LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lp svim dioničarima lkpc

u potpunosti se slažem sa stardust-om

i još bi dodala nešto malo – a ne samo , da neznaju zbog čega prodaju, neki i neznaju, zašto je kupuju, dobro al to je več druga priča.
neki nalozi na dionicam koje su u stečaju, pa nisu, pa su opet, pa nisu, …tamo se trži i ljudi gube dosta novca, a na ovoj dionici, koja če biti stvarno dragulj, a dosta ljudi to nezna, nekako sa strahom gledaju i neznaju šta bi uradili, ne mogu vjerovati, stvarno ne mogu vjerovati, al dobro što da vam kažem, za neke če biti kasno i neka, treba je tako.
to je moje skromno mišljenje i nije druk na gore ili dole,
lp od mlade dame lize

mene samo nešto strah da ova dražba ne poprimi konture ovih mirnih prosvjeda u egiptu

Postanite Eu-robovi




Hanfa: Odluku o prodaji mora donijeti Luka Ploče

Upitani za objašnjenje ideje o prodaji prava na burzi, u Hanfi ističu da ponuda prava prvenstva na upis dionica u postupku povećanja temeljnog kapitala može biti faktor transparentnosti i zakonitosti , ali Agencija o tome ne odlučuje.
Odluku o tome može donijeti samo Luka Ploče

Logicno,jer proces je sljedeci.
Uprava uz suglasnost N.O.potvrđuje izdavanje Prospekta ,zatim ga prosljeđuju na uvid HANFA-i kaja na kraju DAJE ZELENO SVIJETO [thumbsup].

Normalno da HANFA to ne određuje vec ce samo potvrditi da li je Prospekt po zakonu.Kao sta su najavili da ce pratiti cijeli ovaj proces jer zele da bude POSTEN i TRENPARENTAN.

Cijeli ovaj proces Dokapitalizacije je PRESEDAN na TK u novijoj hrvatskoj povijesti.

p.s.ocito su u igri malo veci igraci kada HANFA govori o postenju.
[/quote]
Po prodaji bi se reklo da su se zaista veliku uključili u igru.

Prodaja 1247

Kupnja 180
[/quote]

Koliko si ti siguran da svi mali ulagači uopće poznaju materiju oko dokapitalizacije i da ova događanja na na burzi ne potiću od onih koji su mnogo " upoznatiji " i stoga šire određene nesigurnosti kako bi na određeni način kontrolirali cijenu na burzi ??Naravno , možeš čak biti i u pravu, no nekako nema logike da se drugi krug ( iz svega do sada poznatog ) odigra ispod minimalno 1500 kn kao neke početne osnove , pa čak i da bude maksimalno polazišt,ovi koji sada kupuju nemogu puno izgubiti , a sama Luka sa svojim sve jačim poslovanjem može samo donijeti porast ne u nekom budućem roku od nekih pet godina i više , nego čak u prvoj narednoj godini !!

Ma možda ovih novih 300.000 dionica podigne cijenu dionice, tko će ga znati ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

šta se bojite imate stop los [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Ma možda ovih novih 300.000 dionica podigne cijenu dionice, tko će ga znati ?

imate pravo od tih 330.000 treba izuzeti 50000 cca radničkih znači 280.000.

Teško je očito vama objasniti što će biti s BV koji je trenutno cca 900 kn …još je teže vama objasniti kako bi se to trebalo s ostalim fundamentima odraziti na cijenu….

Zašto i vi ovdje lažete i iznosite nepotpune informacije…

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!



Ma možda ovih novih 300.000 dionica podigne cijenu dionice, tko će ga znati ?

imate pravo od tih 330.000 treba izuzeti 50000 cca radničkih znači 280.000.

Teško je očito vama objasniti što će biti s BV koji je trenutno cca 900 kn …još je teže vama objasniti kako bi se to trebalo s ostalim fundamentima odraziti na cijenu….

Zašto i vi ovdje lažete i iznosite nepotpune informacije…

[/quote]
ovih 51771 dionica je iz portfelja fonda za privatizaciju, nema veze sa dokapitalizacijom tj. izdavanjem novih 330 000 dionica koje će doći na tržište u prvom i drugom krugu.Ja sam optimist te mislim da će biti interesa investitora a interes podiže cijenu, sigurno je ne spušta.
pozdrav optimistima,idemo gore
[cool]

mislim da radničke netreba oduzeti, isto tako mislim da je bolje da se sve 330000 dionice kupe, što bi značilo da su veliki max. unutra.

pozdrav svima. vratio se iz antwerpa pa vidim da sam pravi dijamant ostavio ovdje. malo sam vas pratio preko oka ali ljepše od kuće gdje su sve ignore funkcije aktivne. milina.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Cijenu dionice na burzi, nakon dokapitalizacije će odrediti cijena u 2. krugu.
Gotovo sam siguran da će ona biti ne malo viša od trenutnih 1 500 kuna.

Ovi koji prodaju po toj cijeni očito prodaju jer misle dokapitalizirati pa im treba casha, međutim ne znaju da će moći prodati svoja prava na dražbi, što im je puno isplativije i sigurnije a samim time ne moraju imati casha za dokapitalizaciju. Prodaš prava, zaradiš, a k tome ti ostanu i dioince.
Naime, može se dogoditi da cijena već u 1. krugu bude 1 500 ( ili viša ), samim time svi koji ovih dana prodaju prodaju sa gubitkom.
Zato treba razumijeti burzu i tržište kapitala, i zato ne zarada svi na burzi, pa čak niti na ovakvom dragulju od dionice kakav je LKPC.

Ja navijam za što veću cijenu u 1., samim time i što veću cijenu u 2. krugu / na dražbi.
Po meni minimalna razlika 1. i 2. kruga bi morala biti barem 500 kuna, ne bude li tako, osobno ću biti razočaran, kao i mnnogi mali dioničari koji su prošli zna se što zadnjih 4 godine.

Koliko vidim Luka radi sve bolje, interesa za dokapitalizaciju ima puno, ja sam optimističan, blago rečeno. Možda će zvučati ćudno, nakon svega što smo doživjeli, ali nekako sam strekao povjerenje u g. Pavlovića, direktora društva, uostalom sam je rekao da je svjestan što su proživječi mali dioničari od 2007. do danas te da će to imati na umu. [thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Većina ekipe ovdje ne zna ništa ni o dionici ni o firmi, ne znaju ni zašto ju kupuju, a ovi na asku nemaju pojma zbog čega ju prodaju, to mi je fascinantno [lol]

Jedva čekam da dokap završi pa da stvari krenu normalnim tokom, čisto uspredbe radi LKRI se trži na 4 book-a, a po fundamentima je miljama iza LKPC.

A di još kad prođe dokapitalizacija i kad se podigne vrijednost to jest cijena BOOK-a, a ovih dana ćemo saznati koliko [wink]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

Ja se nadam da će gospodin Pavlović i nama malim dioničarima izići ususret i ponuditi povoljne uvjete za sudjelovanje u dokapitalizaciji. Ako je radnicima cijena po 400 kn ja vjerujem da nama neće biti veća od 600 kn!

[color=blue][/color]vizionar

New Report

Close