LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovome na 1.550,00 Kn ne uspijeva baš da se raja naslaže ispod njega, ili da prodaju po bidu.
Najljepši pozdrav.

...




uz sve negativne argumente koje smo mogli pročitati, sad još i prodaja prava na dokap….možda i po 100 kn..koma…
ne razumijem ove koji sad kupuju LKPC na burzi po skoro 1600 kn?!
dajte molim vas ako je to netko s foruma, neka napiše ZAŠTO je platio 1600 kn za dionicu LKPC danas na burzi?
ima li i jedan forumaš da je danas kupio?? [shocked]

Dragi kolega ja sam jutros prodao i 5 koje sam bio ostavio da se igram ali kad sam ovoga sa nalogom 1600 vidio nisam odolio.Samodol bi hitno trebao dati ostavku,ovakvi scenarij nije se dogodio
ni na divljem zapadu.
[/quote]

O.K.Prodao si sve.Sada ljepo investirajte svoj novac na nekim drugim dionicama te Vas molim da vise ovdije ne svracate jedino ako vam se za to ukaze interes.Trenutno ga nemate ,stoga NEMATE RAZLOGA VISE PISATI.
[/quote]

Kako ne? Ima jedan vrlo dobar razlog pisati, a to je da mozda navuce nekog naivca da mu proda po 1520.

Ovdje je u tijeku akcija "prodajem kupujući" to se vidi iz svemira još od poned.

Da bi netko kupio mora imati novaca ako nisi znao. Oni koji imaju a ne kupuju ti će zasigurno požaliti jer uskoro idemo preko 2000 kn!

[color=blue][/color]vizionar

počelo je tonuti [cry]

@ muhi

ne uzrujavajte se !! BRZO PRODAJTE!
i nakon toga brze bolje ovu dudicu u usta pored vašeg nicka

@ ooppaatt
bravo gospodine! Dobra analiza! samo tako!
brzo prodajte ako imate!!! ide ovo na 1,00 kn! tamo se pozicionirajte s čitava 4 komada!

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Dragi kolege,

za nevjerovati je od kuda se ovoliki broj ovih novih osebujnih likova stvorio.
Pretpostavljam da je u pitanju velika nervoza da se kupi.

S ozirom da je priča za prvi krug riješena, valja kupiti prije izrade prospekta, jer garantirano će cijena u drugom krugu biti postavljena prilično visoko.
Pa vidjeli ste koji su sve kandidati u pregovorima

polako kolege, gap koji se trebao popuniti se popunjava. nema frke.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kakvo je to komešanje [cool] …da i zadnji nevjernici izađu


Kakvo je to komešanje [cool] …da i zadnji nevjernici izađu

Znači na 1600 se šamara sa desetinama dionica a onda nitko neće ispod 1550. Jučer slično na jednoj dionici. Grabež po 3800 a nitko neće skinut s aska po 2700 dan poslije. Kad ju je netko konačno skinuo i zblokirao, nakon blokade išla je na 3200. Dakle čista psiholohija.
Kad će izvješće? [cool]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Sukus svega je slijedeći:

Današnjom informacijom da će svi moći prodavati prava za sudjelovanje u 1. krugu dokapitalizacije se postavlja pitanje zašto bi netko prodavao sada po 1500? Neka mi netko odgovori?
Jer sada je izvjesno da ako nemaš casha da sudjeluješ u 1, krugu, možeš jednostavno prodati prava i time opet ostvaruješ istu kapitalnu dobit, vjerojatno i dosta veću, ovisno koliku će cijenu prava postići.

Drugo, sada je potvrđeno da će država svoj paket prodavati putem prava, drugim riječima tko da više.

win win situacija za sve.

Može li bolje?

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Može li netko sažeto objasniti ovo o prodaji prava….barata se s 100 kn…molim ukratko..

New Report

Close