LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što si osjetljiv!

Jesam li te nečim uvrijedio?

Samo sam konstatirao da meni kao diničaru svaki tvoj ulug kroz drugi krug izrazito odgovara.

Ti me možeš, ali ne moraš slušati.

Nisam se uvrijedio, već 3 godine čekam hebeni taj dokap i sada sam izrazito razočaran ovom netransparentnošću uprave te prostoru za makinacijacije koji se otvara prihvačanjem ovakvih prijedloga na GS…nitko sretniji od mene da sve prođe transparentno i da ova dionica napokon skine taj teret dokapa sa sebe i dođe na svoje mijesto, ali oni uvjek moraju nešto zasrati, što ih je koštalo da objave uvjete prije GS umjesto da ih kriju kao zmija noge, i da stvar bude još kompliciranija predlažu izmjenu statuta kojom bi manjinski dioničari izgubili zakonsko pravo prvenstva u budućoj dokap. [angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

pa vidiš da ti kaže da ne govori tebi nego onima koji mu mogu povjerovati.

Tko to meni treba nešto vjerovati?

Ako je vama komplicirano shvatiti da smo postojeći dioničari u prednosti u drugom krugu, savjetovao bih vam neke udžbenike…

Ovdje, na ovoj temi, samo što oči ne ispadaju koliko su se nekima izbuljile od straha…

Pitam se kome to odgovara?

Evo baš bi volio vidit da padne ispod 1000kn da se i mi prevarimo u Ta i u dionici,siguran sam da to nebu išlo,za one što čekaju neka se strpe jer i oročenja su na 5 do10 godina naj isplativija. [lol] [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Ovdje, na ovoj temi, samo što oči ne ispadaju koliko su se nekima izbuljile od straha…

Pitam se kome to odgovara?


Da,da.Sta bi bilo da smo negdije u zatvorenom.To bi BILO OČIJU PO ZIDU [lol] [lol]

Bilo kako bilo, cinjenica je da samo mi postojeci dionicari u prednosti te nam je u interesu da cijena u drugom krugu bude veca sta je i sasvim logicno.
Kao sta sam i do sada pisao mislim da ce se krecati između 800-1000 za prvi krug a cijena u drugom ce biti znatno veca.Koliko? Vidjet cemo.
Sta se tice prospekta to bi bilo normalno da bude na GS.

Razlog pada cijene vidim u izlasku zbog samog prikupljanja sredstava jer je velika vecina racunala kako ce iskoristiti rast te nece izac 26.vec dva ,tri dana ranije.Tako da u cetvrtak ne ocekujem vecu korekciju jedino ako ova zadnja dva dana trziste popizdi. [cool]

Sve u svemu NEMOJTE SE NERVIRAT.MORA BITI O.K. [thumbsup]

Po meni realna cijena u 1. krugu 1200-1400 kuna.
Realna cijena u 2. krugu – 2000-2500 kuna.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Po meni realna cijena u 1. krugu 1200-1400 kuna.
Realna cijena u 2. krugu – 2000-2500 kuna.

lp


U prvom krugu ti je 1000 kuna a u drugum ne preko 1400 kuna pa ti vidi jer se isplati, firma je ok, radi kao luda ali muljatori koji su na čelu gledaju samo svoj interes i ko im se suprostavi bude zbrisan kao da ga nikada nije bilo, slučaj predsjednika sindikata koji je pokušao imati svoje ja i umalo završio na ulici, prebače na radno mjesto u Metković po kazni sa plaćom od 3000 kuna za kaznu.


Po meni realna cijena u 1. krugu 1200-1400 kuna.
Realna cijena u 2. krugu – 2000-2500 kuna.

lp

jel moze samo objasnjenje koji bi magarac dao 2500kn za 1 dionicu u 2. krugu, kad ako baš želi bit dioničar LKPC može kupiti dionicu za 1650 sad na burzi, dodat još 1200 i za 2850kn imati 2 dionice?????
[lol] [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012



Po meni realna cijena u 1. krugu 1200-1400 kuna.
Realna cijena u 2. krugu – 2000-2500 kuna.

lp

jel moze samo objasnjenje koji bi magarac dao 2500kn za 1 dionicu u 2. krugu, kad ako baš želi bit dioničar LKPC može kupiti dionicu za 1650 sad na burzi, dodat još 1200 i za 2850kn imati 2 dionice?????
[lol] [lol]
[/quote]

Sliško odgovori na ovo pitanje!
G. Plavi također!

U odnosu na LKRI fundamentalno smo 2,3x podcijenjeni.



Po meni realna cijena u 1. krugu 1200-1400 kuna.
Realna cijena u 2. krugu – 2000-2500 kuna.

lp

jel moze samo objasnjenje koji bi magarac dao 2500kn za 1 dionicu u 2. krugu, kad ako baš želi bit dioničar LKPC može kupiti dionicu za 1650 sad na burzi, dodat još 1200 i za 2850kn imati 2 dionice?????
[lol] [lol]
[/quote]

[lol]

A zašto nije onda MOL ili AZ skupljao po 1700 INU?

[tongue]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Po meni realna cijena u 1. krugu 1200-1400 kuna.
Realna cijena u 2. krugu – 2000-2500 kuna.

lp

jel moze samo objasnjenje koji bi magarac dao 2500kn za 1 dionicu u 2. krugu, kad ako baš želi bit dioničar LKPC može kupiti dionicu za 1650 sad na burzi, dodat još 1200 i za 2850kn imati 2 dionice?????
[lol] [lol]
[/quote]

[lol]

A zašto nije onda MOL ili AZ skupljao po 1700 INU?

[tongue]

lp
[/quote]

Nije riječ o Molu več o malim ulagačima!
Mali su kupovali INU na 1700 i ispod i iznad!

New Report

Close