LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovdje bi moglo biti gadno do kraja dana prodaja buja a kupnje ni za lijeka, ako sindikat što ne učini ovo bi moglo i u negativnu blokadu do 16:00.

Boga mi gadno, kolega.
Predlažem da isključite komp, popijete koju pivicu i tako smanjite stres.
Kada ovako skrbite za tuđe, kako li vam je tek s dionicama koje posjedujete ?


Šta učiniše od ove dionice. hebe lud zbunjenog. ovdje nema nikakvih regula. divlji zapad. kupnja i prodaja ko na teškim drogama. nesuvislo i odbijajuće.

a kad je je pumpalo od 1200 do 1800 onda nije bilo nesuvislo? ovo je bilo i vise nego ocekivano….bilo je pitanje dana otrijeznjenja…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@zeba

nemojte se zamarati s čovjekom koji govori o nekim procjenama a ne zna koliko je 60,00 kn od 1200,00 u postocima… Po njegovim proračunima na temi KODT-R-A to je 2% …

i vi komentirate njegove postove?!

Svako dijete treba veselje što bi se reklo..pa ga pustite da piše što hoće.

i korisnik doko je u 9:30 prognozirao negativnu blokadu u 10:00 …pa je netragom nestao.
Tako vam i ovaj korisnik hairija nestane samo tako….no njemu je opravdano jedino ako ide na instrukcije iz matematike.

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

@inverter

to je bilo u redu jer se očekivalo kako će sve lijepo pisati u prospektu koji na kraju nikad nije izašao, pa alkić na radiju pa panika oćel bit uopće dokapa pa ja dokupio par minuta prije zatvaranja burze u srijedu 1 komad po 1522 a sutradan možeš prodat po 1450?? luda kuća. svejedno ja sam prodao i sretan sam što je bid bio visok ali ne znam zašto je bio visok ali zbog nečeg je bio i još je. još ću vidjet želim li sudjelovati u dokapu. nema mjesta emocijama na burzi ali meni se zgadila.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

kolega hairija je smiješan. ispast će smiješan i u 16:00. međutim kome se ljudi smiju neka se kolega zapita.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Za početak predlažem slanje maila HANFI otprilike sljedečeg sadržaja:

Poštovani;
Kao mali dioničar Luke Ploče ovim putem Vas pozivam da se javno očitujete o namjerama Vlade RH da 51.771 dionica luke koje se nalaze u portfelju Hrvatskog fonda za privatizaciju ponudi na prodaju zaposlenicima luke po povlaštenoj cijeni od 400 kn. Naime smatram da su radnici svoja privatizacijska prava ostvarili prilikom pretvorbe tvrtke. Prodajom radnicima po cijeni koja je tri i pol puta manja od tržišne nanosi se direktna šteta trenutnim dioničarima luke. Također, zanima me, od kuda vladi pravo da jednostranom odlukom državnu imovinu poklanja u bescjenje oštećujući time sve građane RH?

Poštovani,
Kao mali dioničar Luke Ploče ovim putem vas molim da se očitujete, to jest, iskažete pravno tumačenje zakonitosti odluke Vlade RH od 27.01.2011. da 51.771 dionica oznake izdavatelja LKPC-R-A koje se nalaze u portfelju Hrvatskog fonda za privatizaciju rezervira za prodaju zaposlenicima tvrtke Luka Ploče d.d. po nominalnoj vrijednosti od 400 kn. iako je na dan predmetne odluke vrijednost dionice LKPC-R-A na Zagrebačkoj buzi bila 1.464,99kn.

Srdačan pozdrav!
Xxx Xxxx

e-mail: info@hanfa.hr

Ps.
Malo sam te skratio, i prilažem mail pa šaljite, što veći pritisak to za dionićare brži odgovor
[thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Promet u luci višerostruko raste u odnosu na prošlu godinu, doći će do svježeg kapitala na taj način da država smanji svoje udijele. Taj novac će se uložiti u opremanje terminala , što će u konačnici povečati promet u luci.
Ne znam kako sve to netko može viditi kao loše.
Doduše znam da bi svi mi htjeli kupiti dionicu po nominalnoj cijeni, sve da ju ne možemo prodati 10 godina :))
lp

Evo vam par stotina komada pa dokupljujte.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.


kolega hairija je smiješan. ispast će smiješan i u 16:00. međutim kome se ljudi smiju neka se kolega zapita.

izgleda kolega da ćete vi ispasti smiješni, a hairija u pravu, upravo je počelo iskrcavanje iz LKPC, do kraja dana ide na 1300 kn

Vrlo brzo u negativnu blokadu a skupština će tek biti cirkus

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Kako je počelo bit će ih po 1000 koliko hoćeš srećom sam rasprodao na vrijeme
ovo šta je urađeno sa ovom dokapitalizacijom je katastrofa na Hrvatski način

Pa kolega dajte malo vjere. [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

@agnostik

Izgleda kolega da su ovdje neki kod očiju slijepi.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

New Report

Close