LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam kupio danas i sutra ću vam prodati na 10% većoj cijeni.


uz sve negativne argumente koje smo mogli pročitati, sad još i prodaja prava na dokap….možda i po 100 kn..koma…
ne razumijem ove koji sad kupuju LKPC na burzi po skoro 1600 kn?!
dajte molim vas ako je to netko s foruma, neka napiše ZAŠTO je platio 1600 kn za dionicu LKPC danas na burzi?
ima li i jedan forumaš da je danas kupio?? [shocked]

Cijena prava na kupnju dionica ovisi o cijeni dionica. Cim je cijena prava manja, tim je razlika u cijeni izmedju novih i starih dionica takodjer manja. Npr, ako drzava ponudi pravo za dokap za 100kn, to znaci da cijena novih dionica nece biti znatno ispod trzisne. S druge strane, kad bi se recimo islo po nominali od 400kn, onda bi pravo za dokap vrijedilo puno vise od tog iznosa. Cinjenica da se govori o pravu za dokap po 100kn znaci da ce i cijena samih dionica u dokapu biti relativno blizu sadasnje cijene, odnosno najvjerojatnije u rasponu od 1200-1500kn o kojem je govorio kapetan Pavlovic. S obzirom da govorimo o velikom broju dionica i da tu ulaze novi strateski partneri kojima vjerojatno nije primarni interes okrenuti 2-3% u par dana na burzi nego se orjentirati dugorocnom ulaganju, mozemo biti prilicno sigurni da nakon zavrsetka dokapa nece doci do nekog veceg pritiska na prodaju. S druge strane, u firmu je usla jedna ogromna kolicina novog kapitala te fundamenti postaju znatno bolji nego prije dokapitalizacije.

Eto, jel sad jasnije?


NEMA VIŠE JEFTINE lkpc, to svi koji priželjkuju žive u zabludi, to ide samo up….

slažem se da trenutno nema jeftine LKPC, ostala je samo skupa LKPC po 1500 kn na burzi…ali za koji dan kad se ulagači u dokapu nakrcaju dionicama LKPC po simboličnih 400 kn, da vidiš koliko će onda biti jeftine LKPC na burzi [thumbsup]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

A što ako dokap bude po 2500kn. Onda je ovo sada badava, zar ne?



uz sve negativne argumente koje smo mogli pročitati, sad još i prodaja prava na dokap….možda i po 100 kn..koma…
ne razumijem ove koji sad kupuju LKPC na burzi po skoro 1600 kn?!
dajte molim vas ako je to netko s foruma, neka napiše ZAŠTO je platio 1600 kn za dionicu LKPC danas na burzi?
ima li i jedan forumaš da je danas kupio?? [shocked]

Zato što LKPC ima strašan potencijal za razvoj i rast prometa koji joj je omogućen odobrenom dokapitalizacijom, i zato što dionica trenutno vrijedi minimalno 2 booka, pa si ti sam izračunaj koliko je to [wink]
[/quote]

A tek nakon provedene dokapitalizacije koliki će biti book?? [wink]

Naime sada je book ca. 900 kuna, a dokapitalizirat će se po većim cijenama, book će narasti dosta.. [rolleyes]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


uz sve negativne argumente koje smo mogli pročitati, sad još i prodaja prava na dokap….možda i po 100 kn..koma…
ne razumijem ove koji sad kupuju LKPC na burzi po skoro 1600 kn?!
dajte molim vas ako je to netko s foruma, neka napiše ZAŠTO je platio 1600 kn za dionicu LKPC danas na burzi?
ima li i jedan forumaš da je danas kupio?? [shocked]

Dragi kolega ja sam jutros prodao i 5 koje sam bio ostavio da se igram ali kad sam ovoga sa nalogom 1600 vidio nisam odolio.Samodol bi hitno trebao dati ostavku,ovakvi scenarij nije se dogodio
ni na divljem zapadu.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

@ bromm

tako je kolega bromm!
Dobro nam došli vi na ovu temu!
samo se vi stavite na 400,00 kn! ma uostalom možete i niže!!

Usput preporučam kupovinu društvene igre: Čovječe ne ljuti se!
[lol]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!



NEMA VIŠE JEFTINE lkpc, to svi koji priželjkuju žive u zabludi, to ide samo up….

slažem se da trenutno nema jeftine LKPC, ostala je samo skupa LKPC po 1500 kn na burzi…ali za koji dan kad se ulagači u dokapu nakrcaju dionicama LKPC po simboličnih 400 kn, da vidiš koliko će onda biti jeftine LKPC na burzi [thumbsup]
[/quote]
Kolega, Samo u snovima će te gledat taj film, ima tu njih puno koji sanjaju, ali kad se probude vide stvarnost, pa ima je bolje da se vrate u snove….


Ovo je novost za negativnu blokadu , pa niste davali 1600 kada je trebalo steć prava , a sada je to smiješno. Neko gadno manipulira već mjesec dana i neko stalno nasjeda na to.


Nije mi jasno tko je ovaj na otvaranju što je kupovao po 1589 a drage kolege problem
je u tome što je ovdje sve zamršeno i ništa se nezna.Mućke na Hrvatski način
koga prevare prevare i još jedno postoji mogućnost o dogovoru da se cijena drži
na oko 1500 kn pa da tolika bude i u 1 krugu.Ovo meni sve smrdi i nemojte drukati
navući će te ljude da u mutnom gube novce.A vi koji ste kupili tu više ništa
ne možete popraviti šutite i čekajte.

Dečki olovke u ruke i računati.
Nitko s nikim ne manipulra, oni koji znaju kupuju cijelo vrijeme.


Pa lako je Pavloviću kupovati stanove po Zagrebu i provoditi se sa obitelji diljem Europe dok ovako nesmetano manipulira sa dionicom, ovo normalan čovjek ne može povjerovati šta se tu događa.

Dragi kolega srećom nismo u sindikatu pa smo na vrijeme prodali pa ne moramu drukati
kao ovi što su ušli na 1850 pa sad drukaju da ih nekome uvale ali čini mi se neće skoro.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh



uz sve negativne argumente koje smo mogli pročitati, sad još i prodaja prava na dokap….možda i po 100 kn..koma…
ne razumijem ove koji sad kupuju LKPC na burzi po skoro 1600 kn?!
dajte molim vas ako je to netko s foruma, neka napiše ZAŠTO je platio 1600 kn za dionicu LKPC danas na burzi?
ima li i jedan forumaš da je danas kupio?? [shocked]

Dragi kolega ja sam jutros prodao i 5 koje sam bio ostavio da se igram ali kad sam ovoga sa nalogom 1600 vidio nisam odolio.Samodol bi hitno trebao dati ostavku,ovakvi scenarij nije se dogodio
ni na divljem zapadu.
[/quote]

O.K.Prodao si sve.Sada ljepo investirajte svoj novac na nekim drugim dionicama te Vas molim da vise ovdije ne svracate jedino ako vam se za to ukaze interes.Trenutno ga nemate ,stoga NEMATE RAZLOGA VISE PISATI.

evo svi vi koji mislite da je LKPC sada jeftina, što ne kupujete??

Prodaja – LKPC-R-A
7 1.546,00
1 1.549,99
157 1.550,00 [2]
10 1.570,00
5 1.572,44
…..
…..

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

New Report

Close