LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@agnostik

Izgleda kolega da su ovdje neki kod očiju slijepi.

vidim da su neki iamju mozak a kao da ga nemaju!!!
[/quote]
Po vama je ovo danas trebalo u pozitivnu blokadu toliko o tome dijelu tijela o kome vi pričate.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.





@agnostik

Izgleda kolega da su ovdje neki kod očiju slijepi.

vidim da su neki iamju mozak a kao da ga nemaju!!!
[/quote]
Po vama je ovo danas trebalo u pozitivnu blokadu toliko o tome dijelu tijela o kome vi pričate.
[/quote]

Umalo,sinko,umalo!


Fućkaš ti matematiku ovo ne zgleda dobro…….

dobro je dok ne tuku. ne bojte se, bit ćete dokapitalizirani po nominali

Prodavao sam ja ATPL po 3700, KODT po 5900 i VIRO po 1600 i opet ću

Presmješno mi je čitat komentare onih likova koji su je prodali a njih je najviše na ovom forumu-ok prodali ste sad nas pustite na miru,ako smo mi pogriješili to je naš problem,ja da sam je prodao nebi mi palo na pamet se tu borit sa nekakvim kojekakvim komentarima.
Zato moj vam je savjet,ako ste prodali ili u kom slucaju zaradili na luci uplatite si odmor i uživajte ,a nas pustite na miru sa našim slatkim problemima [proud]

Ovdje ni deda Božo iz najboljih godina ne bi pomogao.

Do 1430 150 komada, gadno, a dolazi novih 330 000 uh.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Tko ne proda- državni magarac

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


ovaj matematičar hairija se nešto raspisao po razno raznim temama …a matematike ne zna.

60,00 kn od 1200,00 bi po nekim računicama trebalo biti 2% …

I takva osoba ovdje daje svoje mišljenje, izračune, kalkulacije….

Dovoljno je pogledati na KODT-R-A korisnikovu matematiku.

još sam u šoku.

nego jeste li pročitali kako su ga i tamo ošišali?

naravno pa sudjelovao i smijao se.
Ja i dalje pokušavam shvatiti te izračune..
Ali ja koju god metodu postotaka izračunavam meni je 60,00 od 1200,00 5% ..a ne 2%…

No bogu hvala na takvima, jer onda stvarno mogu biti zahvalan što nisam sjedio na ušima dok se predavala elementarna matematika u osnovnoj školi.

Znam kolega..šok i nevjerica, no s takvom matematikom i on sebe može uvjeriti da je u PLUSU!:) [lol] [lol] [lol]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


Luka Ploče d.d.
Trg kralja Tomislava 21
20340 Ploče
Hrvatska

Ured direktora
direktor : Ivan Pavlović
tel : + 385 (0)20 67 86 62 + 385 (0)20 67 96 01
fax : + 385 (0)20 67 91 03
i.pavlovic@luka-ploce.t-com.hr

centrala:
tel:+ 385 (0)20 67 92 20
+ 385 (0)20 60 31 11

e-mail: luka-ploce@du.t-com.hr
luka-ploce@luka-ploce.hr
web site:
http://www.luka-ploce.hr
kupci dionica po nominalnoj cijeni neće ju smjeti prodavat 5 godina.

Kolega ,da to napisete i pustite kao cijelovecernji program NON STOP na HTV-u i cijelu vecer samo "TO" pise i na RTL I NOVI ovi nasi BISTRI ulagaci bi sutra na forumu opet isto trubili!!!

p.s. Uvjek sam govorio da nije problem novac za TK jer novca ima ALI COVJEKA NEMA .

Pogledajte koje naslađivanje,zavist ljubomora.Ma budite sretni sta smo On-Line jer bi inace bilo OFF-LINE.

Ali me tjesi sta ima ovdije i dobrih KOLEGA [thumbsup]


ovaj matematičar hairija se nešto raspisao po razno raznim temama …a matematike ne zna.

60,00 kn od 1200,00 bi po nekim računicama trebalo biti 2% …

I takva osoba ovdje daje svoje mišljenje, izračune, kalkulacije….
Ako tebi sada matematika nešto znači onda si nadrapao.Na našoj burzi nema matematike
ovdje caruju povlaštene informacije.Malo se raspitaj šta su lučki moćnici uradili sa svojim dionicama
Dovoljno je pogledati na KODT-R-A korisnikovu matematiku.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

možda je čovjek na dva računa u minusu pa konta da su minus i minus plus??!!!

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



Luka Ploče d.d.
Trg kralja Tomislava 21
20340 Ploče
Hrvatska

Ured direktora
direktor : Ivan Pavlović
tel : + 385 (0)20 67 86 62 + 385 (0)20 67 96 01
fax : + 385 (0)20 67 91 03
i.pavlovic@luka-ploce.t-com.hr

centrala:
tel:+ 385 (0)20 67 92 20
+ 385 (0)20 60 31 11

e-mail: luka-ploce@du.t-com.hr
luka-ploce@luka-ploce.hr
web site:
http://www.luka-ploce.hr
kupci dionica po nominalnoj cijeni neće ju smjeti prodavat 5 godina.

Kolega ,da to napisete i pustite kao cijelovecernji program NON STOP na HTV-u i cijelu vecer samo "TO" pise i na RTL I NOVI ovi nasi BISTRI ulagaci bi sutra na forumu opet isto trubili!!!

p.s. Uvjek sam govorio da nije problem novac za TK jer novca ima ALI COVJEKA NEMA .

Pogledajte koje naslađivanje,zavist ljubomora.Ma budite sretni sta smo On-Line jer bi inace bilo OFF-LINE.

Ali me tjesi sta ima ovdije i dobrih KOLEGA [thumbsup]
[/quote]

Kolega PETINA, pa kako objasniti ljudima kad ne znaju osnovnu matematiku (kamatni i postotni račun).
Jednostavno odustanite:)
bilo je i onih koji su govorili o blokadi danas ujutro u 10:00 …

A gledajte kad oni dobiju napismeno , tj kad izađe prospekt po kojem ide u prvom i drugom krugu oni se nadaju da će baš njih čekati cijena na tim razinama.

Uglavnom što se mene tiče svi koji se pojavljuju tu kao lešinari a nemaju dionice niti ih interesiraju želim Vam ugodan vikend, velike zarade, s moje strane što kod vi napisali više ne mislim reagirati. Ionako su svi na ignore završili.

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Koja reklama za našu lukicu! Kad čitam ove postove mogu vam reći da mi je ova dionica sve draža. Idem u dokapitalizaciju i baš me priga što cijena pada. Da bi nešto raslo mora prije toga pasti. Tako ti je to u životu!

[color=blue][/color]vizionar

New Report

Close