere u jeftinom drukeraju.

Dragi moj,kada je stara pokazi kada je prenesena na forum.Tko je stavio slike i kada.Mozda Ti ?

[/quote]

Kolega, slika je već par mjeseci na stranicama Luke Ploče:

http://www.luka-ploce.hr/hr/galerija.php

Kolega, smanji doživljaje…

[rolleyes]
[/quote]
Na slici je Srećko Erak čovjek koji je umro prije više od tri godine, ipak bi se bilo dobro raspitati prije nego se nešto stavi.
[/quote]
Doista ne prezaju od ničega .
Ovo je sramotno.
Pozdrav

barbastara @
Mene osobno zanima polovanje LKPC jer ova netransparentnost me jos vise zainteresirala.

Pored izlozene slike br.1 i br 2. ,ljepo sam zamolio KOMENTAR !!!

To je sve!!!


Na slici je Srećko Erak čovjek koji je umro prije više od tri godine, ipak bi se bilo dobro raspitati prije nego se nešto stavi.

nevjerojatno na što je sve spreman ovaj petina, teške muljaže i lažiranja [shocked]
do sad sam ga uvažavao kao foruaša, ali ovo je sramotno [angry]

Dosta se promijenio k/p odnos. Znaci li to da uskoro stize prospekt?





@ Petina

Koristiš se opet jeftinim trikovima, taj posjet u Englesku nije bio ove godine, stara vijest [yawn]
Ovo je super dionica, ali neki stvarno nemaju mjere u jeftinom drukeraju.

Dragi moj,kada je stara pokazi kada je prenesena na forum.Tko je stavio slike i kada.Mozda Ti ?

[/quote]

Kolega, slika je već par mjeseci na stranicama Luke Ploče:

http://www.luka-ploce.hr/hr/galerija.php

Kolega, smanji doživljaje…

[rolleyes]
[/quote]
Na slici je Srećko Erak čovjek koji je umro prije više od tri godine, ipak bi se bilo dobro raspitati prije nego se nešto stavi.
[/quote]

Moram komentirati.
Nigdije nisam napisao da je to slika nastala ove ili prosle godine vec sam stavio sliku i MOLIO ZA KOMENTAR.
Nije mala stvar da je Luku Ploce posjetilo Englesko Veleposlanstvo.Zasto???? Da im mozda Pavlovic pokaze Neretvanski krajolik i odvede na Jegulje u "Tete Olge" ili na cavape povise kina u Plocama.
Znaju Oni vrlo dobro razlog posjeta.

Mislim da su slike nastale pocetkom 2009 a od tada do danas je preminuo Srecko Erak. Tocnije 21.srp.2009.

Barbastara to nije VISE OD TRI GODINE. vec 1,5god.

Kolega Stardust tebe moje pisanje iritira a ne zaboravi da sam vise informacija prenio u ova dva mjeseca nego Ti koji su u dionici 3-4 god.

Iznesi Ti neku Novu informaciju ja cu ti se javno zahvaliti, jer cemu drugo sluzi forum!?

p.s. Liza ,molim te pozdravi ponekad kolegu Stardusa.Mozda je zbog toga ljubomoran.


Kada možemo očekivati da će se znati cijena u prvom i drugom krugu? Postoji li neki rok od skupštine do kada navedeni prospekt moraju objaviti?

gorane sumnjam da netko preskače tvoj post. vjerovatno nitko ne zna sa sigurnošću. ovdje će ti se sve desiti sljedeći tjedan [shocked]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Evo ova podjela Bih i izlazak mi izgleda ko ono 50:50 Cercilj Staljin,pa kad če ti papiri več jednom ako bude malo vremena morat ču zrakoplovom po lovu,nadam se da čemo imat dosta vremena za dokup. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Nemožete biti sretni ako lažima izazovete nesreću drugih !

Strpite se do objave prospekta ,pa ćemo onda kupovati dionice , gdje budu povoljnije ,ili u JP ili na Burzi !

Uskoro ćemo saznati što to znači : " raspon cijena "

.

netko se pravi da prodaje. to znači da bi brzo mogao prospekt vani. nitko ne stavlja ovolike naloge tek tako(ovo je dokupljivač).

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close