LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma to sa skrbničkim računima je nepredvidljivo. Iz osobnog iskustva znam da ne da je samo različita politika među bankama, već i različita politika unutar banke i ovisno o pojedinim klijentima. Vrijedi jedino pravilo da je sve dopušteno samo da se zadrže klijenti i dovedu novi. Meni su u jednoj banci nadrobili gomilu uvjeta za skrbnički kod njih, no kad sam rekao da imam skrbnički u drugoj banci, iznenada više nije bilo nikakvih uvjeta. Tako da tu danas vrijedi jedno, a sutra sasvim drugo. danas mogu pod jednim skrbničkim voditi samo jednog klijenta, a sutra ih na taj račun mogu staviti koliko hoće.

Poštovani kolege,

nastavno na članak7, Odluke o povećanju temeljnog kapitala i izdavanju redovnih dionica ulozima u novcu, koji govori kako će se postojećim dioničarima Društva omogućiti upis i uplata dionica do 100% ukupnog broja ovom javnom ponudom ponuđenih dionica, molio bih vaš komentar, odnosno neki pozitivan primjer provedene dokapitalizacije u kojem je u prvom krugu postojećim dioničarima omogućeno pokupiti sve.
Ingra?

Dali je realno razmišljati na ovaj način?

Jel vam išta jasnije.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

jedino je jasno da cijena LKPC pada…sve ostalo obavila je gusta morska magla [angry]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

Pregovaračima za drugi krug, tzv. velikim igračima ili strateškim partnerom nije u interesu da cijena na burzi bude viša jer će onda i oni morati platiti više u drugom krugu.
Također im je u interesu da je aktualna cijena na burzi niža, jer će onda biti niži i interes za prvi krug, pa će majstorima uz nižu cijenu u drugom krugu više i ostati nerealiziranih prava iz prvog kruga.
Gospodo iz Uprave hoće li više taj prospekt, pa izvanredna skupština je bila 31.siječnja.
Pa i mi mali dioničari moramo pripremiti sredstva, dajte više neki info.


Jel vam išta jasnije.

jel tebi ista jasnije…
hvala ti sto si mi dva puta jeftino prodao kodt…
znam da ti je to za zarucnicki prsten s agnostikom, al fini si diskont dao..
ja ti mogu sredit popust kod zlatara, pa smo kvit [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Jel vam išta jasnije.

jel tebi ista jasnije…
hvala ti sto si mi dva puta jeftino prodao kodt…
znam da ti je to za zarucnicki prsten s agnostikom, al fini si diskont dao..
ja ti mogu sredit popust kod zlatara, pa smo kvit [thumbsup]
[/quote]
Bolje bi vam bilo da ste se nastavili baviti s tim što ste radili a ne da da trgujete jer bi danas imali puno više novaca, ovako 2007 vas je pojela da se nećete nikada oporaviti.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.




Jel vam išta jasnije.

jel tebi ista jasnije…
hvala ti sto si mi dva puta jeftino prodao kodt…
znam da ti je to za zarucnicki prsten s agnostikom, al fini si diskont dao..
ja ti mogu sredit popust kod zlatara, pa smo kvit [thumbsup]
[/quote]
Bolje bi vam bilo da ste se nastavili baviti s tim što ste radili a ne da da trgujete jer bi danas imali puno više novaca, ovako 2007 vas je pojela da se nećete nikada oporaviti.
[/quote]
Nemojte biti nervozni..
Vratit cu vam ja vas kodt koji ste mi prodali po 1050 na 2500

od vas sam jeftino pazario i lkpc po 1200 kn, hvala vam i na tome..
Vi ste doista jedna divna duša, dobri duh nas investitora…
A za prsten se ne brinite,sredit cu vam popust, samo mi morate javiti ko ce biti muž a ko žena izmedju vas i agnostika [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Jel vam išta jasnije.

jel tebi ista jasnije…
hvala ti sto si mi dva puta jeftino prodao kodt…
znam da ti je to za zarucnicki prsten s agnostikom, al fini si diskont dao..
ja ti mogu sredit popust kod zlatara, pa smo kvit [thumbsup]
[/quote]
Trebali ste nastaviti sukati bureke i praviti baklave a burza je ipak za školovane dečke.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Ajde hairija imaš temu o dionicama – bez cenzure, pa se tamo prepucavaj …

...




Jel vam išta jasnije.

jel tebi ista jasnije…
hvala ti sto si mi dva puta jeftino prodao kodt…
znam da ti je to za zarucnicki prsten s agnostikom, al fini si diskont dao..
ja ti mogu sredit popust kod zlatara, pa smo kvit [thumbsup]
[/quote]
Trebali ste nastaviti sukati bureke i praviti baklave a burza je ipak za školovane dečke.
[/quote]
Kolega
Pa za vas su buregđije i baklavđije izmislile burzu…kraj ovakvih neznalica kao vi bi i majmuni uspješno trgovali
Zamislite koliko ste loši investitori kada vam kako vi kazete buregđija pokupi jeftino sve vase dionice, od lkpc po 1200 do kodt po 950,,,

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Pregovaračima za drugi krug, tzv. velikim igračima ili strateškim partnerom nije u interesu da cijena na burzi bude viša jer će onda i oni morati platiti više u drugom krugu.
Također im je u interesu da je aktualna cijena na burzi niža, jer će onda biti niži i interes za prvi krug, pa će majstorima uz nižu cijenu u drugom krugu više i ostati nerealiziranih prava iz prvog kruga.
Gospodo iz Uprave hoće li više taj prospekt, pa izvanredna skupština je bila 31.siječnja.
Pa i mi mali dioničari moramo pripremiti sredstva, dajte više neki info.

Ma pusti, bolje da se to još oduži da prodaju ovi tulipani na 1 400.Svi koji sada kupuju su s druge strane dugoročniji malo, tako da je s te strane to super.

Prodaju oni koji ne znaju da će moći prodati prava na dražbi + nemaju pojma zašto prodaju, jer će im cijena u 1. krugu biti možda i veća od ovih 1 400. A o cijeni u 2. krugu da i ne govorimo, a upravo će ona odrediti cijenu na burzi.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close