LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jednostavno trgovanje:

sve je manje onih (skoro pa ih nema) koji prodaju po bidu
sve je više onih koji skidaju sa ask-a

S obzirom na prethodna dva tjedna sentiment se okrenuo i ima samo jedan smjer (svima jasan)

Tko čeka dočeka




Prenamjena – Luka Metković

Veliku, a sada nekorištenu Luku Metković očekuje revitalizacija. Tako će 38 tisuća kvadrata prostora luke biti iskorišteno kao gradski parking, dok će se od ostatka napraviti sportsko-rekreacijski centar.
[cool]

Puno stvari saznas kada si uz narod!!!!
Kada si uz vlast tada cujes samo ono sto zelis da cujes!!! [thumbsup]


Luka Metković ti je čisti gubitak nazad par godina su napravili novi kolosijekna kojem
nije pretovaren niti jedan vagon a radnike su povukli u Ploče.Metković se nada da će
besplatno dobiti teren i tu graditi a teren ti moj petina nije vlasništvo luke već lučke uprave
a to je državna firma koja nema veze sa lkpc.Dobro se zapitaj gdje si bio i provjeri moje
navode.
[/quote]

Kolega agnostik ili hairija, jedno te isto, jer je riječ o istoj osobi.
Evo vam link:

http://www.luka-ploce.hr/akp/doc/Katalog%20informacija%20LP.pdf

1.1. Ured direktora
1.1.1. P.J. “Priprema rada”
1.1.2. P.J. “Sipki tereti”
1.1.3. P.J .“Terminal za drvo”
1.1.4. P.J. “Operativni poslovi”
1.1.5. P.J. “Teška obalna mehanizacija”
1.1.6. P.J. “Unutrašnji transport”
1.1.7. P.J. “Luka Metković”
1.1.8. Odjel Nabave
1.1.9. Plovna Dizalica “Birina”
1.1.10. Kontejnerski Odjel

Tu vam piše da Luka Metković je direktno pod upravom direktora Luke Ploče.
Nemojte nas zamarati više..

lp
[/quote]
Pa ti stvarno pojma nemaš to je apsurdno toliko neznanje je neviđeno.

Oni su do sada imali koncesiju na Luku Metković ali zadnji vagon je tamo pretovaren prije 20 godina, nešto malo cementa se pretovaralo ali budući da je Dalmacijacement zatvorila svoja dva pogona sada nema više ni toga.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Često se spominju neki "veliki igrači" koji će ući u drugom krugu. Da li je jučer na skupštini bilo kakvog govora o tome tko su točno ti "veliki igrači"? Makar neslužbeno?


Ovaj sa 100 komada na kupnji je ozbiljan?! [wink]

Ovo ti je isti onaj koji ti prodaje na drugoj strani.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh





Prenamjena – Luka Metković

Veliku, a sada nekorištenu Luku Metković očekuje revitalizacija. Tako će 38 tisuća kvadrata prostora luke biti iskorišteno kao gradski parking, dok će se od ostatka napraviti sportsko-rekreacijski centar.
[cool]

Puno stvari saznas kada si uz narod!!!!
Kada si uz vlast tada cujes samo ono sto zelis da cujes!!! [thumbsup]


Luka Metković ti je čisti gubitak nazad par godina su napravili novi kolosijekna kojem
nije pretovaren niti jedan vagon a radnike su povukli u Ploče.Metković se nada da će
besplatno dobiti teren i tu graditi a teren ti moj petina nije vlasništvo luke već lučke uprave
a to je državna firma koja nema veze sa lkpc.Dobro se zapitaj gdje si bio i provjeri moje
navode.
[/quote]

