LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Petina, [thumbsup] [thumbsup] !!


kliring ovo je za tebe — nisi neki dan pisao po forumu, da je lkpc smeče, zašto se sada praviš ljepog dečka

mlada damo lizo odgovorit ću Vam na vaše robotizirane prijepiske, volio bih da mi dokažete kada sam ja govorio o lkpc kao o smeću. da mi se zgadila u jednom trenutku i da je politička dionica okarakterizirana najstarijim zanatom na svijetu apsolutno stoji, što sam i napisao u par navrata ali izjavio da je smeće nisam. Zaboravljate da čak do danas službeno nije bila potvrđena informacija da će radnici imati zabranu prodaje 5 godina, zaboravljate koliko je sve bilo i još je netransparentno, zaboravljate Vi mnogo toga a samo zato jer ste loš investitor koji se previše vezuje za dionicu i tvrdoglavo ide glavom kroz zid. Sad kad imamo bar ponešto službenih informacija (današnja o lock up-u) ipak je lakše donositi investicijske odluke pa sam iskoristio to pravo i danas ponovno ušao u dionicu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


jedva čekam da dođe Plavi i da vas upozna sa svojom govorancijom, bilo ga je za užitak slušat.
jest da je Pavlović kopao nos za to vrijeme, al nema veze, čovjek se potrudio[lol]

procitao sam od bilježnika izvještaj i vidi se da je gospodin plavi aktivno sudjelovao kako i naveo unaprijed:)
Tako da mu svaka cast na trudu… 🙂

@lacoste
jel kupujete radničke po 400,00 ? odmah nakon dokapa..Zar nece oni odmah prodavati po 400,00?! 🙂

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Evo i zapisnika javnog bilježnika sa IGS:
http://www.luka-ploce.hr/doc/Zapisnik_sa_Izvanredne_Glavne_skupstine_od_31.01.2011.pdf

Članak 4. ——————————————————————————————-
Nove dionice izdaju se u nematerijaliziranom obliku, oznake LKCP-R-A, u obliku
elektroničkog zapisa u kompjuterskom sustavu SKDD-a. ———————————-

Ne znaju si ni ticker pravilno napisat, ovo se provlači od poziva za Glavnu skupštinu…valjda će do prospekta shvatit da je LKPC-R-A

Konačno se priča privodi kraju [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

neki očekuju rast, neki pad,ali mislim da će cijena ostati oko neko vrijeme oko 1400 kn jer zašto bi bilo tko sada kupovao LKPC po 1400-1500 kn, ako će u dokapu moći kupiti po npr.800 kn, znači sad bi plaćao duplo na burzi, a tko sada kupi NEMA pravo na dokap po toj nižoj cijeni….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje!


@ lacoste!!

Hahahaha

Kakva zavist:) gospodine lacoste samo za vas dionicare ce imati 15 godina lock up!
Ali samo zato sto vi ne sudjelujete:)


Nema tu zavisti poštovani/na gospodine/đa-sa moje strane.
30.01.2011 u 22:15
sam napisao post namjenjen vama ,a glasi:
Pa sami prosudite na čijoj je strani prevaga zavisti.


@Micke

Radnici Luka Ploče su zaslužili da kupuju po 400 kn ,o tome stvarno netreba voditi raspravu.
Dali je to nekome u interesu -to je druga priča.
Treba ljudima dozvoliti trenutnu prodaju bez zadrške ,neka i oni nešto zarade.



apoka@

Ako kazem ispadat ce druk zato valja sacekat.Info si mogao dobiti ali to neka za sada bude tajna.


