LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Po meni realna cijena u 1. krugu 1200-1400 kuna.
Realna cijena u 2. krugu – 2000-2500 kuna.

lp

jel moze samo objasnjenje koji bi magarac dao 2500kn za 1 dionicu u 2. krugu, kad ako baš želi bit dioničar LKPC može kupiti dionicu za 1650 sad na burzi, dodat još 1200 i za 2850kn imati 2 dionice?????
[lol] [lol]
[/quote]

Evo primjera!
Vratimo se unazad ravno 3 god.
Na dan 03.01.2008 protgovano je 16,5 milona kuna.Koliko je magaraca tada kupilo tj prodalo i to po cijeni od 6300 kn.Jos ako uzmemo u obzir tadasnji BV cca 550kn,dokap 4/1 u konacnici da ne racunam kako bi tada poslije toga dokapa izgledala bilanca firme tj.FA.Svi se vise manje sjecaju toga perioda.O.K. netko ce reci druga vremena.I jesu bila jer je to za takvo stanje firme bilo MALO PREVISE.ali trovalo se tih dana poprilicno.

Danas!

Dva dana prije dokapa imamo sasvim drugi scenarij. Cijena 1650kn.Meni presmijesno!!Ide se u dokap i to po cca 1000 kn (prvi krug) a drugi svakako vise.KOLIKO!??? Sta vise to za FA ,BOLJE!!!!! a bolje u konacnici i za cijenu na
burzi.

Ako se radi o drugom krugu (drzavni dio) zasto mislite da netko nebi platio 2000 kn za veciniski paket!
Pa pogledajte sta rade sa INA-om.U pitanju je borba za VECINSKI DIO.Fali samo malo!!!!Moguce da ode INA na 4000-5000kn.Malo pre smijesno!!!Sve je moguce.

Sad te pitam dragi moj ? Tkko je prije dva mjeseca mogao zamisliti da ce se INA trgovati po 3500kn a bila je na 1600 kn koliko hoces.
Koji "magarac" sutra na burzi kupuje INU po 3500 kn!!!
Ako pogledas realno ona TRENUTNO TE NOVCE NE VRIJEDI a LKPC sigurno vrijedi i vise od 2000 kn TRENUTNO. jos u toj cijeni nismo zaracunali PERSPEKTIVU dakle buduce poslovanje.

Vidim da nitko ne komentira Jutarnji!
Kupuje li itko novine ili ste sve pare dali za dionice.

I ja posjedujem dionicu LKPC a nije mi namjera po svaku cijenu hvalit je. Ljut sam na upravu i treba je blatiti iz petnih žila jer to i zaslužuje! Jučer sam napisao istinitu informaciju da je uprava kupila novog audija a vi meni odma kolac zbog toga.


Vidim da nitko ne komentira Jutarnji!
Kupuje li itko novine ili ste sve pare dali za dionice.

a što piše kolega…ako vam nije problem u par kretkih crta…

Mean people suck and nice people swallow!

PETINA

Sada će početi orkestrirano: nisi se iskrcao, što pričaš ludorije, tamo su raznorazne kriminalne spodobe itd,itd,itd

Jesi ti neki dobri Samaritanac? Reći će mnogi da si čak i druker – možda i jesi?

Ako netko ne može vidjeti benefite držanja ove dionice u ovakvoj situaciji, čemu se uopće trudiš?

Misliš da će se situacija na tržištu promijeniti tvojim ili mojim pisanjem na ovom forumu?

Misliš li obrazovati i utjecati na investicijsku javnost putem ovog foruma?

Ako je to tako da investitori čitaju ovaj forum i na temelju toga donose odluke stoga imam i ja poruku svim investitorima koji ovo čitaju kao dioničar LKPC(kad već kap.Pavlović ne može/smije):

Pozivam vas sve da sudjelujete u dokapitalizaciji društva LKPC u kojem god krugu želite, investirajte pametno i sigurno.

Naravno, još da vam ja to i odobrim jer i mene se pita.

PERO S napisat cu samo da odgovorim kolegi ŽORŽU.

p.s.Moramo gajiti dobrosusjedske odnose( Žorž je dragi Slovenac) ipak za 2 god nece biti prijelaza na Brgani.

lp svim dioničarima lkpc

poseban pozdrav plavom, petini i ostalima

kao prvo , da kažem, da sam ja danas kupovala još malo lkpc – – nekoliko desetak komada, ne puno, jer još uvjek vjerujem u dokap, kao i neki od vas

sa druge strane, moram reći, da sam i ja bila danas malo — kako da kažem — razočarana nad cijenom lkpc al što da vam kažem, bit če dobro u to sam uvjerena.

potpuno se slažem, da bi bilo dosta bolje , da kap. pavlović nije ništa govorio, a mislim, da je bio jako nespretan, pa da ima tu prste između i novinar. moglo je ispasti puno bolje al nije, pa se sada vidi i na cijeni.

isto mislim, da ne treba previše panike jer nitko iz top 10- na ne prodaje, pa je to jako dobro, jer ako bi počeli oni prodavati onda bi se mogli pitati, dali nešto nije u redu.

na samom kraju još jednom da kažem, da sam danas kupila nešto malo lkpc, tako , da sam podebljala svoj portfelj lkpc i zasad sam zadovoljna, naravno moglo bi biti več sada bolje – – al bit će kad tad

pl od mlade dame lize

PETINA, 24.01.2011. u 21:17
Žorž

Nije riječ o Molu več o malim ulagačima!
Mali su kupovali INU na 1700 i ispod i iznad!