Kolega agnostik ili hairija, jedno te isto, jer je riječ o istoj osobi.
Evo vam link:

http://www.luka-ploce.hr/akp/doc/Katalog%20informacija%20LP.pdf

1.1. Ured direktora
1.1.1. P.J. “Priprema rada”
1.1.2. P.J. “Sipki tereti”
1.1.3. P.J .“Terminal za drvo”
1.1.4. P.J. “Operativni poslovi”
1.1.5. P.J. “Teška obalna mehanizacija”
1.1.6. P.J. “Unutrašnji transport”
1.1.7. P.J. “Luka Metković”
1.1.8. Odjel Nabave
1.1.9. Plovna Dizalica “Birina”
1.1.10. Kontejnerski Odjel

Tu vam piše da Luka Metković je direktno pod upravom direktora Luke Ploče.
Nemojte nas zamarati više..

lp
[/quote]
Pa ti stvarno pojma nemaš to je apsurdno toliko neznanje je neviđeno.

Oni su do sada imali koncesiju na Luku Metković ali zadnji vagon je tamo pretovaren prije 20 godina, nešto malo cementa se pretovaralo ali budući da je Dalmacijacement zatvorila svoja dva pogona sada nema više ni toga.
[/quote]

Za tebe je čudno da si iz Ploča a da navijaš za Dinamo, to zato da provociraš one u Pločama?
Što misliš ima li tebi spasa uopće ili nema?
Ima li i dolje kakvih institucija? Specijalnih mislim..

Prvo pišete da nije uopće pod Lukom, a sada već da ima koncesiju, tj da su imali.
Što, odjednom su ju izgubili? [lol]
Koncesija ili ne, ide u njihov RDG, ćuj trebaš naučiti osnovnu matematiku, vidim da te tu pokušavaju neki naučiti, a tek poslije, i to dugo poslije slijedi bilanca RDG i sl. stvari.
Tebi je to naučna fantastika još uvijek.

lp i sretno, javi ako trebaš koju knjigu, imam par iz osnovne škole ostalo mi, pa ako zatreba.. [thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

agnostik Koja je poanta vašeg sukobljavanja s neistomišljenicima na ovom forumu….
Puca vam prsluk za LKPC i tko će po kolko prodati il kupiti..Mi smo u njoj i idemo dalje…


Često se spominju neki "veliki igrači" koji će ući u drugom krugu. Da li je jučer na skupštini bilo kakvog govora o tome tko su točno ti "veliki igrači"? Makar neslužbeno?

Sačuvaj bože, ma ne..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

PETINA, 01.02.2011. u 13:52
agnostik @

Dragi gospodine ja ti imam firmu sa 30 zaposlenika i ne navlačim ljude po forumimama a usput
imam i ogroman broj dionica pojedinih tvrtki i stalno prodajem kupujem.

Ma koja firma!!! Veliki poduzetnik a ne zna osnove poduzetnistva.Ne znas niti sta znaci PJ.
Reci cu ti.POSLOVNA JEDINICA.

Za tebe je čudno da si iz Ploča a da navijaš za Dinamo, to zato da provociraš one u Pločama?
Što misliš ima li tebi spasa uopće ili nema?
Ima li i dolje kakvih institucija? Specijalnih mislim..

Prvo pišete da nije uopće pod Lukom, a sada već da ima koncesiju, tj da su imali.
Što, odjednom su ju izgubili? [lol]
Koncesija ili ne, ide u njihov RDG, ćuj trebaš naučiti osnovnu matematiku, vidim da te tu pokušavaju neki naučiti, a tek poslije, i to dugo poslije slijedi bilanca RDG i sl. stvari.
Tebi je to naučna fantastika još uvijek.

lp i sretno, javi ako trebaš koju knjigu, imam par iz osnovne škole ostalo mi, pa ako zatreba.. [thumbsup]

lp

Pošto ne vidim što gospodin Hairija piše vidim samo kad ga se citira, pa eto da ipak pokušam pomoći.

računanje osnova matematike postoci:
Da pojasnimo…

DIO / CJELINA * 100 = %
Znači gospodine Hairija
60 / 1200 * 100 = 5,00%

To nikako nije 2 % kako vi računate, tako da evo sada si zapišite formulu za znate za inače:
DIO / CJELINA [lol]

Sad papir i olovku u ruku , a zatim se uhvatite raznoraznih pojmova..pa kad tek njih svladate onda se bavite bilancom, rdg -om, novčanim tokovima, koncesijama..itd.

