LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moj micke ja ti svugdje imam svoje ljude i to se tako radi a ne tebe su navukli ovi ovdje
sa foruma.Sindikat te zezno pa nisam ti ja kriv.Sve šta je bilo na skupštini znam a i ono
šta se poslije pričalo.Zato čuvaj svoje novce i ne vjeruj nikomu.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh




YOHNNY @
Radite u luci i u kontaktu ste sa radnicima.Pitajte kolege koji su bili na skupstini neka vam kazu kako je bilo ,te nam to napisite na forum.Molim vas da to napravite cisto da nebi ispalo da sam nesto napisao sta nije istina.

Ja sam bio na skupštini i ono je bila obična farsa,ništa neznaju,čekaju prospekt kao da će pasti
sa marsa,a Pavlovićeva glasnogovornica Tonka koja mu služi kads treba nešto zamrsiti
i koja nema nikakve škole vodi glavnu riječ još da se javio Braco i eto ti ga kao i uvijek-ništa novo.
[/quote]

Ma sta si ti bio. Po nacinu pisanja stvorio sam sliku o tebi.Ako si bio na skupstini tada si sigurno FALIO NE SAMO FIRMU VEC I CJELI GRAD. Pogledaj malo na karti.Ploce nisu kraj Rovinja ,mada mislim da bi ti trebao biti sponzor ADRIS.

Zasto ADRIS?
Pa pušiš kolega,pušiš. Nastavis li tako razmisljati VRLO BRZO CEŠ POPUŠITI.
[/quote]

Kolega PETINA pa samo pročitajte moj post…
pa čovjek je pisao ovdje u vrijeme skupštine 🙂 i jos su mu nekoliko postova od 11-12 pobrisali.
[lol] [lol]

24 sata se ne može držati svoje priče.
Gospodine PETINA nemojte se truditi….neki se očito guše u neznanju i ljubomori.
Dobri stari hrvatski JAL!

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

micke @
Znam samo da je mene bilo na GS a to je potvrđeno i u zapisniku.Samo je zapisnik preblago napisan.


Moj micke ja ti svugdje imam svoje ljude i to se tako radi a ne tebe su navukli ovi ovdje
sa foruma.Sindikat te zezno pa nisam ti ja kriv.Sve šta je bilo na skupštini znam a i ono
šta se poslije pričalo.Zato čuvaj svoje novce i ne vjeruj nikomu.

AJooojjjjj 🙂 siroče…
TI IMATE SVOJE LJUDE SVUGDJE?!:) …kako moćno i gordo zvučite. Čovjek bi si svakav pozitivan dojam mogao steći o vama.
Sindikat?! Ja nisam u sindikatu, radim u privatnoj kompaniji. A ako vi vidite bijele miševe, djeda bozičnjaka i kojekakve sindikate na forumu to je vaš problem. Ispravan Vam je mozak s kojekakvim sindikatima….

Mene nitko nije mogao navući jer sam u LKPC davno ušao dovoljno rano a ne po cijenama kojima ste vjerovatno vi. Valjda ste ulazili tamo negdje 2000,00 kn prije godinu dana..iskreno mi je žao radi vas ukoliko je tako, istinski se nadam da niste izgubili.

Zamislite pa vi znate šta je bilo na skupštini…Znam i ja, iako nisam bio i to ne skrivam…dok vi s druge strane lažete da ste bili a pisali ste ovdje jučer cijeli dan. Meni laganje nije potrebno za razliku od Vas.

Ajojj pa vi i znate što se poslije pričalo, jel su to oni postovi gdje vi pričate s radnicima koji su vam moderatori pobrisali?! (pitam se zasto su vam pobrisani ti postovi).

ali u svakom slučaju najveća Vam je provala. "VI IMATE SVOJE LJUDE"

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

p.s. ne vodite vi brigu o mojim novcima, već o tome da kad izjavite laž…da ste ju barem u stanju potkrijepiti…

Ostajte mi dobro i vi i VAŠI ljudi
[thumbsup] [lol] [thumbsup] [lol] [thumbsup] [lol] [thumbsup] [lol]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Moj micke ja ti svugdje imam svoje ljude i to se tako radi a ne tebe su navukli ovi ovdje
sa foruma.Sindikat te zezno pa nisam ti ja kriv.Sve šta je bilo na skupštini znam a i ono
šta se poslije pričalo.Zato čuvaj svoje novce i ne vjeruj nikomu.

Kolega sveznalice (sami ste se tako izjasnili),

dajete onda napišite cijenu prvog kruga i cijenu drugog kruga, tek toliko da ostane zapisano.

Bilo bi i poželjno da napišete i tko će sve sudjelovati u prvom krugu … bez ono postojeći dioničari

Također da napišete tko pretendira na drugi krug.

Eto, vrlo jednostavna pitanja za secret club


micke @
Znam samo da je mene bilo na GS a to je potvrđeno i u zapisniku.Samo je zapisnik preblago napisan.

je u zapisniku sam Vas prepoznao [lol] [thumbsup]

no nemojte sada proturječiti agnostiku. ON IMA SVOJE LJUDE [cool]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!



