LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dionica ptkr-r-a je bila oko 300 kn a država je radnicima dala po 80 kn i naravno nisu smijeli prodavati godinu dana.jedina šteta je bila što je u međuvremenu došlo do velikog pada tržišta zbog krize.mislim da bi bilo pošteno da se dionica ponudi i malim dioničarima ja bi bio zadovoljan i sa ponudom od 1000 kn.
lp



Za početak predlažem slanje maila HANFI otprilike sljedečeg sadržaja:

Poštovani;
Kao mali dioničar Luke Ploče ovim putem Vas pozivam da se javno očitujete o namjerama Vlade RH da 51.771 dionica luke koje se nalaze u portfelju Hrvatskog fonda za privatizaciju ponudi na prodaju zaposlenicima luke po povlaštenoj cijeni od 400 kn. Naime smatram da su radnici svoja privatizacijska prava ostvarili prilikom pretvorbe tvrtke. Prodajom radnicima po cijeni koja je tri i pol puta manja od tržišne nanosi se direktna šteta trenutnim dioničarima luke. Također, zanima me, od kuda vladi pravo da jednostranom odlukom državnu imovinu poklanja u bescjenje oštećujući time sve građane RH?

Poštovani,
Kao mali dioničar Luke Ploče ovim putem vas molim da se očitujete, to jest, iskažete pravno tumačenje zakonitosti odluke Vlade RH od 27.01.2011. da 51.771 dionica oznake izdavatelja LKPC-R-A koje se nalaze u portfelju Hrvatskog fonda za privatizaciju rezervira za prodaju zaposlenicima tvrtke Luka Ploče d.d. po nominalnoj vrijednosti od 400 kn. iako je na dan predmetne odluke vrijednost dionice LKPC-R-A na Zagrebačkoj buzi bila 1.464,99kn.

Srdačan pozdrav!
Xxx Xxxx

e-mail: info@hanfa.hr

Ps.
Malo sam te skratio, i prilažem mail pa šaljite, što veći pritisak to za dionićare brži odgovor
[thumbsup]
[/quote]
Bio si mali a sad ćeš po iznosu novaca koliko će vrijedit biti još manji

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Onaj pavlović je trebao onaj dan na radiju Mileva i kazati kako se on voli našikat i pravit haos.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

brana na 1400 je pred pucanjem,sad povlačenje na rezervne položaje (1300 kn) [embarass]

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!


zviždač nitko ti nije kriv što si išao van i očekivao danas kupovinu na 1200. od druka ništa.

Prodao jer je trebalo prodati, cijena je bila previsoka nakon isteka roka, a sad čekam da i ostali to shvate. I evo izgleda da polako shvaćaju. 1200? Ne zanosim se tom brojkom mada je vjerovatnija od 1600 u kratkom roku.

Ostala pozitivna naklapanja su vam u najmanju ruku upitna, a biser o lock-upu radničkih i smanjenje free-floata. Pa mi ovdje pričamo o dokapitalizaciji izdavanjem mora novih dionica a vi spominjete smanjenje free floata?
Koliko je free-float u broju dionica danas (dakle bez dionica koje su u državnim rukama), a koliki će biti nakon dokapitalizacije, čak i da bude tog lock-up perioda mada nisam sklon vjerovati da če ga biti, pa lock-up radnicima ne odgovara.

I ne obmanjujte javnost iznoseći mogućnosti kao da su činjenice!

Neš to pa to je samo 60 000 radničkih dionica po 400 kuna i 270 000 novih dionica, do sada se trgovala sa 10 000 dionica a sada novih 330 000, jasno da će cijena gore, što više dionica to veća cijena pa to se vidi na INGRI i oni su tamo štampali do besvjesti dok nisu onesvjestili dionicu.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Prva ponuda na kupnji 1384 tko prije njegovo neće još dugo to stajati tamo.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Luka Ploče d.d.
Trg kralja Tomislava 21
20340 Ploče
Hrvatska

Ured direktora
direktor : Ivan Pavlović
tel : + 385 (0)20 67 86 62 + 385 (0)20 67 96 01
fax : + 385 (0)20 67 91 03
i.pavlovic@luka-ploce.t-com.hr

centrala:
tel:+ 385 (0)20 67 92 20
+ 385 (0)20 60 31 11

e-mail: luka-ploce@du.t-com.hr
luka-ploce@luka-ploce.hr
web site:
http://www.luka-ploce.hr
kupci dionica po nominalnoj cijeni neće ju smjeti prodavat 5 godina.

ovaj matematičar hairija se nešto raspisao po razno raznim temama …a matematike ne zna.

60,00 kn od 1200,00 bi po nekim računicama trebalo biti 2% …

I takva osoba ovdje daje svoje mišljenje, izračune, kalkulacije….

Dovoljno je pogledati na KODT-R-A korisnikovu matematiku.

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!



@agnostik

Izgleda kolega da su ovdje neki kod očiju slijepi.

vidim da su neki iamju mozak a kao da ga nemaju!!!

Fućkaš ti matematiku ovo ne zgleda dobro…….

ovaj matematičar hairija se nešto raspisao po razno raznim temama …a matematike ne zna.

60,00 kn od 1200,00 bi po nekim računicama trebalo biti 2% …

I takva osoba ovdje daje svoje mišljenje, izračune, kalkulacije….

Dovoljno je pogledati na KODT-R-A korisnikovu matematiku.

još sam u šoku.

nego jeste li pročitali kako su ga i tamo ošišali?

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close