LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hairija @
Koa i po obicaju POJMA NEMAS [bye]


Da li se u nekoj perspektivi spominje dividenda?

Dok je Pavlović i ova ekipa sigurno ne.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Pozdrav kolege, lukica nam tone sve dublje, samo da ne bude scenarij titanic….



A evo vam mozda odgovor na ovu ne transparentnu dokapitalizaciju i moguce BUDUCE VLASNIKE !!
Rekao sam moguce,buduce vlasnike!!!

Ako moze komentar !!! [thumbsup]


Slika je toliko stara da je jedan od sudionika pokojni već tri godine vidi se da raspolažete sa pravim podacima i friškim vjestima, samo tako nastavite puno ćete pomoći forumašima.
[/quote]

Koji si ti bolesnik,pojma nemas!!!!

Evo sta si napisao za sliku br 1.

PETINA, 10.02.2011. u 10:19
Lijepa slika nema šta ovaj vamo zadnji kepec Batur došao iz Zadra i odmah na čelo Lučke Uprave, tu sigurno nema Kalmetinih prstiju.

. Veleposlanstvo Velike Britanije u "Luci Ploče" koje je posjetilo upravo radi interesa jedne velike Engleske kompanije koja je zainteresirana za PREUZIMANJE LUKE PLOCE. [thumbsup]

p.s. Eto koliko si napredan ,moj HAJRO.

evo 100 na kupnji

a sve ko nebi….hehe [thumbsup]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "


evo 100 na kupnji

a sve ko nebi….hehe [thumbsup]

bilo je 100 komada na kupnji i pred 10-ak dana na 1500, pa sad ima 15.000 kuna minusa [undecid]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



evo 100 na kupnji

a sve ko nebi….hehe [thumbsup]

bilo je 100 komada na kupnji i pred 10-ak dana na 1500, pa sad ima 15.000 kuna minusa [undecid]
[/quote]

a bilo je 150 i na 1700, samo što bi 1350 trebalo bit dno i svakako nemože puno dublje jer svakog dana je sve veće isćekivanje za prospekt [smiley] a ovo trenutno prodaju oni koji nevjeruju

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "


a bilo je 150 i na 1700, samo što bi 1350 trebalo bit dno i svakako nemože puno dublje jer svakog dana je sve veće isćekivanje za prospekt [smiley] a ovo trenutno prodaju oni koji nevjeruju

A kad će ono prospekt? Što kažu insajderi – lučki radnici?
Sve mi se čini da će se cijeli proces rastegnuti i da će špekulanti koji su još unutra polagano gubiti živce i prelaziti u druge dionice. A to znači lagani lagani pad cijene. Pjanpjano.

Ovaj što kupuje 100 komada je isti onaj što vam prodaje na 1360-1380 čuvajte
svoje novce i ne nasjedajte na trikove

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh




evo 100 na kupnji

a sve ko nebi….hehe [thumbsup]

bilo je 100 komada na kupnji i pred 10-ak dana na 1500, pa sad ima 15.000 kuna minusa [undecid]
[/quote]

a bilo je 150 i na 1700, samo što bi 1350 trebalo bit dno i svakako nemože puno dublje jer svakog dana je sve veće isćekivanje za prospekt [smiley] a ovo trenutno prodaju oni koji nevjeruju
[/quote]

sve ovisi pošto ćemo kupovati u 1. dokapu, ako u dokapu budemo mogli kupiti ispod 1000 kn, normalno da ću sve dionice koje sada imam što prije prodati, nemojmo se farbati [rolleyes]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica


Ovaj što kupuje 100 komada je isti onaj što vam prodaje na 1360-1380 čuvajte
svoje novce i ne nasjedajte na trikove

@ a to je sigurno tako jer vi ipak ZNATE ljude! i imate ljude posvuda! pa ga možda znate i poimenice!
A ovdje samo u maniri dobrog duha koji zeli drugima sačuvati novce.

Eeee da ste vi takav znalac ne bi vi čekali LKPC na 400-800 kn ….

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!



Ovaj što kupuje 100 komada je isti onaj što vam prodaje na 1360-1380 čuvajte
svoje novce i ne nasjedajte na trikove

@ a to je sigurno tako jer vi ipak ZNATE ljude! i imate ljude posvuda! pa ga možda znate i poimenice!
A ovdje samo u maniri dobrog duha koji zeli drugima sačuvati novce.

Eeee da ste vi takav znalac ne bi vi čekali LKPC na 400-800 kn ….
[/quote]
Dragi kolega raspitajte se za NGB a to vam je neretvanska gospodarska banka i informirajte se šta
joj se desilo kada je u nju ušao Ivica Pavlović.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

New Report

Close