LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tko ne proda- državni magarac

Presjedniče možete li vi išta pomoći, Mesić ima veze sa Gadafijem, kakvi ste vi sa Pavlovićem.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

OVO JE ZALOSNO U STA SE PRETVORIO OVAJ FORUM!!!!!Gledam u more vani puse jugo i mislim kako ce donjeti svakakvo smece iz Albanije.

Izgleda da je na ovoj temi zapuhalo jakoooo Jugo jer vidim svakakvo smece sa raznim imenima.


OVO JE ZALOSNO U STA SE PRETVORIO OVAJ FORUM!!!!!Gledam u more vani puse jugo i mislim kako ce donjeti svakakvo smece iz Albanije.

Izgleda da je na ovoj temi zapuhalo jakoooo Jugo jer vidim svakakvo smece sa raznim imenima.

baš žalosno, slažem se …a vi ste jedan od najvećih uzroka tome jer svaki dan zatrpavate ovu temu s 10-15 bezveznih postova!
p.s.do kraja dana LKPC lako da ide na 1300 kn [bye]

Koja reklama za našu lukicu! Kad čitam ove postove mogu vam reći da mi je ova dionica sve draža. Idem u dokapitalizaciju i baš me priga što cijena pada. Da bi nešto raslo mora prije toga pasti. Tako ti je to u životu!

[color=blue][/color]vizionar

ma pustite radničke dionice na miru ….. nego mene zanima ko će bit novi vlasnik luke …. kinezi,arapi, rusi,bosanci ili možda škegro i domaći lavovi …. pozz

ajde, ako ništa drugo nadam se da će ova dokapitalizacija svest fundamente ove dionice na realne okvire

never surrender

@peromadjar

A šta će one Riječke svesti pa tu ni Koperfild ne bi pomogao.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

330000 čega ?! 51771 dionica ine če biti ponuđena 746 radnika što ispada 69 dionica po radniku(69*400=27759kn) za 5 godina če ih moći prodati a ako će cijena biti npr 2000 kn što je 5 *više od uloženog, imati će lijepu mirovinu…odličan potez za svakoga tko misli na budučnost

što je sad [shocked]
pa zašto je LKPC-R-A pada prema 800kn, kada plavi kaže da će fondovi to kupovati po 1500 kožica u dokapu…ajde sada brzo natrag da vam škegro ne uleti po 1400 [lol]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Ovdje upišite svoj komentar… [pray]



@peromadjar

A šta će one Riječke svesti pa tu ni Koperfild ne bi pomogao.


Hvala kolega na savijetu pa sam sve lkpc davno riješio i ne moram gristi nokte a i zarada je bila solidna

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

za ove koji ne znaju matematiku, a ima ih. pad prosječne cijene je cca 0,5%.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close