Evo sad sam stvarno se potrudio Vam objasniti računanje postotaka u nadi da ćete to svladati.

U svakom slučaju sretno.
Gospodin plavi uvijek mu možete objasniti da je DIO /CJELINA postotak.

Dotični gospodin je imao takve bisere na temi KODT-R-A, pa eto samo je pitanje kredibiliteta njegovih rječi.

Ne vidim čemu panika..dokap ide po ovom dokap ide po onome..Sad šta je tu je…ne vrijedi vam se uzrujavati..sve će se znati za par dana kada izađe prospekt.
No u prilog Vam ne ide nikako to da ste dosada apsolutno sve vezano za ovaj dokap promašili i vi i agnostik i lacoste..i raznorazni.
Te da dokap ne ide…te da nema lockupa…niz će se vrlo vrlo vjerovatno NASTAVITI.

Pozdrav

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Po meni će oni ovoj dionicu pokušati držati što veću cijenu tako da bude i veća cijena u prvom krugu
i da sve ovo izgleda uvjerljivo.Živi bili pa vidili.Zapamtite šta sam napisao.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Ka šta sam i napomenuo nekidan, a to se i pokazalo kako je previše važnosti dano radničkim dionicama. Naravno i sama pomisao o nepostojanju lock-upa je bila dovoljna lešinarima da nesmetno zatrpavaju ovu temu. Zbog kvalitete samog foruma molim moderatore da malo pripaze ko piše i šta se piše jer ovo više nema nikakvog smisla. Opcija Ignore je beskorisna budući da im stalno netko odgovara i praktički 70% raprave zadnjih dana je besmisleno.
Pa jeli moguće da neki novi likovi nekažnjeno manito pišu po 10ak postova dnevno svjesno šireći laži i provocirajući bez ikakvih argumenata?! Dali se nakon jučerašnje službene odluke o postojanju lock-upa itko od vas lešinara pokrija ušima i prizna kako je pogrešija?! Ne, nego ste nastavili još žešće!

Vaš link
U 2010. ukupno prekrcano 4,53 mil t, dok je početkom godine Pavlović spominjao plan od 4,1 mil t .

Žao mi je šta nisam moga prisustvovat sjednici, ali jako mi je drago šta se napokon počelo pričat i o malim dioničarima. Pozdravljam sve dioničare i radnike LKPC.


ratus, 01.02.2011. u 14:06
agnostik @
Dragi gospodine ja ti imam firmu sa 30 zaposlenika i ne navlačim ljude po forumimama a usput
imam i ogroman broj dionica pojedinih tvrtki i stalno prodajem kupujem.

Ma koja firma!!! Veliki poduzetnik a ne zna osnove poduzetnistva.Ne znas niti sta znaci PJ.
Reci cu ti.POSLOVNA JEDINICA.
[/quote]
Kolega Petina, možda bi ipak bilo dobro da se malo odmorite od puta jer spuštati razinu diskusije o potrebi investiranja u moćnu tvrtku (LKPC) na tumačenje bivših soc. org. jedinica ne priliči ovom forumu. Ako je istina da će se u Metkoviću graditi parking na mjestu gdje je nekad poslovala PJ Luke, to zacijelo neće graditi i tu zarađivati Luka Ploče d.d. Ona ima i prečeg posla.
Međutim, ako je istina da više nema zaposlenika Luke u Metkoviću, već su povučeni u Ploče, a u ustoju su "zaboravljeni", to samo dodatno ističe kako Uprava ne radi svoj posao – preustroj tvrtke je stalna zadaća svake uprave uspješne kompanije.
Zna li netko (možda netko iz Luke) kolika je vrijednost imovine koju LKPC uopće ima u Metkoviću? [huh]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close