LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani kolege,

smatram da mali dioničari moraju imati svog predstavnika, danas je to u razgovorima s upravom, sutra možda kroz članstvo u NO, a sasvim sigurno za razdoblje u kojem će mali dionočari trebati imati
svog izaslanika za pregovore s strateškim partnerom.

Moj glas za kolegu plavog uz preporuku : vodite računa o pokretanju inicijative za osnivanje udruge malih dioničara Luke Ploče.




tko je imao dionice LKPC do pred neki dan,taj ima pravo sudjelovati u 1.krugu dokapa po privilegiranoj cijeni makar ih je danas prodao.
međutim, tko danas, sutra….kupi dionice LKPC, on NEMA pravo kupnje dionica LKPC u dokapu po diskontnoj cijeni u 1. krugu dokapa jer je rok za stjecanje tog prava prošao – mislim da je zadnji dan za kupnju bio 26.01.2011.

dobro da ste to pojasnili kolega, nisam pratio temu LKPC,pa sam danas mislio kupiti radi dokapa,ali ako nemam to pravo onda nema smisla. pogotovo ako će u dokapu biti niža cijena nego sada na burzi,pa još kad ovi iz dokapa počnu prodavati dionice iz dokapa na burzi moglo bi bit svega

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


i, kako se onda određuje cijena za dioničare neradnike?

Dobra… [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Dečki, s obzirom da smo većina dugoročni ulagači, idemo pokrenuti inicijativu za izborom našeg predstavnika u budućim zasjedanjima GS. Mislim da nema boljeg mjesta od ovog foruma da se veći broj dioničara izjasni. Drugi će već saznati za inicijativu i pridružiti se. Možda da netko izradi template za glasanje i da ga distribuira e-mailovima svakom zainteresiranom, ili ima netko bolju ideju? Prema onome što se do sada moglo utvrditi čitajući sve dosadašnje komentare, g. Plavi bi bio idealan izbor i borac za naše interese, s obzirom da čovjek najbolje poznaje situaciju u ovoj kompaniji, bez namjere da podcjenjujem ostale kolege.
Stoga, dajem svoj prijedlog za Plavog!

Također za Plavog [thumbsup]
[/quote]
pa prateci godinama ovaj forum mislim da bi cijenjenog forumasa Plavog trebalo poslati na sva zasjedanja GS u sve firme…….kad bolje razmislim kako cijenjeni Gospodin Plavi sigurno pogadja
dionice bez imalo rizika da kod njega postoji mogucnost promasaja mozemo ga cak i dalje slati
npr. u UN u vijece sigurnosti
pofuk

ste vidjeli ovog koji prodaje 1 dionicu za za kunu i pol maloprije na asku. koliko šaljivđija..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nisam nigdi vidio odgovor na pitanje svih pitanja….kad se zna cijena dokapa za 1. i 2. krug…za nas koji smo ostali u LKPC…

Ova lkpc mi je do sada bila najdraža dionica.Kupiš i sačekaš onda se počne nešto
šuškati naraste pa prodaš i tako dosta puta.Kamo sreće da ova dokapitalizacija
nije bila još za 5 godina.Možda opet uđem ali sada sigurno ne je je ovo prevelik
rizik i previše mutna voda.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh





tko je imao dionice LKPC do pred neki dan,taj ima pravo sudjelovati u 1.krugu dokapa po privilegiranoj cijeni makar ih je danas prodao.
međutim, tko danas, sutra….kupi dionice LKPC, on NEMA pravo kupnje dionica LKPC u dokapu po diskontnoj cijeni u 1. krugu dokapa jer je rok za stjecanje tog prava prošao – mislim da je zadnji dan za kupnju bio 26.01.2011.

dobro da ste to pojasnili kolega, nisam pratio temu LKPC,pa sam danas mislio kupiti radi dokapa,ali ako nemam to pravo onda nema smisla. pogotovo ako će u dokapu biti niža cijena nego sada na burzi,pa još kad ovi iz dokapa počnu prodavati dionice iz dokapa na burzi moglo bi bit svega
[/quote]
na burzi će bit svega dokle god ima ovakvih neukih poput tebe. dijeliš lekcije šta će bit a ne znaš ni kad treba kupit dionicu kako bi sudjelovao u dokapu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Mogla bi danas gornja blokada….Ako je u drugom krugu 2000 npr…investitori zainteresirani…Nešto slično kao na INA…


neki očekuju rast, neki pad,ali mislim da će cijena ostati oko neko vrijeme oko 1400 kn jer zašto bi bilo tko sada kupovao LKPC po 1400-1500 kn, ako će u dokapu moći kupiti po npr.800 kn, znači sad bi plaćao duplo na burzi, a tko sada kupi NEMA pravo na dokap po toj nižoj cijeni….

Ima tu još jedna moguća caka – za one koji više nemaju pravo na dokapitalizaciju : što ako za male bude 1200, a veliki na dražbi nabiju na 1800 – 2000 , onda ova cijena od 1400 izgleda sasvim privlačno.Slažem se da bi ova cijena oko 1400 kn mogla ostati jedno vrijemo, najviše do objave konačne odluke po kojoj idu oba kruga .

PETINA, 01.02.2011. u 10:04
hairija @

Kakve se sve gluposti ovdje mogu pročitati pa to je za nepovjerovati

Ako itko pise gluposti ti si TI.

PETINA, 01.02.2011. u 10:04
Pavlović izjavio kad je gostovao na radio Dubrovniku ovdje neki kao da sjede na ušima.

Da si bio na GS tada bi pozorno slusao kako sam ga izribao vezano za gostovanje na radio Dubrovniku.A donekle se moglo naslutiti koji ce biti rasponi cijena jer sam ga na to namjerno i navodio.

Drugi put sjedi u auto i dođi na GS a pogotovo ovu koju je Pavlovic naveo kao POVJESNA GODISNJA SKUPSTINA.


Nisam nigdi vidio odgovor na pitanje svih pitanja….kad se zna cijena dokapa za 1. i 2. krug…za nas koji smo ostali u LKPC…

Još se nešto nezna da li će biti 1/1,1/1.5 ili 1/2 za svaku koju si imao na dan 26.01.2011

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

New Report

Close