@frckavi

Kolega treba sagledati i drugu stranu medalje zar ne a ne da predstavnici sindikata vode glavnu riječ i navlače, ja sve argumentiram imenima kao i službenim podacima za razliku od ovih koje je predsjednik sindikata navukao pa im je sada svatko kriv.


Ma svaka čast. Ali mene ne zanima tko je tko već samo način pisanja i snaga uvjerenja u vlastitu nepogrešivost. Na Ingri je to bilo strašno zanimljivo, ali čini mi se da je sa padom cijene dionice ispod 20 kn nekako to oduševljenje budućom zaradom splasnulo.
Ovdje na LKPC je trenutno slična situacija – ljudi su otišli na skupštinu i sad su uvjereni da sve znaju makar se ništa nije odlučilo i ništa se novo ne zna. Osim da g. Pavlović kopa nos i da ga je jedan kolega "naribao" (pretpostavljam da kapetan danas nije došao na posao i da u fetalnoj poziciji još uvijek jeca u svojoj sobici). A sačuvaj Bože ako nisi bio na skupštini ili ako počiniš herezu da preispituješ vrijednost cijelog poduzeća. Odmah na lomaču. Penitenziagite.
Kako rekoh – socijološki zanimljivo.



Moj micke ja ti svugdje imam svoje ljude i to se tako radi a ne tebe su navukli ovi ovdje
sa foruma.Sindikat te zezno pa nisam ti ja kriv.Sve šta je bilo na skupštini znam a i ono
šta se poslije pričalo.Zato čuvaj svoje novce i ne vjeruj nikomu.

Kolega sveznalice (sami ste se tako izjasnili),

dajete onda napišite cijenu prvog kruga i cijenu drugog kruga, tek toliko da ostane zapisano.

Bilo bi i poželjno da napišete i tko će sve sudjelovati u prvom krugu … bez ono postojeći dioničari

Također da napišete tko pretendira na drugi krug.

Eto, vrlo jednostavna pitanja za secret club
[/quote]
Problem je u tome što nitko ništa nezna i sve se radi u mutnom i ovo bi kao i ingru trebalo
prijaviti evropskoj komisiji.Nađite mi jednu državu u evropi da se ovako radi
da nitko ništa nezna a obrisani postovi su bili prosvjed protiv političara koji su ovdje
duboko upetljani.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ovaj dokap treba poništiti i smijeniti sve u upravi LKPC i nadzornom odboru!
već 2 mjeseca je dokap u igri a ne zna se skoro ništa a cijena dionice oscilira od 1200-1800-1300 kn, a mi na burzi čupamo kosu (tko je još ima)!!!
SRAMOTNO!!!!!

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

lp svim dioničarima lkpc

– pitanje je kakva će bit cijena u prvom i drugom krugu
– u prvom krugu relativno dobra
– u drugum krugu bit će …..
– samo se smijem jer neki prodaju na ovim razinama,
– ovo je moje osobno razmišljanje i nije druk na gore ili dole

lp od malade dame lize


ovaj dokap treba poništiti i smijeniti sve u upravi LKPC i nadzornom odboru!
već 2 mjeseca je dokap u igri a ne zna se skoro ništa a cijena dionice oscilira od 1200-1800-1300 kn, a mi na burzi čupamo kosu (tko je još ima)!!!
SRAMOTNO!!!!!

Kolega, nemoj gubit živce, sve će uskoro bit poznato, u međuvremenu stiže odličan FI da malo smiri tenzije dežurnih katastrofičara [wink]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


ovaj dokap treba poništiti i smijeniti sve u upravi LKPC i nadzornom odboru!
već 2 mjeseca je dokap u igri a ne zna se skoro ništa a cijena dionice oscilira od 1200-1800-1300 kn, a mi na burzi čupamo kosu (tko je još ima)!!!
SRAMOTNO!!!!!

Kolega ,jucer sam nastupio na GS upravo tako kako ste vi napisali!!!
Zamislite kada sam Pavlovicu rekao da bih najrađe glasao protiv,jer zasto da dam svoj glas i svoj novac za nesto o cemu neznam nista.Rekao sam im da se ponasaju BAHATO I AROGANTNO premama nama malim dionicarima i da neponavljam dalje jer sam to vec napisao.

Sacekajmo prospekt koji ce nam sve nejasnoce pojasniti.

Zelim kazati da 1.krug je namjenjen nama postojecim dionicarima ali zato drugi krug PARA GACE

Nema potrebe da se ljutite.

Evo vam jos jedan info.koji sigurno niste znali.Mozda ste znali ali nismo o njemu govorili.

Poslovna jedinica Metkovic

Luka u Metkoviću je stara trgovačka luka na Neretvi smještena 20 km od ušća. Svoj procvat doživljava još 1891. godine kada je izgrađena pruga uskog kolosijeka Sarajevo – Metković.
Od 1982. godine posluje u sastavu Luke Ploče.
Specijalizirana je za pretovar troske, rasutog i uvrećanog cementa, oblovine i drugih generalnih tereta.
http://www.luka-ploce.hr/hr/metkovic.php

[thumbsup]

New Report

Close