Jedno pitanje ?
Čitam vaš post sa skupštine pa me zanima:
1) radnici dobivaju dionice po 400 kn -lock up je 5 godina .
2)što je za ostale dioničare koji dokapitaliziraju?
Dali i kod njih postoji lock up u nekom vremenskom trajanju ili ne postoji.
[/quote]

Radnici imaju zabranu prodaje a to se ne odnosi na postojece dionicare koji imaju pravo sudjelovati s u dokapu.

lp svim dioničarima lkpc
poseban pozdrav plavom, petini,…

– lacoste,kliring, agnostik,….ja se neču upuštati u razpravu, jer ipak mislim, da svi mi forumaši znamo, kako ste pisali o lkpc, …..
– ne odgovaram nikome od vas, tako, da nemojte više pisati, kako niste ovo, pa ono ,pa treče, pa sad ču nešto malo, možda kroz neki dan…..ajde dečki malo oladite
– i ja kao mlada dama imam dosta nekih od vas ovde
– čujem, da bi želio znati kolko imam lkpc, adrs, ina, ernt,ht,i još nekih, e pa neču to nikome reći, pa ne i tebi

– šta da vam još kažem,
– neču više ništa, odem popušiti cigaretu i nešto žestoko popit, pa se čujemo
lp od mlade dame lize


lp svim dioničarima lkpc
poseban pozdrav plavom, petini,…

– lacoste,kliring, agnostik,….ja se neču upuštati u razpravu, jer ipak mislim, da svi mi forumaši znamo, kako ste pisali o lkpc, …..
– ne odgovaram nikome od vas, tako, da nemojte više pisati, kako niste ovo, pa ono ,pa treče, pa sad ču nešto malo, možda kroz neki dan…..ajde dečki malo oladite
– i ja kao mlada dama imam dosta nekih od vas ovde
– čujem, da bi želio znati kolko imam lkpc, adrs, ina, ernt,ht,i još nekih, e pa neču to nikome reći, pa ne i tebi

– šta da vam još kažem,
– neču više ništa, odem popušiti cigaretu i nešto žestoko popit, pa se čujemo
lp od mlade dame lize


je je tako je. svaki dan treba napisati ide to up bar 500 puta i pozdraviti petinu i plavog pa čak i kliringa ako je taj dan napisao 500 puta da ide up.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


neki očekuju rast, neki pad,ali mislim da će cijena ostati oko neko vrijeme oko 1400 kn jer zašto bi bilo tko sada kupovao LKPC po 1400-1500 kn, ako će u dokapu moći kupiti po npr.800 kn, znači sad bi plaćao duplo na burzi, a tko sada kupi NEMA pravo na dokap po toj nižoj cijeni….

Ako nije zabuna ili slučajna pogreška, ovakvo pisanje je neznanje ili pokušaj dezinformacije, pogotovu neiskusnih ulagača…
Možete boldirano pojasniti? [huh]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

pozdrav ekipa,

koliko vidim liza je imala pravo kad je govorila da će dokapitalizacije biti, i pomogla mi je kad je lkpc bila u ponoru a splićo i ekipa drukaju da ide ispod soma kuna, nije bilo lako gledati toliki minus, no nije bilo lako gledati i toliki plus bez prave informacije tako da nisam izdržao da ne uzmem zaradu
možda se uključim u drugi krug dokapa :))
svaka čast liza i velik pozdrav pravim dioničarima i braniteljima lkpc :))



neki očekuju rast, neki pad,ali mislim da će cijena ostati oko neko vrijeme oko 1400 kn jer zašto bi bilo tko sada kupovao LKPC po 1400-1500 kn, ako će u dokapu moći kupiti po npr.800 kn, znači sad bi plaćao duplo na burzi, a tko sada kupi NEMA pravo na dokap po toj nižoj cijeni….

Ako nije zabuna ili slučajna pogreška, ovakvo pisanje je neznanje ili pokušaj dezinformacije, pogotovu neiskusnih ulagača…
Možete boldirano pojasniti? [huh]
[/quote]

tko je imao dionice LKPC do pred neki dan,taj ima pravo sudjelovati u 1.krugu dokapa po privilegiranoj cijeni makar ih je danas prodao.
međutim, tko danas, sutra….kupi dionice LKPC, on NEMA pravo kupnje dionica LKPC u dokapu po diskontnoj cijeni u 1. krugu dokapa jer je rok za stjecanje tog prava prošao – mislim da je zadnji dan za kupnju bio 26.01.2011.

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje!

New Report

Close