LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ YOHNNY …a sta sam vam rekao.. VRLI matematičar.


@plavi
ne bi ja rekao da on LAŽE prije bi rekao da JEDNOSTAVNO ne zna!

Dokazao je da ne zna matematiku (u 10 godina skupi čovjek 30 godina staža, a i njemu je 60 kn od 1200,00 2%)
a ovim što je izjavio 800-1400 je pokazao da ni hrvatski nije prošao u školi, tj ni da čitati ne zna.

Kako bi samo taj korisnik nestao s foruma da postoji pravni način da se to kvalitetno kazni!
Toliko lazi nadrobljenih.

Jedino što vam preostaje kao i meni IGNORE.

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Več sam informiran.
Sve što ste napisali je ISTINA.
ps. Bilo je zanimljivo

Da se ti imaš gdje informirati i da imaš ikakav info prodao bi kad su prodavali Marija Šiljeg, Maja Žulj, Tomo Krilić i ostali po 5500 a ti si ostao zaglavljen i danas i biti ćeš još godinama tu, toliko o tvojim infima.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

@PETINA
Zanima me par stvari
1.Znači u prospektu će definitivno biti određena cijena za prvi i drugi krug?
2.Kad ce izaci prospekt?

Unaprijed hvala



Več sam informiran.
Sve što ste napisali je ISTINA.
ps. Bilo je zanimljivo

Da se ti imaš gdje informirati i da imaš ikakav info prodao bi kad su prodavali Marija Šiljeg, Maja Žulj, Tomo Krilić i ostali po 5500 a ti si ostao zaglavljen i danas i biti ćeš još godinama tu, toliko o tvojim infima.
[/quote]
Prodao preko 6000 a opet ušao jaakooo nisko. [bye]



YOHNNY @
Radite u luci i u kontaktu ste sa radnicima.Pitajte kolege koji su bili na skupstini neka vam kazu kako je bilo ,te nam to napisite na forum.Molim vas da to napravite cisto da nebi ispalo da sam nesto napisao sta nije istina.

Ja sam bio na skupštini i ono je bila obična farsa,ništa neznaju,čekaju prospekt kao da će pasti
sa marsa,a Pavlovićeva glasnogovornica Tonka koja mu služi kads treba nešto zamrsiti
i koja nema nikakve škole vodi glavnu riječ još da se javio Braco i eto ti ga kao i uvijek-ništa novo.
[/quote]

Skupština je zaključena u 12:30
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/hkbVX2GuPnUK2dJF7xBD5Q==.pdf

Vi ste pisali poruke na forumu redom
31.01.11. | 12:16 Agnostik
31.01.11. | 12:42 Agnostik
Također ste pisali još par postova prije 12:16 koji su vam pobrisani naravno zbog laži koje ste sve nadrobili u tome.
Sad ste napisali da ste bili na skupštini i da je bila obična farsa.

Pa kako tako loše lažete, mislim ne drzite se svoje priče niti puna 24 sata!!!
Sramota vas može biti….

Imate mogućnost biti na dva mjesta istovremeno?!
Vi ste čudo prirode!!!

Sad ste sigurno u kategoriji hairije matematičara …. jedan ulovljen u neznanju elementarnih stvari, a drugi u lažima.

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!




YOHNNY @
Radite u luci i u kontaktu ste sa radnicima.Pitajte kolege koji su bili na skupstini neka vam kazu kako je bilo ,te nam to napisite na forum.Molim vas da to napravite cisto da nebi ispalo da sam nesto napisao sta nije istina.

Ja sam bio na skupštini i ono je bila obična farsa,ništa neznaju,čekaju prospekt kao da će pasti
sa marsa,a Pavlovićeva glasnogovornica Tonka koja mu služi kads treba nešto zamrsiti
i koja nema nikakve škole vodi glavnu riječ još da se javio Braco i eto ti ga kao i uvijek-ništa novo.
[/quote]

Skupština je zaključena u 12:30
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/hkbVX2GuPnUK2dJF7xBD5Q==.pdf

Vi ste pisali poruke na forumu redom
31.01.11. | 12:16 Agnostik
31.01.11. | 12:42 Agnostik
Također ste pisali još par postova prije 12:16 koji su vam pobrisani naravno zbog laži koje ste sve nadrobili u tome.
Sad ste napisali da ste bili na skupštini i da je bila obična farsa.

Pa kako tako loše lažete, mislim ne drzite se svoje priče niti puna 24 sata!!!
Sramota vas može biti….

Imate mogućnost biti na dva mjesta istovremeno?!
Vi ste čudo prirode!!!

Sad ste sigurno u kategoriji hairije matematičara …. jedan ulovljen u neznanju elementarnih stvari, a drugi u lažima.

[/quote]
Micike srećo nemoj se ljuti sindikat te navukao na 2000 i sad ti je svatko kriv.