Svatko tko ima ili je imao dionice INA-ra je sudjelovao na IPO INA-e bez obzira bio velik ili mali samo je bila razlika u kolicina a cijena je bila ista za sve.Sve do nedavno dok VELIKI (Mol) nije htio postati VLASNIK TADA POSTAJE PROBLEM(slatki za male a veliki za VLADU.
Upravo slican scenarij mozemo imati ovdije.
Trenutna cijena 1650kn i ima je koliko zelis.Samo da je para! Sve dok se ne pojavi NETKO tko zeli preuzeti ili otkupiti od Vlade sutra fondova…..DAKLE ,NEMA VISE PO 1650kn ili 2000 kn
CIJENA JE MNOGO VECA ,SAMO JE PITANJE VREMENA!!!!


PETINA

Sada će početi orkestrirano: nisi se iskrcao, što pričaš ludorije, tamo su raznorazne kriminalne spodobe itd,itd,itd

Jesi ti neki dobri Samaritanac? Reći će mnogi da si čak i druker – možda i jesi?

Ako netko ne može vidjeti benefite držanja ove dionice u ovakvoj situaciji, čemu se uopće trudiš?

Misliš da će se situacija na tržištu promijeniti tvojim ili mojim pisanjem na ovom forumu?

Misliš li obrazovati i utjecati na investicijsku javnost putem ovog foruma?

Ako je to tako da investitori čitaju ovaj forum i na temelju toga donose odluke stoga imam i ja poruku svim investitorima koji ovo čitaju kao dioničar LKPC(kad već kap.Pavlović ne može/smije):

Pozivam vas sve da sudjelujete u dokapitalizaciji društva LKPC u kojem god krugu želite, investirajte pametno i sigurno.

Naravno, još da vam ja to i odobrim jer i mene se pita.


Jesam li napisao nesto lose!? Kakvo dr(u)kanje.JA IDEM DO KRAJA!!!!



Vidim da nitko ne komentira Jutarnji!
Kupuje li itko novine ili ste sve pare dali za dionice.

a što piše kolega…ako vam nije problem u par kretkih crta…
[/quote]

Naslov jer iz tiskanog izdanja danasnjeg Jutarnjeg.
Pise ukratko:
Prvi test drzavne odlucnosti da krene s IPO-ima bit ce vec 31.sijecnja kada je zakazana GS.Na njoj ce se …….bla,bla neda mi se pisati jer to vec znamo …..U KOJOJ DRZAVNI DIO PADA SA 61% na 24,5%
ALI!!!! Ovaj dio je interesantan samo je pitanje koliko je istinit

U slucaju LKPC novac ne bi isao u drzavnu blagajnu vec u kompaniju,ali ako Vlada ozbiljno primi posla,ove bi godine mogla nesto novca namaknuti i kroz privatizaciju.

neshvaćam trgovanja ovih dana,
stvarno sam se nadao relaciji cijene 2000 ili više na današnji datum
ali svakako i dalje mislim da će sve ispasti odlično i dugoročno gledajući da će sve doći na svoje
tako da ja ne samo da idem u dokap nego ostajem cijelu 2011 godinu pa ćemo vidjeti dalje… [thumbsup]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

kako sam vam i napisao par stranica prije, tako se i desilo.
dionica pada jer su mnogi kupovali i nadali se da ce ju utrapit u ove dane nekom po 2 soma.
budući da je malo takvih labudova, veleumove koji već imaju dionice hvata nervoza, pa spuštaju ask.
tako da apsolutno je sve jasno i predvidljivo, gomila malih niti je htjela, niti mogla dokapitalizirati, samo su se nadali uvalit je dalje i uzet koju kunu zarade… [yawn]

što se tiče usporedbe INE i LKPC, nažalost ta usporedba nikako ne stoji.
tamo su imateljima papira INA nudjene pare, a ovdje imtaljima LKPC se nudi da daju još para.
ima tu još puno bitnih razlika, ali ovo je onako, zdravoseljački, u vsakom slučaju je uvijek bila bolja INA.ali ko i dalje bude htio biti slijep kod zdravih očiju, nek mu bude, svako ima pravo na sne…

laka noć

PS-relano, bez obzira što je cijena dionice LKRI treunutno bezobrazno skupa i što je u nju uračunato sve moguće i nemoguće, da sam mirovinac ili netko ko ulaže na rok od 5 10 ili više godina i po ovim cijenama bi rađe kupio LKRI, nego LKPC…jednostavno, što je sjevernije u jadranu, luka ima veći potencijal.a LKRI ima i dublji gaz, zajedno sa najavljenom željeznicom, dugoročno je daleko bolji pick od LKPC. [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close