Vidiš da je i tvoj presjedik kupova sa skupštine evo ti i dokaz.
plavi
Sa skupštine LKPC + DLKV po 302.
Vrhunski.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.




Več sam informiran.
Sve što ste napisali je ISTINA.
ps. Bilo je zanimljivo

Da se ti imaš gdje informirati i da imaš ikakav info prodao bi kad su prodavali Marija Šiljeg, Maja Žulj, Tomo Krilić i ostali po 5500 a ti si ostao zaglavljen i danas i biti ćeš još godinama tu, toliko o tvojim infima.
[/quote]
Prodao preko 6000 a opet ušao jaakooo nisko. [bye]
[/quote]
Znači povlašteni info a neka micike, plavi, petina i ostali gube novce i ljute se na svakoga, ajde neka bar netko zarađuje meni je to drago.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Ovdje se nakupilo toliko socijološki zanimljive ekipe da ozbiljno razmišljam fokus svoga interesa prebaciti sa foruma Ingre na forum LKPC.
Tamo nije bilo ovako zanimljivo još od vremena filije i konzultanta (kolege koji si je dao truda i manipulacije na Ingri prijavio Europskoj komisiji).

Evo malo analize za prošli mjesec

Najveći gubitak među likvidnijim izdanjima bilježi dionica Luke Ploče. Njezina cijena se spustila 5 posto, na 1.350 kuna, uz 390.00 kuna prometa. Ta je dionica već prošloga tjedna pretrpjela pad cijene za 17,65 posto.
Vaš link

To je zato što je sve transparetno, zato što će dokap biti povoljan za postojeće dioničare, zato što Pavlovićevi jarani ne znaju kako ide dokap, zato što ćete svi vi zaraditi.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

@frckavi

Kolega treba sagledati i drugu stranu medalje zar ne a ne da predstavnici sindikata vode glavnu riječ i navlače, ja sve argumentiram imenima kao i službenim podacima za razliku od ovih koje je predsjednik sindikata navukao pa im je sada svatko kriv.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.



YOHNNY @
Radite u luci i u kontaktu ste sa radnicima.Pitajte kolege koji su bili na skupstini neka vam kazu kako je bilo ,te nam to napisite na forum.Molim vas da to napravite cisto da nebi ispalo da sam nesto napisao sta nije istina.

Ja sam bio na skupštini i ono je bila obična farsa,ništa neznaju,čekaju prospekt kao da će pasti
sa marsa,a Pavlovićeva glasnogovornica Tonka koja mu služi kads treba nešto zamrsiti
i koja nema nikakve škole vodi glavnu riječ još da se javio Braco i eto ti ga kao i uvijek-ništa novo.
[/quote]

Ma sta si ti bio. Po nacinu pisanja stvorio sam sliku o tebi.Ako si bio na skupstini tada si sigurno FALIO NE SAMO FIRMU VEC I CJELI GRAD. Pogledaj malo na karti.Ploce nisu kraj Rovinja ,mada mislim da bi ti trebao biti sponzor ADRIS.

Zasto ADRIS?
Pa pušiš kolega,pušiš. Nastavis li tako razmisljati VRLO BRZO CEŠ POPUŠITI.




YOHNNY @
Radite u luci i u kontaktu ste sa radnicima.Pitajte kolege koji su bili na skupstini neka vam kazu kako je bilo ,te nam to napisite na forum.Molim vas da to napravite cisto da nebi ispalo da sam nesto napisao sta nije istina.

Ja sam bio na skupštini i ono je bila obična farsa,ništa neznaju,čekaju prospekt kao da će pasti
sa marsa,a Pavlovićeva glasnogovornica Tonka koja mu služi kads treba nešto zamrsiti
i koja nema nikakve škole vodi glavnu riječ još da se javio Braco i eto ti ga kao i uvijek-ništa novo.
[/quote]

Skupština je zaključena u 12:30
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/hkbVX2GuPnUK2dJF7xBD5Q==.pdf

Vi ste pisali poruke na forumu redom
31.01.11. | 12:16 Agnostik
31.01.11. | 12:42 Agnostik
Također ste pisali još par postova prije 12:16 koji su vam pobrisani naravno zbog laži koje ste sve nadrobili u tome.
Sad ste napisali da ste bili na skupštini i da je bila obična farsa.

Pa kako tako loše lažete, mislim ne drzite se svoje priče niti puna 24 sata!!!
Sramota vas može biti….

Imate mogućnost biti na dva mjesta istovremeno?!
Vi ste čudo prirode!!!

Sad ste sigurno u kategoriji hairije matematičara …. jedan ulovljen u neznanju elementarnih stvari, a drugi u lažima.

[/quote]

Njih dvoje(zajedno) su kompletna licnost.Kao dva policajca.JEDAN ZNA CITATI A DRUGI ZNA PISATI!!!

New Report

Close